יצרניות השעונים עבדו שעות נוספות בתקופת הקורונה בניסיון להתאים את עצמן למציאות העולמית החדשה, כשרבות מהן השקיעו מאמצים רבים בניסיון לקדם את המסחר המקוון, בין אם באמצעות השקת חנויות מקוונות ליצרניות שלא מכרו עד לקורונה שעונים דרך האתר שלהן ובין אם באמצעות מאמצים שיווקיים שהובילו צרכנים לאתרים שלהן. אחת היצרניות הבולטות בתחום זה הייתה פנריי, שהשקיעה לא מעט מאמצים גם בעמוד האינסטגרם שלה בפעילויות שונות ומגוונות המתחברות לרוח המותג. במסגרת הניסיונות לחזק את המכירה באמצעות האתר שלה, משיקה פנריי דגם חדש – פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42 – דגם בלעדי לאתר המקוון של החברה.

פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42 – מפרט טכני

השעון החדש של פנריי מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 42 מ”מ. השעון הוא חלק מסדרת הסבמרסיבל של פנריי, סדרת שעוני הצלילה המקצועיים של החברה, כשהוא משלב אסתטיקה ועיצוב מעודן עם יכולות תת-ימיות רציניות.

פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42. מקור - TimeZone.
פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42. מקור – TimeZone.

השעון מגיע עם בזל קרמי כחול שמתכתב עם הצבע של הים וגם כצבע הלא רשמי של איטליה, ממנה מגיעה פנריי. השעון מגיע עם גוף עמיד למים עד לעומק של 300 מטרים, כשהוא מצויד במגן הכתר, סימן ההיכר של שעוני פנריי.לוח השעון מכיל לוח שניות קטן בשעה 9 של לוח השעון וחלונית תאריכון בשעה 3 של לוח השעון.

פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42. מקור - TimeZone.
פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42. מקור – TimeZone.

על הבזל אנו מוצאים את הספרות 15, 30 ו-45 כשהן מופיעות על גבי לוחיות מתכתיות על גבי בזל השעון.

פנריי סבמרסיבל PAM1209 Azzuro 42 – מנגנון

פנריי משלבת בשעון החדש את קליבר P.900 שלה, מנגנון אוטומטי מתוצרת פנריי עם רזרבת כוח מרשימה של 72 שעות.

בזל קרמי כחול בצבע הים והצבע הלא רשמי של איטליה. מקור - TimeZone.
בזל קרמי כחול בצבע הים והצבע הלא רשמי של איטליה. מקור – TimeZone.

אז מה חדש בעצם?

שאלה קצת מצחיקה (נראה לנו שכתבנו את המשפט הזה בלא מעט כתבות על פנריי), אבל באמת שכמו כל שעון של פנריי – לא נראה שמישהו באמת חידש כאן משהו, אבל בכל זאת מדובר בשעון במראה רענן וצעיר יותר, עם הבזל הכחול המיוחד וכמובן – דגם שיימכר באופן בלעדי באתר של פנריי.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש יגיע במהדורה מוגבלת של 500 יחידות, שיימכרו כולן כאמור רק באמצעות האתר של פנריי ולא יהיו זמינות לרכישה באף בוטיק של החברה ברחבי העולם. המחיר שלו – 9,800 דולרים. השעון יגיע באריזה מיוחדת עם שתי רצועות – רצועת גומי שחורה ורצועת בד ולקרו, עם כלים להחלפה מהירה של הרצועות.

אריזה הכוללת רצועה נוספת וכלים להחלפה מהירה של הרצועות. מקור - TimeZone.
אריזה הכוללת רצועה נוספת וכלים להחלפה מהירה של הרצועות. מקור – TimeZone.

השורה התחתונה

מנכ”ל פנריי ציין בראיון ל-Watchonista כי החברה מונה כ-1,300,000 כניסות לאתר של החברה מדי חודש וכי בפנריי רוצים להפוך את האתר של החברה לאקו-סיסטם שצרכני פנריי ואנשים שנחשפים בפעם הראשונה למותג יאהבו לבקר. הגורו לא יודע כמה ממכם ירכשו את השעון החדש, אבל הוא די בטוח שאחרי פרסום הכתבה הזאת, בפנריי יספרו עוד כמה כניסות לאתר מישראל …

למידע נוסף ולרכישת השעון החדש באתר של פנריי.