אם יש משהו שהפך במרוצת השנים למזוהה עם יצרנית השעונים פרדריק קונסטנט, הרי שזה שעוני דרס ושעוני ה-Heart Beat – שעונים עם לוח פתוח שמאפשרים לנו הצצה אל מנגנון השעון, שם אנו יכולים למצוא את גלגל האיזון של השעון במלוא הדרו. שעוני הדרס של החברה מתאפיינים ביחס תמורה למחיר מהגבוהים בשוק, כשהם מספקים את המראה הדרסי העדין, עם חותמת ה-SWISS MADE, בתג מחיר סביר לחלוטין. אל סדרת שעוני הדרס של החברה מצטרף בימים האחרונים חבר חדש – קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט, מוזמנים להכיר אותו איתנו.

קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט – מפרט טכני

השעון החדש של פרדריק קונסטנט מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 40 מ״מ. פרדריק קונסטנט משתמשת בפלדת אל-חלד בגימור מלוטש, כשגוף השעון עשוי מ-2 חלקים נפרדים. גובהו של השעון עומד על 10 מ״מ.

קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט. מקור - watchilove.
קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט. מקור – watchilove.

פרדריק קונסטנט משלבת בשעון לוח בגוון כחול נייבי, עם גיליושת ה-Clous de Paris (״המסמרים של פריז״) שבה משתמשת החברה רבות, כשהיא משולבת בחלק הפנימי של לוח השעון. בחלק החיצוני של לוח השעון אנו מוצאים טבעת חלקה ועליה ספרות רומיות מודפסות בצבע לבן.

לוח הגיליושה של השעון. מקור - watchilove.
לוח הגיליושה של השעון. מקור – watchilove.

על טבעת נוספת, דקיקה הרבה יותר, שנושקת לבזל של השעון, אנו מוצאים את התאריכון של השעון. בשעה 6, מתחת ללוגו של פרדריק קונסטנט, אנו מוצאים את חלונית תצוגת מצב הירח.

שעון דרסי עם תצוגת heart beat ומצב ירח. מקור - watchilove.
שעון דרסי עם תצוגת heart beat ומצב ירח. מקור – watchilove.

מחוגי השעות, דקות, השניות ומחוג התאריכון של השעון מגיעים בצבע לבן, בגוון זהה לספרות הרומיות שעל לוח השעון. שילוב הצבע הלבן עם לוח השעון הכחול יוצר משלים בצורה נהדרת את המראה האלגנטי של השעון.

קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר FC-335. קליבר FC-335 הוא מנגנון אוטומטי, עם קומפליקציית תצוגת מצב ירח ועם ה-Heart Beat המוכר והמזוהה כל כך עם פרדריק קונסטנט. המנגנון מבוסס על קליבר SW200 של סליטה, עליו הוסיפה פרדריק קונסטנט את קומפליקציית מצב הירח.

מנגנון השעון. מקור - watchilove.
מנגנון השעון. מקור – watchilove.

המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 38 שעות. את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

אז מה חדש בעצם?

פרדריק קונסטנט ממשיכה להרחיב את סדרת שעוני הדרס שלה, עם דגם חדש, שמציע לוח בגוון הכחול הנייבי, המשתלב בצורה נהדרת עם תצוגת מצב הירח של השעון, הלב הפתוח והמראה הדרסי המיוחד של השעון.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פרדריק קונסטנט, רפרנס FC-335MCNW4P26, מגיע עם תג מחיר של 1,750 אירו. פרדריק קונסטנט תשוק את השעון עם רצועת עור עגל כחולה עם תפרים לבנים. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-60 מטרים.

קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט. מקור - watchilove.
קלאסיקס Heart Beat מון פייז דייט. מקור – watchilove.

השורה התחתונה

אם יש משהו שפרדריק קונסטנט עושה בצורה נהדרת, זה שעוני דרס. החברה עוברת על כמעט כל אלמנט שמופיע בספר ההדרכה ליצרניות שעוני דרס, מרצועות עור, תצוגת מצב ירח, לוח גיליושה ועד לספרות רומיות. הדבר היחיד שפוגע במראה הדרסי הקלאסי הוא סימן ההיכר של החברה, תצוגת ה-Heart Beat, אם כי יש כאלו שדווקא רואים בתצוגה הזאת שדרוג למראה הדרסי של השעון. בשורה התחתונה? עם תג מחיר של 1,750 אירו, באמת שאי אפשר לטעות עם השעון הזה. אם רציתם שעון דרס כדי להרחיב או להשלים את האוסף שלכם ולא מתחשק לכם לקרוע את הכיס, השעון החדש של פרדריק קונסטנט יכול להיות אופציה לא רעה עבורכם.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של פרדריק קונסטנט.