אחת המשימות המאתגרות והקשות ביותר במערכת האתר, היא לאתר שעונים חדשים של חברות שלא מגיעות באופן תדיר לשולחן המערכת. אחת החברות הללו היא בום מרסייה, כשלשמחתנו, כמעט כל שעון חדש שלה גורם לנו לחיוך קטן. נכון, החברה היא לא חלק מהשילוש הקדוש של עולם השעונים או שמות כמו ברייטלינג, יגר לה-קולטרה ואחרות. אבל עם זאת, מרבית השעונים של בום מרסייה מעניקים תמורה נהדרת למחיר ומהווים אופציית רכישה נהדרת. לרשימת השעונים הזאת מצטרף בימים אלו שעון חדש – קליפטון באומטיק 2021. למעשה, שני דגמים חדשים, מוזמנים להכיר אותם ביחד איתנו.

קליפטון באומטיק 2021 – מפרט טכני

בום מרסייה משיקה כאמור שני שעוני קליפטון באומטיק חדשים לשנת 2021. שעון אחד יגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד והשעון השני יגיע בזהב אדום.

בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור - TimeandWatches.
בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור – TimeandWatches.

השעון מפלדת אל-חלד יגיע עם לוח ירוק בגימור מדורג עם צביעת לכה. הדגם העשוי מזהב אדום יגיע עם לוח בגוון אדום-בורגונדי.

בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור - TimeandWatches.
בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור – TimeandWatches.

השעונים מגיעים בגוף בקוטר של 40 מ”מ ובעובי של 11.1 מ”מ. הם עמידים למים בעומק של עד ל-50 מטרים ובום מרסייה תשווק אותם עם רצועת עור תנין שחורה.

לוחות בגימור מדורג. מקור - TimeandWatches.
לוחות בגימור מדורג. מקור – TimeandWatches.

השעונים הם שעוני דרס קלאסיים, אם כי משהו בלוח שלהם לא נקי, ייתכן כי מדובר בפסים המצטלבים במרכז הלוח. בשעה 3 אנו מוצאים תאריכון, כשהשעונים מגיעים עם זכוכית ספיר עם ציפוי אנטי רפלקטיבי.

קליפטון באומטיק 2021 – מנגנון

השעונים מגיעים עם גב שקוף המאפשר לנו לראות את מנגנון השעון.

קליבר BM13 בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר BM13 בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

בום מרסייה שילבה בשעונים החדשים את קליבר BM13 שלה. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. BM13 מציע רזרבת כוח של 5 ימים והוא מגיע עם הסמכת כרונומטר של ה-COSC, כלומר דיוק של 4-/6+ שניות ליום.

קליבר BM13 בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר BM13 בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

שני דגמים חדשים בסדרת הקליפטון באומטיק – סדרת שעוני הדרס הקלאסיים של בום מרסייה.

כמה זה עולה לנו?

זוכרים שסיפרנו לכם בתחילת הכתבה שהשעונים של בום מרסייה מציעים תמורה נהדרת למחיר? הזדמנות נפלאה להסביר לכם עד כמה.

קליפטון באומטיק 2021. מקור - TimeandWatches.
קליפטון באומטיק 2021. מקור – TimeandWatches.

השעון העשוי מפלדת אל-חלד, רפרנס M0A10592, יגיע במחיר של 2,780 פרנקים שוויצריים. השעון מזהב אדום, רפרנס M0A10591, יגיע במחיר של 6,590 פרנקים שוויצריים. אם זה נשמע לכם יקר, אנחנו מזכירים לכם כי מדובר בשעון דרס, בגוף העשוי מזהב אדום, עם מנגנון אינהאוס שוויצרי עם רזרבת כוח מרשימה של 5 ימים ועם הסמכת כרונומטר. אתם מוזמנים למצוא לנו שעונים אחרים עם מפרט כזה במחיר הזה.

השורה התחתונה

אם חיפשתם שעון דרס אלגנטי, פשוט אך עם זאת מתקדם מבחינה טכנית ולא רציתם לקרוע את הכיס, הדגם העשוי מפלדת אל-חלד יכול להיות אופציית רכישה נהדרת עבורכם. עם תג מחיר של קצת פחות מ-10,000 שקלים, אתם מקבלים מנגנון כרונומטר עם רזרבת כוח של 5 ימים ולוח בצבע החם של עולם השעונים.

בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור - TimeandWatches.
בום מרסייה קליפטון באומטיק 2021. מקור – TimeandWatches.

דגם הזהב אדום אולי יקר פי 2, אבל שוב פעם, אם בוחנים מה מקבלים בשעון הזה, מבינים שמקבלים תמורה גבוהה מאוד למחיר, שקשה מאוד למצוא במותגים אחרים.

למעבר לאתר של בום מרסייה.