פרדריק קונסטנט משיקה שעון חדש בסדרת שעוני ה-Manufacture שלה – שעונים במהדורות מיוחדות ומוגבלות בדרך כלל. עד שנת 2023 השעונים הללו הגיעו בציפוי זהב, כשמשנת 2023, הם מגיעים בזהב מלא, ממש כמו השעון החדש. השעון החדש – קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום או בשמו המלא באנגלית – Classic Moonphase Date Manufacture, יגיע בזהב אדום ובמהדורה מוגבלת של 150 יחידות. כל אחד מהשעונים יהיה ייחודי, עם חריטה של המספר הייחודי שלו בגב השעון. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום – מפרט טכני

השעון החדש של פרדריק קונסטנט יגיע בגוף העשוי מזהב אדום כאמור, בקוטר של 40 מ״מ ובעובי של 12.4 מ״מ. גוף השעון מלוטש כולו, עם כתר בצורת בצל וזכוכית ספיר עם ציפוי אנטי רפלקטיבי. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-30 מטרים.

קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום
קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום

השעון מגיע עם לוח כסוף, עם גימור קרני שמש עדין וכמעט בלתי מורגש, עם אינדקסים דקים ועינים עשויים זהב אדום, שממש כמו מחוגי השעון, עוברים פוליש ידני.

קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום
קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום

בתחתית לוח השעון בשעה 6 אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח הקלאסית והעדינה של השעון, המוקפת בתאריכון , כשהיא נוגעת-חותכת את טבעת הדקות שמגיעה בצורת פסי רכבת שעוטפת את לוח השעון כולו.

לוח כסוף בגימור קרני שמש עדין
לוח כסוף בגימור קרני שמש עדין

קלאסיק מון פייז דייט זהב אדום – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר FC-716 של פרדריק קונסטנט – מנגנון אוטומטי שפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, עם רזבת כוח של 72 שעות.

המנגנון המתקדם של השעון
המנגנון המתקדם של השעון

את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהיא מגיעה עם רוטור סקלטון ועם עיטורים שונים על המנגנון וברגים כחולים, שמשדרגים את המראה של המנגנון.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, מאז שנת 2023, פרדריק קונסטנט שדרגה את סדרת ה-Manufacture שלה והפכה אותה ליוקרתית עוד יותר, כשהפכה את השעונים הללו לשעונים בגוף זהב מלא, לעומת השעונים הקודמים בסדרה הזאת, שהגיעו בציפוי זהב. השינוי הזה משדרג את השעונים בסדרה עוד יותר והופך אותם לכאלו שיכולים להישיר מבט אל שעוני דרס מבית היצרניות המובילות בעולם.

מון פייז אוטומטי בזהב מלא
מון פייז אוטומטי בזהב מלא

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פרדריק קונסטנט, רפרנס FC-716S3H9, מגיע עם רצועת עור תנין כחולה עם תפרים בגוון תואם ועם אבזם מתקפל. תג המחיר של השעון עומד על 17,995 אירו, כשכאמור, השעון יגיע במהדורה מוגבלת וממוספרת של 150 יחידות.

השורה התחתונה

אם אתם חושבים למה בדיוק שעון של פרדריק קונסטנט עולה 18 אלף אירו (מעל ל-70 אלף שקל), אז אתם כנראה לא מבינים כמה עולה שעון מון פייז עם מנגנון אוטומטי שוויצרי בזהב מלא. אז נכון, פרדריק קונסטנט אולי לא נחשבת לחלק מהמותגים המובילים בעולם והיא ידועה בעיקר בשעונים שמציעים תמורה גבוהה למחיר ועם שעונים בתגי מחיר נמוכים הרבה יותר, אבל למעשה, גם השעון החדש מציע תמורה לא רעה בכלל למחיר, אם כי עם תג מחיר קצת יותר גבוה, אבל הולם לחלוטין לשעון הזה.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של פרדריק קונסטנט.