אנחנו מתארים לעצמנו (או לפחות מקווים …) שאנחנו לא מחדשים לכם כשאנחנו מספרים לכם שאחד הטרנדים הבולטים בעולם השעונים בשנים האחרונות הוא הצבע הירוק ללוחות השעונים. אנחנו עוד יותר מקווים שאנחנו לא צריכים לספר לכם למה. המצטרפת האחרונה לטרנד הזה היא יגר לה קולטרה, יצרנית השעונים של יצרני השעונים, שמשיקה שעון חדש – פולריס דייט ירוק, עם לוח בגוון ירוק מדורג. האם יגר לה קולטרה מצליחה לעשות ירוק יותר טוב מכולם? מוזמנים לגלות ביחד איתנו.

פולריס דייט ירוק – מפרט טכני

השעון החדש של יגר לה קולטרה מגיע בגוף המוכר של שעוני הפולריס של החברה. השעון מגיע בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 13.92 מ״מ. יגר לה קולטרה ממשיכה עם גוף השעון המוכר, המשלב בזל בגימור מבריק עם רגלי שעון בגימור מוברש.

פולריס דייט ירוק. מקור - watchilove.
פולריס דייט ירוק. מקור – watchilove.

כפי שאתם כבר יודעים, מה שמעניין בשעון החדש הוא לוח השעון. יגר לה קולטרה בוחרת בלוח ירוק בגוון מדורג. לוח השעון מתחיל עם צבע ירוק בהיר יותר במרכז לוח השעון והולך ונהיה כהה יותר כשהוא מגיע אל הקצוות של לוח השעון. מעבר לגימור המדורג, יגר לה קולטרה מוסיפה גימור קרני שמש ללוח השעון, שמשדרג עוד יותר את המראה שלו.

פולריס דייט ירוק. מקור - watchilove.
פולריס דייט ירוק. מקור – watchilove.

כמו שעוני הפולריס דייט הנוספים, גם כאן אנו מקבלים לוח עגול במרכז לוח השעון עם אינדקס שניות ומסביבו טבעת חיצונית עם ספרות ערביות, כשחלונית התאריכון משולבת בטבעת החיצונית, בשעה 3 בלוח השעון.

פולריס דייט ירוק. מקור - watchilove.
פולריס דייט ירוק. מקור – watchilove.

גם הטבעת החיצונית מגיעה עם גימור מדורג, ירוק בהיר בחלק הפנימי שלה, שהולך ונהיה כהה יותר אל עבר החלק החיצוני, שם אנו מוצאים את אינדקסי הדקות, על גבי טבעת שחורה דקה.

פולריס דייט ירוק – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 899AB של יגר לה קולטרה. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 70 שעות.

קליבר 899AB של יגר לה קולטרה. מקור - watchilove.
קליבר 899AB של יגר לה קולטרה. מקור – watchilove.

את המנגנון היפה ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

קליבר 899AB של יגר לה קולטרה. מקור - watchilove.
קליבר 899AB של יגר לה קולטרה. מקור – watchilove.

אז מה חדש בעצם?

יגר לה קולטרה לא צריכה לחדש יותר מדי בשעון החדש, מלבד שילוב הלוח הירוק. היא שומרת על גוף השעון המוכר, עם הגימורים המנוגדים, כשהיא מוסיפה את הצבע הנחשק כל כך לאחד השעונים הפופולריים ביותר שלה.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של יגר לה קולטרה, רפרנס Q906863J, מגיע עם רצועת גומי ירוקה, הניתנת להחלפה מהירה. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-200 מטרים. תג המחיר של השעון החדש? 9,800 אירו. השעון החדש מגיע במהדורת בוטיקים, כלומר, כדי לרכוש אותו תצטרכו לבקר פיזית באחד הבוטיקים של יגר לה קולטרה ברחבי העולם ולא תוכלו להזמין אותו מהאתר של החברה.

פולריס דייט ירוק. מקור - watchilove.
פולריס דייט ירוק. מקור – watchilove.

השורה התחתונה

רוצים הצצה אל מאחורי הקלעים של הווטשגורו? לפעמים כשאנחנו מקבלים ידיעות על שעונים חדשים, אנחנו שואלים את עצמנו – ״עוד שעון XYZ?”.

עוד שעון ירוק? לא בדיוק. מקור - watchilove.
עוד שעון ירוק? לא בדיוק. מקור – watchilove.

גם עם השעון החדש של יגר לה קולטרה מצאנו את עצמנו שואלים את עצמנו את השאלה הזאת לרגע קצר, אבל כמו תמיד עם יגר לה קולטרה, ציפינו למשהו קצת מיוחד מהחברה הזאת ולא טעינו. יגר לה קולטרה בחרה בגוונים נהדרים ללוח השעון שלה, עם משחק נפלא של דירוג צבעים שמשדרג משמעותית את לוח השעון. תג המחיר פשוט נפלא, עבור שעון עם צבע מבוקש כל כך, כשתאמינו לנו שמדובר בהרבה יותר Haute Horlogerie מכל Hulk שתוכלו למצוא בשוק, לא משנה כמה תשלמו עליו …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של יגר לה קולטרה.