אנחנו אמנם נמצאים באתר שעוסק בשעוני יוקרה, אבל מדי פעם בפעם הגורו מרשה לעצמו לגלוש גם למחוזות פחות יוקרתיים, לפחות בכל הקשור לתג המחיר שלהם והפעם הגורו מגיע עד ליפן, שם קסיו מציגה שעון BABY-G בשיתוף פעולה עם Beautiful People – מותג עיצוב יפני, שמגיע במראה לבן. קסיו BABY-G x Beautiful People – כשקסיו מחליטה לפנק את הנשים בשעון G-Shock במראה מיוחד. 

קסיו BABY-G x Beautiful People – מפרט טכני

אם הסדרה BABY-G לא אומרת לכם משהו, כנראה שאתם לא חובבי קסיו אמיתיים. השם מתייחס לסדרת שעונים לנשים שהשיקה קסיו בשנת 1994 ומאז החברה משתדלת להשיק בסדרה שעונים במראה קצת יותר עדין ואלגנטי משעוני ה-G-Shock המסורתיים. בדגם החדש משתפת כאמור קסיו פעולה עם מותג העיצוב היפני Beautiful People והתוצאה הסופית פשוט נהדרת, גם אם אתם לא חובבי G-Shock. 

קסיו BABY-G x Beautiful People. מקור - Deployant.
קסיו BABY-G x Beautiful People. מקור – Deployant.

קסיו השתמשה בדגם ה-BGA-270 שלה כבסיס לשעון החדש, שעון שמגיע עם בזל עגול כפול. הנגיעות של Beautiful People באות לידי ביטוי בצבע הבסיס דמוי הגבס, ששואב השראה מפסלים ומודגש במיוחד על ידי מחוגי השעון, שמגיעים בצבע נאון זרחני, המזוהה עם מותג העיצוב. 

קסיו BABY-G x Beautiful People. מקור - Deployant.
קסיו BABY-G x Beautiful People. מקור – Deployant.

השעון מגיע בממדים של 46.3 מ”מ על 42.2 מ”מ ובגובה של 13.2 מ”מ. המשקל הכולל של השעון עומד על כ-38 גרם, כשהוא מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים. בגב השעון מופיעה חריטה “beautiful people”.

קסיו BABY-G x Beautiful People – מנגנון

השעון, רפרנס BGA270BP-7A מגיע עם מנגנון קוורץ של קסיו, עם מגוון רחב של תכונות – שעון זמן עולמי ל-49 ערים שונות ברחבי העולם ו-29 אזור זמן שונים. חסכון בתאורה במצב יום, שעון עצר עם דיוק של מאית השניה, עם אפשרות למדוד עד ל-23 שעות, 59 דקות, 59 שניות ו-99 מאיות השניה. מדידת זמן מפוצל, טיימר בקפיצות של דקה (מקסימום של 24 שעות), שעון מעורר הכולל 5 התראות יומיות שונות, עם מצב נודניק לאחת מהן, בדיוק של שניה. איתות תאורה מדי שעה. השעון מצויד גם בלוח שנה מלא, תצוגת זמן של 12/24 שעות, כפתור לבחירת מצב התאורה ותאורת LED. המנגנון מגיע בדיוק של עד ל-30 שניות +/- לחודש בטמפרטורה ממוצעת. זמן הסוללה שלו, עם סוללת SR726WX2 עומד על כ-3 שנים.

הלוגו של beautiful people על לוח השעון. מקור - קסיו.
הלוגו של beautiful people על לוח השעון. מקור – קסיו.

אז מה חדש בעצם? 

הגורו לא מרבה לדווח על שעונים מסדרת ה-G-Shock של קסיו וגם לא על שעוני נשים, כך שהשילוב של שניהם בכתבה אחת ממש חריג, אבל תסתכלו על השעון המיוחד הזה ונראה אתכם מחליטים שלא מגיעה לו כתבה משלו …?

שיתוף פעולה של קסיו עם מותג העיצוב היפני beautiful people. מקור - Deployant.
שיתוף פעולה של קסיו עם מותג העיצוב היפני beautiful people. מקור – Deployant.

כמה זה עולה לנו?

אם עדיין לא קניתם מתנה לאשה או לבת הזוג לרגל השנה החדשה ואתם מחפשים משהו שלא יקרע לכם את הכיס, אתם מוזמנים לרכוש עבורה את השעון החדש, שזמין לרכישה במחיר של 120 דולרים. לא יקר, כבר אמרנו?

השורה התחתונה

שעון נהדר לנשים ספורטיביות, בתג מחיר שמתאים גם לסגר השני ולכל מי שיצא לחל”ת וכזה שמגיע עם מראה מיוחד. מה עוד אפשר לבקש?

למידע נוסף ולרכישת השעון החדש באתר של קסיו.