בום מרסייה מזוהה בשנים האחרונות בעיקר עם שתי סדרות שעונים שלה – הריביירה, סדרת שעוני הספורט שלה והקליפטון, סדרת שעוני הדרס שלה. אבל לחברה הנהדרת הזאת יש עוד כמה קולקציות מעניינות בליין השעונים שלה, אחת מהן היא סדרת הקלאסיה Capsule, שבה מציגה החברה השבוע מספר דגמים חדשים, ביניהם שעון GMT ושעון דרס עם לוח סקלטון. קלאסימה Capsule 2023 – מוזמנים להכיר את הסדרה החדשה ביחד איתנו.

קלאסימה Capsule 2023 – הדגמים

בום מרסייה משיקה כאמור מספר שעונים חדשים בקולקצייה. השעון הראשון הוא הקלאסימה סקלטון Capsule רפרנס 10735. שעון שמגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 8.95 מ״מ, עם לוח העשוי מזכוכית ספיר כחולה חצי שקופה המאפשרת לנו הצצה אל מנגנון המתיחה הידנית של השעון.

קלאסימה Capsule 2023. מקור - TimeandWatches.
קלאסימה Capsule 2023. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח נקי יחסית, עם לוח שניות קטנות בשעה 6 בגימור מעגלי ועם ספרות ערביות בספרות 3,9 ו-12, עם מחוגים בצורת עלה.

לוח חצי שקוף. מקור - TimeandWatches.
לוח חצי שקוף. מקור – TimeandWatches.

בתוך השעון אנו מוצאים כאמור מנגנון מתיחה ידנית, המבוסס על קליבר 6498-1 של ETA, מנגנון הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 46 שעות. את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

מנגנון מתיחה ידנית בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
מנגנון מתיחה ידנית בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים, כשהוא מגיע עם רצועה כחולה. תג המחיר של השעון עומד על 3,990 אירו.

השעון השני בסדרה הוא הקלאסימה GMT Capsule רפרנס 10734. השעון מגיע בגוף כמעט זהה לגוף של שעון הסקלטון – גוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 8.8 מ״מ.

קלאסימה Capsule 2023. מקור - TimeandWatches.
קלאסימה Capsule 2023. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם רצועה כחולה בגימור ג׳ינס. לוח השעון מגיע בצבע כחול גם הוא, בתבנית המזכירה מעט את בד הג׳ינס, עם פסים אלכסוניים החוצים את לוח השעון מצידו הימני אל עבר צידו השמאלי.

שעון GMT עם רצועה בגימור ג׳ינס. מקור - TimeandWatches.
שעון GMT עם רצועה בגימור ג׳ינס. מקור – TimeandWatches.

על הלוח אנו מוצאים את הספרות הערביות 3,6,9 ו-12. את הלוח מקיפה טבעת דקות דקה בצבע שחור, כשבין טבעת הדקות לספרות הערביות אנו מוצאים טבעת נוספת עם תצוגת 24 שעות בצבע תכלת. מחוג ה-GMT של השעון מגיע גם הוא בצבע תכלת.

גב שעון מוצק. מקור - TimeandWatches.
גב שעון מוצק. מקור – TimeandWatches.

בתוך השעון אנו מוצאים מנגנון המבוסס על קליבר 2893 של ETA, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות. השעון מגיע עם תג מחיר של 3,100 אירו.

השעון השלישי בסדרה הוא הקלאסימה Capsule רפרנס 10718. השעון מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 10.1 מ״מ.

קלאסימה Capsule 2023. מקור - TimeandWatches.
קלאסימה Capsule 2023. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח אפור בגימור סאטן, גם הוא עם תבנית הפסים האלכסוניים שחוצים את לוח השעון. בשעה 6 אנו מוצאים מד רזרבת כוח ובשעה 12 אנו מוצאים חלונית שדרכה אנו יכולים לראות את גלגל האיזון של השעון.

לוח אפור כהה עם חלונית לגלגל האיזון. מקור - TimeandWatches.
לוח אפור כהה עם חלונית לגלגל האיזון. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם מחוגים בגוון זהב ושילוב של לבן וזהב בלוח השעון. בום מרסייה תשווק את השעון עם רצועה חומה. השעון מגיע עם תג מחיר של 3,300 אירו.

רצועות מבית Holland & Sherry

כל השעונים מגיעים עם רצועות מתחלפות בצמר 120 איכותי עם תפירת אוכף צבעונית ואבזם מפלדת אל-חלד. הרצועות ניתנות להחלפה ללא צורך בכלים, כשהשעונים מצוידים במערכת להחלפה מהירה של רצועות. בית Holland & Sherry, שנוסד בשנת 1836 ומרכזו ב-Savile Row, רחוב שמזוהה עם עולם התפירה האיכותית, כשבית Holland & Sherry ידוע באיכות יוצאת הדופן של הבדים שלו, כמו גם בתפירה בהתאמה אישית והגימורים המצוינים שלו.

רצועות מבית Holland & Sherry . מקור - TimeandWatches.
רצועות מבית Holland & Sherry . מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

בום מרסייה בדרך כלל מציעה שעונים נהדרים בתג מחיר אטרקטיבי, כך שזה לא מפתיע לראות אותה עושה זאת בהצלחה גם בדגמים החדשים בקולקציית הקלאסימה שלה. אנחנו אישית אהבנו במיוחד את דגם הסקלטון עם מנגנון המתיחה הידנית, שנראה פשוט נהדר ומזכיר את הלוחות החצי שקופים של סדרת הריביירה.

למעבר לאתר של בום מרסייה.