יצרנית השעונים פנריי (“Panerai”) נמצאת בעיצומה של מהפכה, עם מנכ”ל חדש בדמותו של ז’אן מארק פונטרו, שהגיע לפנראיי לאחר שכיהן בעבר כמנכ”ל של חברת Roger Dobuis. פונטרו החליף בתפקיד את אנג’לו בונאטי, שעמד בראש פנראיי במשך 21 שנים, כשניתן כבר להרגיש את רוח המנכ”ל החדשה מנשבת בחברה, שהשיקה בתחילת החודש שלושה שעונים חדשים.

החברה, שהייתה בעשור האחרון אחד המותגים החמים ביותר בעולם השעונים, מנסה להתאים את עצמה לשינויים בתקופה, עם שעונים במחירים נגישים יותר, שמבוססים על מנגנון מתוצרת הבית של החברה.

ליין השעונים החדש מציע את השעונים הנגישים ביותר מבחינת מחיר של פנראיי עד היום. השעונים, שמציגים את לוגו ה-“OP” של פנראיי בשעה 6 ואת הלוגו של רדיומיר (בדגם ה-PAM00753) ואת הלוגו של רדיומיר Black Seal (בדגם ה-PAM00754) מגיעים עם מנגנון הבית של החברה, ה-P.6000 עם מתיחה ידנית, עם שיפורים למנגנון שמאפשרים למנגנון זמן טעינה של 72 שעות.

ה-Radiomir Logo 3 Days Acciaio (דגם PAM00753) מגיע עם גוף העשוי ממתכת, בקוטר של 45 מ”מ ועם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים. המנגנון מבוסס על מתיחה ידנית כאמור כשהחלק האחורי של השעון מתכתי כולו ומחובר באמצעות הברגה.

לעומתו, ה-Radiomir Black Seal Logo 3 Days Acciaio (דגם PAM00754) מגיע עם תוספת של מחוג שניות קטן בשעה 9 של השעון, ההבדל היחיד בין השעונים, שזהים לחלוטין במידות, בתנועה ובתכונות השעון.

דגם ה-PAM00754 הוא הדגם היקר יותר בסדרה והוא מגיע עם תג מחיר של כ-6,200 דולרים, בעוד ה-PAM00753 הוא שעון הפנראיי עם תג המחיר הנגיש ביותר אי פעם, כשהוא מגיע במחיר של 5,700 דולרים.

השעונים החדשים זמינים לרכישה בבוטיקים נבחרים של פנראיי ברחבי העולם כבר בימים אלו. תג המחיר של השעונים החדשים אמור להפוך אותם לאטרקטיביים במיוחד עבור חובבי המותג, אם כי יש לקחת בחשבון כי מדובר בשעונים שלא מתאימים לכל אחד, בשל הממדים הגדולים יחסית (קוטר של 45 מ”מ) של גוף השעון, בהתאם למסורת של החברה.

אבל אם אתם חוששים שפנראיי משנה כיוון והופכת לחברה “עממית”, אתם יכולים להירגע. במקביל לשני השעונים הללו, משיקה פנראיי בנוסף שעון חדש, ה-Luminor California 8 Days DLC (דגם PAM00779) שמגיע עם תג מחיר קצת פחות נגיש, כ-11,600 דולרים.

במקרה של ה-PAM00779 מדובר בשעון עם גוף שעון בקוטר של 44 מ”מ, עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים. השעון מגיע עם רצועת עור, כשהלוח של השעון הוא לוח קליפורניה – לוח המשלב סוגים שונים של ספרות, סגנון לוח שפנראיי מחבבת במיוחד והשתמשה בו בדגמים שונים של החברה, כשכל חלק של השעון (העליון והתחתון) משתמשים בסגנון שונה של ספרות.

גוף השעון מבוסס על טיטניום עם ציפוי של פחמן דמוי יהלום (Diamond Like Carbon, ראשי התיבות DLC בשם השעון), חומר כהה ועמיד במיוחד כנגד שריטות.

שעון ה-PAM00779 מבוסס על מנגנון P.5000, גם הוא עם מתיחה ידנית והוא מגיע עם זמן טעינה של שמונה ימים. גם ה-PAM00779 זמין לרכישה כבר בימים אלו בבוטיקי פנראיי נבחרים ברחבי העולם.

לאתר פנריי העולמי