אחד משיתופי הפעולה הבולטים ביותר והמוצלחים ביותר של הובלו בשנים האחרונות הוא שיתוף הפעולה של המותג עם האומן הצרפתי ריצ׳רד אורלינסקי. אורלינסקי, פסל ואומן נאו-פופ ויז׳ואל, נחשב כיום לאמן הצרפתי הנמכר ביותר בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה הזה הציגה הובלו השבוע שני שעונים חדשים – קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב , אחד בצבע תכלת, או כמו שהובלו קוראת לו – כחול שמים (Sky Blue) ואחד בצבע קסם צהוב (Yellow Magic). מוזמנים להכיר אותם ביחד איתנו.

קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב – מפרט טכני

שני השעונים החדשים של הובלו מגיעים בגוף העשוי מסגסוגת קרמית, בקוטר של 45 מ״מ ובעובי של 10.6 מ״מ. השעונים מגיעים בצבעי תכלת וצהוב, כשהובלו מעניקה לאורלינסקי יד חופשית מלאה לעצב את גוף השעון, הבזל וכל אלמנט אחר בשעון כרצונו ובסגנון האומנותי המזוהה כל כך איתו.

קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב
קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב

השעונים מגיעים עם לוח סקלטון, החושף את הקפיץ הראשי בשעה 12 ואת מנגנון הטורביון בשעה 6. בשעה 9 משלבת הובלו מה שנראה לנו בהתחלה כמו לוח שניות קטן, אבל למעשה מדובר במד רזרבת כח, כששני השעונים מגיעים עם רזרבת כוח של 5 ימים – 120 שעות.

קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב
קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב

השעון הצהוב מגיע עם מסגרת דקות שחורה העוטפת את לוח הסקלטון של השעון, כשהגשרים השונים בלוח הסקלטון מגיעים בצבע שחור, עם אינדקסים ומחוגים בצבע צהוב, כמו גם מחוג מד רזרבת הכוח ומד רזרבת הכוח עצמו. לעומת זאת, שעון התכלת מגיע עם טבעת בגוון תכלת, גשרים, אינדקסים ומחוגים כסופים, ממש כמו מד רזרבת הכוח ומחוג רזרבת הכוח.

לוח הסקלטון של שעון התכלת
לוח הסקלטון של שעון התכלת

קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב – מנגנון

בתוך השעונים משלבת הובלו את קליבר HUB6021, מנגנון הפועל באמצעות מתיחה ידנית, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון. כל רכיבי המנגנון, שנראים כמעט ״מרחפים״ בשעון, נתמכים על ידי גשרי סקלטון בצבע שחור.

המנגנון בגב שעון התכלת
המנגנון בגב שעון התכלת

המנגנון פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה והוא מספק כאמור רזרבת כוח של 120 שעות.

אז מה חדש בעצם?

שיתוף הפעולה בין הובלו ואורלינסקי הפך בשנים האחרונות כאמור לאחד משיתופי הפעולה הבולטים ביותר, אם לא הבולט ביותר של הובלו, עם מגוון רחב של שעונים שיכולים להפוך לקולקציה בפני עצמם.

קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב
קלאסיק פיוז׳ן טורביון אורלינסקי תכלת וצהוב

השעונים החדשים משלבים את אחד מסימני ההיכר של שעוני האורלינסקי של הובלו – גוף שעון זוויתי, סגנון עיצובי המוכר כל כך מהעבודות של אורלינסקי. השעונים החדשים מגיעים בצבעים בוהקים וכאלו שאופיינים יותר דווקא לקיץ, כשהם מצטרפים לשעוני קלאסיק פיוז׳ן טורביון קודמים שהשיקה הובלו בסדרה הזאת ביחד עם אורלינסקי לפני מספר שנים.

כמה זה עולה לנו?

שני השעונים החדשים של הובלו מגיעים עם עמידות למים בעומק של עד ל-30 מטרים, כשהובלו מצרפת להם רצועות גומי בצבעים זהים לגוף השעון. רפרנס 505.CY.119Y.RX.ORL23 הוא השעון הצהוב, כשרפרנס 505.ES.5129.RX.ORL23 הוא שעון התכלת. שני השעונים מגיעים עם תג מחיר זהה, העומד על 99,000 אירו.

רצועות גומי בצבעי השעונים
רצועות גומי בצבעי השעונים

השורה התחתונה

שני שעונים חדשים בצבעים קלילים ובוהקים במיוחד, שבאופן מפתיע מגיעים דווקא בחורף ולא בקיץ, אבל בעולם של הובלו ושל אורלינסקי כנראה שחוקים או נורמות הם משהו שכדאי לשבור ומי כמו הובלו וריצ׳רד אורלינסקי יודע לשבור נורמות בצורה כל כך מוצלחת. השעונים של הובלו ואורלינסקי הם אולי השעונים הפופולריים ביותר של המותג הזה בשנים האחרונות וככל הנראה, שיתוף הפעולה הזה ימשיך ללוות אותנו גם בשנים הקרובות.

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של הובלו.