הובלו היא אולי החברה המובילה בעולם שעוני היוקרה בתחום שיתופי הפעולה. החל מספורטאים וסלבס כאלו ואחרים שהחברה משיקה שעונים ביחד איתם ועד לאומנים מתחומים שונים, שכל אחד מהם מטביע את חותמו על אותם שעונים. אחד משיתופי הפעולה המובילים של הובלו הוא עם הפסל הצרפתי ואמן הויז’ואל ריצ’רד אורלינסקי. אחד השעונים הבולטים של הובלו ביחד עם אורלינסקי הוא השעון הקרמי האדום שכיכב על שלטי פרסומות רבים (גם בישראל). הובלו כנראה מרוצה משיתוף הפעולה הזה ובצדק, כשלאחרונה היא מרחיבה את שיתוף הפעולה עם אורלינסקי, הפעם לליין של ששה שעונים חדשים. קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White – מוזמנים להכיר. 

קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White – מפרט טכני

השעונים החדשים מגיעים בגוף המוכר של סדרת שעוני הקלאסיק פיוז’ן, בקוטר של 40 מ”מ. הובלו תשיק מספר שעונים מסגסוגות מתקדמות כמו טיטניום וזהב. כפי שאפשר להבין משמם של השעונים, הצבע הדומיננטי בהם הוא הצבע הלבן. השעונים העשויים מזהב מגיעים כמובן עם סגסוגת ה-King Gold של הובלו. ה-King Gold היא בעלת גוון חמים יותר וכמובן עמידה מאוד לשריטות. 

קלאסיק פיוז'ן אורלינסקי White. מקור - הובלו.
קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White. מקור – הובלו.

הצבע הלבן בא לידי ביטוי גם ברצועות השעונים, אבל בעיקר בלוחות השעונים, שם גם בא לידי ביטוי הסגנון של אורלינסקי, עם לוח מרובה צלעות בזוויות שונות. 

קלאסיק פיוז'ן אורלינסקי White. מקור - הובלו.
קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White. מקור – הובלו.

מחוגי השעונים ואינדקסי השעה יהיו זהים לחומר שממנו עשוי השעון – זהב או טיטניום. חלק מהדגמים יגיעו עם שיבוץ של יהלומים בבזל ובגוף השעון. 

קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White – מנגנון

הובלו משלבת בשעונים את קליבר HUB1100 שלה. המנגנון בעל השם המרשים הזה הוא בעצם קליבר SW300-1 של סליטה, שעבר מודיפיקציות שונות על ידי הובלו, כך שיתאים למפרט הטכני שלה. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 42 שעות. 

אז מה חדש בעצם?

שיתוף פעולה נוסף של הובלו עם האמן הצרפתי, הפעם בדמותם של ששה שעונים חדשים. השעונים אלגנטיים ויפים מאוד. אורלינסקי עיצב מחדש את גוף הקלאסיק פיוז’ן של הובלו, כך שיתאים ללוחות של השעונים. הגוף החדש מגיע גם הוא עם זוויות משתנות, מה שהופך אותו למרשים גם ללא שיבוצי יהלומים. טוויסט מעניין נוסף של אורלינסקי בשניים מהשעונים הללו מגיע בשיבוץ היהלומים. אורלינסקי והובלו בחרו בשיבוץ א-סימטרי. הבחירה הזאת מגבירה עוד יותר את הזוויות השונות שהופכות את השעונים הללו לייחודיים כל כך. השעונים החדשים מצטרפים כאמור לליין השעונים הקיים של הובלו ביחד עם אורלינסקי, שכולל כעת לא פחות מ-19 שעונים!

כמה זה עולה לנו?

דגם הטיטניום הקלאסי, רפרנס 550.NS.2200.RW.ORL20, מגיע במחיר של 11,500 דולרים. אם תרצו אותו בזהב, גשו לאחד הבוטיקים של הובלו ותבקשו את רפרנס 550.OS.2200.RW.ORL20. תג המחיר שלו כמעט כפול והוא עומד על 22,500 דולרים. 

קלאסיק פיוז'ן אורלינסקי White. מקור - הובלו.
קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי White. מקור – הובלו.

דגם הטיטניום משובץ היהלומים, רפרנס 550.NS.2200.RW.1604.ORL20, מגיע במחיר של 22,000 דולרים.

דגם הטיטניום בשיבוץ יהלומים. מקור - הובלו.
דגם הטיטניום בשיבוץ יהלומים. מקור – הובלו.

הדגם המקביל מזהב עם שיבוץ יהלומים, רפרנס 550.OS.2200.RW.1604.ORL20, מגיע במחיר של 32,500 דולרים. 

דגם ה-KING GOLD בשיבוץ יהלומים א-סימטרי. מקור - הובלו.
דגם ה-KING GOLD בשיבוץ יהלומים א-סימטרי. מקור – הובלו.

הדגמים עם השיבוץ הא-סימטרי מגיעים במחיר נמוך יותר, היות והם משובצים ב-112 יהלומים לעומת 210 יהלומים בדגם הקודם.

דגם הטיטניום בשיבוץ יהלומים א-סימטרי. מקור - הובלו.
דגם הטיטניום בשיבוץ יהלומים א-סימטרי. מקור – הובלו.

דגם הטיטניום משובץ היהלומים בסידור א-סימטרי, רפרנס 550.NS.2200.RW.1804.ORL20, מגיע במחיר של 18,800 דולרים. שעון ה-King Gold עם שיבוץ היהלומים הא-סימטרי, רפרנס 550.OS.2200.RW.1804.ORL20, מגיע במחיר של 29,400 דולרים. 

השורה התחתונה

הנגיעות של ריצ’רד אורלינסקי לשעונים של הובלו הופכים כל אחד מהם ליצירת אומנות של ממש. הבחירה של אורלינסקי והובלו בצבע לבן לסדרת השעונים החדשה מושלמת, כשהצבע הזה מקנה להם מראה אלגנטי וקלאסי מאוד. בניגוד לשעונים רבים של הובלו – שאתם יכולים או לאהוב אותם או לשנוא אותם – כאן באמת שאי אפשר להתרשם מהעבודה המיוחדת של אורלינסקי בלוחות וגופי השעונים ובמיוחד מהדגמים עם השיבוץ הא-סימטרי.