בום מרסייה ממשיכה להעשיר את סדרת הקליפטון באומטיק הנהדרת שלה עם שעון חדש – קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736 – שעון דרס אלגנטי בזהב אדום 18 קראט וכפי שאפשר להבין מהשם של השעון, שעון שמגיע עם קומפליקציית המון הפייז האלגנטית, כשהוא משלב בתוכו מנגנון מסדרת הבאומטיק של החברה – מנגנון הבית המספק רזרבת כוח של חמישה ימים. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736 – מפרט טכני

השעון החדש של בום מרסייה מגיע כאמור בגוף העשוי מזהב אדום 18 קראט. גוף השעון מגיע בקוטר של 12.6 מ״מ ובעובי של 39 מ״מ. גוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, שמדגישים את הקווים העיצוביים של גוף השעון, שעמיד למים בעומק של עד ל-50 מטרים.

קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736. מקור - TimeandWatches.
קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח אוף-וייט בגימור מגורען עדין, עם אינדקסים בולטים בצורת טרפז דק ומוארך, כשהאינדקסים, כמו גם המחוגים, מגיעים עם ציפוי של זהב אדום.

קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736. מקור - TimeandWatches.
קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736. מקור – TimeandWatches.

בשעה 6 אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח, כשדיסקית הירח המלוטשת מגיעה בציפוי זהב, כשהירח מגיע על רקע שמים שחורים זרועי כוכבים. טבעת זהב דקה עם תבנית מעגלית מקיפה את תצוגת מצב הירח, עליה אנו מוצאים את התאריכון של השעון. השעון מגיע עם רצועת עור תנין חומה, עם אבזם העשוי מזהב אדום 18 קראט, כשבום מרסייה מציידת את השעון במנגנון מהיר להחלפת רצועות ללא צורך בכלים כלשהם.

לוח אוף וייט נקי ואלגנטי. מקור - TimeandWatches.
לוח אוף וייט נקי ואלגנטי. מקור – TimeandWatches.

קליפטון באומטיק תאריכון מון פייז 10736 – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר BM14-1975 AC1 – מנגנון אוטומטי מבית בום מרסייה מסדרת הבאומטיק. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח מרשימה של 120 שעות – חמישה ימים, נתון יוצא דופן בעולם שעוני היוקרה. המנגנון מספק ביצועים מצוינים בכל הקשור לעמידות מגנטית ורזרבת כוח, דיוק ועמידות, בין היתר הודות לשימוש בקפיץ איזון סיליקוני אנטי מגנטי, העמיד בפני קורוזיה ורעידות קטנות.

המנגנון בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
המנגנון בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מהודק לגב השעון באמצעות ארבעה ברגים. המנגנון מגיע עם רוטור מוזהב, עיטורי “Côtes de Genève” ועיטורים בתבנית מעגלית (snails). בום מרסייה תאפשר לרוכשי השעון להזמין חריטה מהמפעל על גב השעון.

אז מה חדש בעצם?

בום מרסייה כבר מציעה שעון מון פייז בסדרת הקליפטון באומטיק שלה בזהב אדום, אם כי השעון הקודם מגיע בגוף בקוטר של 42 מ״מ. השעון החדש מציע קוטר עדין יותר לטובת כל מי שהוא בעל יד עדינה יותר, כשהוא מציע את השילוב הנהדר בין מחיר לביצועים של סדרת הקליפטון באומטיק הנהדרת של בום מרסייה.

שעון דרס אלגנטי במחיר אטרקטיבי. מקור - TimeandWatches.
שעון דרס אלגנטי במחיר אטרקטיבי. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של בום מרסייה, רפרנס M0A10736, מגיע בתג מחיר של 13,050 דולרים אמריקאיים.

השורה התחתונה

שעון דרס אלגנטי, בזהב אדום 18 קראט, עם מנגנון אוטומטי מתקדם, המספק רזרבת כוח של חמישה ימים, בתג מחיר של 13 אלף דולרים? אם על לוח השעון הזה היה לוגו של מותג ״יוקרתי״ יותר דוגמת פטק פיליפ או ושרון קונסטנטין או יודעים מה, אפילו מותגים כמו בלנקפיין, יגר לה קולטרה ואחרים, ככל הנראה הוא היה מגיע עם תג מחיר גבוה הרבה יותר, לשמחתנו – מדובר ״רק״ בבום מרסייה, שמספקת לנו שעון דרס אלגנטי נהדר במחיר שפוי לחלוטין, כמו שהיא עושה תמיד.

למעבר לאתר של בום מרסייה.