לונג׳ין ממשיכה להתחדש ולהרחיב את מגוון הקולקציות שלה, לאחר שבחודש שעבר קיבלנו דיווחים על רענון רחב שמגיע לסדרת הקונקווסט שלה, בימים אלו אנחנו מקבלים דגמים חדשים בקולקציה נוספת של החברה – הפעם סדרת הפלאגשיפ הריטאג׳ (Flagship Heritage), כשלונג׳ין משיקה שלושה דגמים חדשים בסדרה, עם קומפליקציית מצב ירח – פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז (Flagship Heritage Moon Phase). מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז – מפרט טכני

השעונים החדשים של לונג׳ין מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 38.5 מ״מ ובעובי של 12.4 מ״מ. העיצוב הכללי של השוענים מאופק ואלגנטי, כיאה לשעוני דרס, כשהוא מתכתב בצורה נהדרת עם הממדים הפיזיים של השעון. השעון משלב משטחים מלוטשים ומוברשים, שילוב המעשיר את המראה של השעון.

פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז. מקור - TimeandWatches.
פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז. מקור – TimeandWatches.

לונג׳ין משיקה שלושה דגמים של השעון החדש – רפרנס L4.815.4.72.2, עם לוח כסוף בגימור קרני שמש, רפרנס L4.815.4.78.2 – עם לוח אופליין כסוף ורפרנס L4.815.4.92.2, עם לוח כחול בגימור קרני שמש.

פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז. מקור - TimeandWatches.
פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז. מקור – TimeandWatches.

מחוגי השעון והאינדקסים מלוטשים ומגיעים עם מילוי סופר לומינובה לקריאות טובה בתנאי תאורה גרועים. סמני השעות נוגעים בטבעת דקות עדינה, כשהסמנים בשעות 3,9 ו-12 ארוכים יותר, כשבשעה 6 אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח האלגנטית, מוקפת בטבעת תאריכון. המחוגים והאינדקסים מגיעים בגוון כסוף – בדגם הכחול ודגם הכסף או בזהב, בדגם הכסף-אופליין.

עיצוב אלגנטי ומאופק. מקור - TimeandWatches.
עיצוב אלגנטי ומאופק. מקור – TimeandWatches.

השעונים מגיעים עם זכוכית ספיר עם ציפוי אנטי רפלקטיבי רב שכבתי משני צדי הזכוכית.

פלאגשיפ הריטאג׳ מון פייז – מנגנון

בתוך השעונים החדשים משלבת לונג׳ין את קליבר L899.5 שלה – מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות. המנגנון מגיע עם קפיץ איזון סיליקוני, עם עמידות גבוהה יותר לשדות מגנטיים. כמו מרבית המנגנונים של לונג׳ין גם המנגנון הזה מבוסס על מנגנון של ETA, במקרה הזה קליבר A31.L91.

גב השעון עם הסמל של הסדרה. מקור - TimeandWatches.
גב השעון עם הסמל של הסדרה. מקור – TimeandWatches.

השעונים מגיעים עם גב מוצק ועליו אנו מוצאים את הסמל של סדרת הפלאגשיפ הריטאג׳ של לונג׳ין – אוניית מפרשים (Caravel) על גבי מדליון זהב, כשהסמל מוטבע על גב המארז.

אז מה חדש בעצם?

דגמי מון פייז חדשים בקולקציית הפלאגשיפ הריטאג׳ של לונג׳ין, סדרת שעוני הדרס האלגנטיים של לונג׳ין, שכמו תמיד אצל החברה הזאת, נראים פשוט נהדר ובדרך כלל גם מציעים תמורה נהדרת למחיר. לונג׳ין הציעה עד היום שעוני מון פייז בקוטר של 40 מ״מ, כך שהדגמים החדשים מציעים שעוני דרס בקוטר עדין יותר.

לוח עדין ואלגנטי. מקור - TimeandWatches.
לוח עדין ואלגנטי. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעונים החדשים של לונג׳ין יגיעו עם עמידות למים בעומק של עד ל-30 מטרים. השעונים יגיעו עם רצועות עור תנין אלגנטיות בכחול (בדגם הכחול), אפור-שחור (בדגם הכסוף) וחום (בדגם הכסף-אופליין). השעונים מגיעים במחיר של 3,050 דולרים אמריקאיים.

השורה התחתונה

לונג׳ין מזכירה לנו שחוץ משעוני וינטאג׳ נהדרים שלה שמגיעים אלינו במהדורות מחודשות, היא גם יודעת לייצר שעונים נהדרים בעיצובים ״מקוריים״ אם תרצו, עם תג מחיר אטרקטיבי ומראה נהדר.

למעבר לאתר של לונג׳ין.