פנריי משיקה שעון חדש בסדרת הרדיומיר שלה, שמגיע במהדורה מוגבלת, במחווה לאלמנטים אייקוניים של שעון הרדיומיר 1935 של החברה, שהיה אב-טיפוס לשעונים אחרים של החברה. השעון החדש – פנריי רדיומיר Officine PAM01385, מגיע במהדורה מוגבלת ומשלב בתוכו נגיעות מודרניות מתקדמות, כשהוא משלב ביחד את אותם אלמנטים עיצוביים וינטאג׳יים עם חידושים טכנולוגיים. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

פנריי רדיומיר Officine PAM01385 – מפרט טכני

השעון החדש של פנריי מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד 316L. גוף השעון מגיע בקוטר של 45 מ״מ, כשהוא מגיע עם רגלי השעון (Lugs) האייקוניות של פנריי ועם כתר בצורת קונוס.

לוח חם מט עם נגיעות של קרם. מקור - TimeandWatches.
לוח חם מט עם נגיעות של קרם. מקור – TimeandWatches.

פנריי משלבת בשעון החדש לוח חום-בז׳ מט, כשהלוח הוא כמובן לוח הסנדוויץ׳ המוכר של פנריי, עם ספרות ערביות בשעות 3,6,12 ואינדקסים דקים בשאר השעות. בשעה 9 אנו מוצאים את לוח השעות הקטן של השעון. האינדקסים ולוח השניות הקטן מגיעים עם מילוי סופר לומינובה בגוון קרם.

פנריי רדיומיר Officine PAM01385. מקור - TimeandWatches.
פנריי רדיומיר Officine PAM01385. מקור – TimeandWatches.

את אותו גוון קרם אנו מוצאים גם במחוגי השעות והדקות, כשמחוג השעות מחולק לשניים, אלמנט עיצובי המזוהה עם פנריי. החומר הזרחני שבלוח השעון ובמחוגים זוהר בירוק בחשיכה, כשהשעון מגיע עם רצועת עור עגל חומה עם תפרים בגוון בז׳.

פנריי רדיומיר Officine PAM01385 – מנגנון

בתוך השעון משלבת פנריי את קליבר P.6000 שלה. קליבר P.6000 הוא מנגנון מתיחה ידנית, המיוצר על ידי פנריי, אותו הציגה פנריי בשנת 2018 ומאז היא משלבת אותו בשעוני המתיחה הידנית שלה. המנגנון פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של שלושה ימים, כשהוא מגיע עם תוף אחד. פנריי מציידת את הקליבר במנגנון לעצירת מחוג השניות בזמן כיוון השעה, מה שמאפשר דיוק רב יותר בכיוון השעה.

גב מוצק ומאחוריו מנגנון מתיחה ידנית. מקור - TimeandWatches.
גב מוצק ומאחוריו מנגנון מתיחה ידנית. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

שעון חדש של פנריי שמגיע כאמור עם מחוות לעיצוב הוינטאג׳י של הפנריי רדיומיר 1935, אב הטיפוס לשעונים של החברה.

כתר בצורת קונוס ורגלי שעון דקות. מקור - TimeandWatches.
כתר בצורת קונוס ורגלי שעון דקות. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פנריי, רפרנס PAM01385, מגיע במהדורה מוגבלת של 300 יחידות. פנריי מגדיר את השעון כשעון e-commerce בלבד, כלומר אפשר לרכוש אותו רק באמצעות אתר האינטרנט של החברה, כשתג המחיר שלו עומד על 5,500 אירו (כ-5,400 דולרים אמריקאיים).

השורה התחתונה

תג מחיר נהדר לשעון שמשלב מחוות עיצוביות לשעון אייקוני של פנריי, עם מנגנון מודרני מתקדם עם רזרבת כוח מרשימה ועם תג מחיר אטרקטיבי מאוד. מה עוד אפשר לבקש? אה כן, אולי שהשעון הזה היה מגיע בקוטר קצת יותר עדין? אבל בואו נהיה קצת רציניים, גם הקוטר הגדול הוא חלק מהמאפיינים העיצוביים של פנריי, כך שאי אפשר באמת להתלונן על המפרט הטכני של השעון, בטח אם אתם חובבי שעוני פנריי.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של פנריי.