כשאנחנו חושבים על פנריי, אנחנו בדרך כלל חושבים על שעונים גדולים, שלא לומר מסיביים. אבל מה אם נספר לכם שלפנריי יש סדרת שעונים עדינה ואלגנטית? לסדרה הזאת קוראים פנריי Due (פנריי שתיים באיטלקית). פנריי הציגה את הסדרה הזאת בשנת 2016, כשהיא מצליחה להקטין את עובי גוף השעון ב-40 אחוזים. עם זאת, פנריי עדיין שומרת על המראה המוכר של השעונים שלה, עם מגן הכתר המפורסם. לסדרה הזאת הצטרף בשבועות האחרונים דגם חדש, פנריי Piccolo Due Madreperla – פנריי קטן מספר שתיים אם הפנינה. יצאנו להכיר את השעון הזה.

פנריי Piccolo Due Madreperla – מפרט טכני

שעון ה-פנריי Piccolo Due Madreperla הוא צעד קדימה בכל מה שקשור לעיצוב ולאסתטיקה בשעונים של פנריי. אם סיפרנו לכם שבסדרת הלומינור Due החברה משיקה שעונים קטנים ועדינים יחסית, הרי שכאן מדובר בקפיצת מדרגה, עם ההוספה של לוח אם הפנינה.

לוח אם הפנינה בפנריי. מקור - GMTPOST.
לוח אם הפנינה בפנריי. מקור – GMTPOST.

השעון מגיע עם גוף העשוי מסגסוגת ה-Goldtech של פנריי בקוטר של 38 מ”מ. העובי של השעון עומד על 11.2 מ”מ. גוף השעון והבזל שלו מגיעים עם גימור מלוטש, שמדגיש עוד יותר את הברק של זהב ה-Goldtech.

פנריי Piccolo Due Madreperla
פנריי Piccolo Due Madreperla

גולת הכותרת של השעון היא כאמור לוח אם הפנינה שלו. חומר שלא היינו בדיוק מצפים לראות בשעון של פנריי. הלוח משתלב בצורה נהדרת במראה הכללי של השעון. בשעה 9 אנו מוצאים לוח שניות קטן ובשעה 3 אנו מוצאים את התאריכון של השעון, שמוקף במסגרת מזהב.

גב וחזית השעון בגימור מלוטש. מקור - GMTPOST.
גב וחזית השעון בגימור מלוטש. מקור – GMTPOST.

השעון מגיע עם רצועת עור תנין בצבע אדום, עם תפרים בצבע אדום ועם אבזם מזהב ה-Goldtech עם מנגנון השחרור המהיר של פנריי. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-30 מטרים.

פנריי Piccolo Due Madreperla – מנגנון

פנריי משלבת בשעון החדש את אחד המנגנונים המוכרים ביותר שלה, קליבר P.900 המפורסם. P.900 הוא מנגנון אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר P.900 בגב השעון. מקור - GMTPOST.
קליבר P.900 בגב השעון. מקור – GMTPOST.

פנריי ציידה את השעון בגב שקוף, המאפשר לראות את המנגנון. גב השעון עצמו עשוי גם הוא מזהב ה-Goldtech בגימור מלוטש.

אז מה חדש בעצם?

שעון של פנריי עם לוח אם הפנינה. שילוב שנשמע לנו ממש אבל ממש מוזר. מה השלב הבא? רולקס משיקה שעון שבאמת אפשר לקנות?

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס PAM01280, מגיע בייצור סדרתי, אם כי מוגבל בכמויות. אם אתם שואלים אותנו, נראה לנו פחות סביר שלוחות אם הפנינה מגבילים את פנריי. סביר יותר להניח שהחברה מגבילה את הייצור שלה בעצמה. תג המחיר של ה-PAM1280 עומד על 16,400 אירו.

השורה התחתונה

סדרת ה-Due של פנריי היא באמת משהו מיוחד ולא שגרתי בליין השעונים של פנריי. חשוב לציין כי לא מדובר בשעונים המיועדים לנשים בלבד. שם הסדרה – Due – שתיים או שניים, מייצג את העובדה שהשעונים מיועדים לגברים ולנשים.

פנריי Piccolo Due Madreperla. מקור - GMTPOST.
פנריי Piccolo Due Madreperla. מקור – GMTPOST.

לצד שעונים עדינים כמו שעון הפנריי Piccolo Due Madreperla החדש, אפשר למצוא בסדרה שעונים קוטר של 42 מ”מ ואפילו של 45 מ”מ. התוספת החדשה של שעון אם הפנינה מרחיבה את ההיצע האלגנטי והדרסי יותר בסדרה הזאת. אז אם בת הזוג שלכם חובבת פנריי ותמיד רציתם לפנק אותה בשעון דרסי יותר של ה חברה, מוזמנים להכיר לה את ה-Piccolo Due Madreperla. לקנות אותו? זה כבר סיפור אחר …

למעבר לאתר של פנריי.