זה לא סוד שהירח הפך למזוהה מאוד עם העולם השעונים בעשרות השנים האחרונות. בין אם מדברים על הנחיתה על הירח ושעוני האומגה ספידמאסטר שקנו את תהילת העולם שלהם לאחר שהיו השעונים הראשונים על הירח ובין אם מדובר בשעונים עם תצוגת מצב ירח, אחת הקומפליקציות שמוסיפות הכי הרבה יופי ללוח של שעון. אבל ספק אם מישהו דמיין שלקשר הזה יצטרף חיבור כמו שבחברת ריימונד וייל חשבו עליו – קונים שעון של החברה ומקבלים אקר (כ-4 דונמים) על הירח …

ב-25 לינואר מציינים את ראש השנה לפי לוח השנה הסיני. השנה, 2020, היא שנת העכבר לפי לוח השנה הסיני. בעוד יצרניות שעונים אחרות בחרו לציין את התאריך הזה עם מגוון שעונים שעל הלוח שלהם הופיעו עכברים בצורה כזאת או אחרת. בריימונד וייל החליטו על דרך יוצאת דופן ומעניינת יותר לציין את ראש השנה לפי לוח השנה הסיני והחליטו במקום עוד שעון עם גימיק עיצובי כזה או אחר בדמות עכבר, להשיק את שעון ה-Maestro של החברה, בגרסת המון-פייז (מצב ירח) עם מתנה לרוכשים – אקר אדמה (יחידת שטח השווה לכ-4 דונמים) על הירח.

שעון המאסטרו מון פייז של ריימונד וייל. מקור - אתר החברה.
שעון המאסטרו מון פייז של ריימונד וייל. מקור – אתר החברה.

שעון הריימונד וויל מאסטרו (רפרנס 2240-STC-00655) הוא שעון דרס אלגנטי בקוטר של 40 מ”מ, העשוי מפלדת אל חלד, עם לוח בעיצוב תשליב (guilloche), עם לוח כסוף עם ספרות רומאיות בכחול. בתוך השעון פועל מנגנון RW4280 של ריימונד וייל, מנגנון המבוסס על מנגנון RW4200 של החברה, שמבוסס על מנגנון סליטה SW200. בריימונד וייל הוסיפו את קומפליקציית תצוגת מצב הירח למנגנון ה-RW4280 והוא מגיע עם רזרבת כוח של 38 שעות. השעון מצויד ברצועת עור בצבע כחול והוא מגיע עם תג מחיר של 1,495 פאונד באנגליה.

ההטבה הייתה אמנם בתוקף למספר שבועות בלבד, כשנכון לכתיבת שורות אלו בריימונד וייל הסירו את ההטבה מאתר החברה, אך ככל הנראה משווקים של שעוני החברה ברחבי העולם עדיין יוכלו להציע אותה לרוכשי השעונים. גם אם התעורר בכם חשק עז לרכוש את השעון ואתם מצטערים שפספסתם את ההזדמנות, כדאי שתקחו בחשבון כי ההטבה עצמה בדמות האקר אדמה על הירח היא לא הטבה בשווי רב במיוחד. אם חשבתם שפספסתם את עסקת הנדל”ן של החיים שלכם, אז אתם יכולים להירגע. את אותו שטח אדמה ניתן לרכוש תמורת 25 פאונד באתר של Virgin Experience Days, מבית וירג’ין, הקונגלומרט הבריטי בשליטת סיר ריצ’רד ברנסון, אחד מאנשי העסקים העשירים ביותר בעולם והצבעוניים ביותר בעולם.

אקר על הירח. מקור - Virgin Experience Days.
אקר על הירח. מקור – Virgin Experience Days.