ראדו השיקה בשבוע שעבר את שעון הצלילה החדש שלה – קפטן קוק קרמי היי-טק. שעוני הצלילה של ראדו בסדרת הקפטן קוק צברו פופולריות רבה בקרב חובבי שעונים, כשהתוספת החדשה לסדרה מביאה את אחד התחומים שבו ראדו נחשבת אולי למובילה העולמית – שימוש בסגסוגות קרמיות. אז האם השילוב של סגסוגת קרמית מבית ראדו עם שעון הצלילה הוינטאג׳י-מודרני של ראדו עובד? מוזמנים לגלות ביחד איתנו.

קפטן קוק קרמי היי-טק – מפרט טכני

השעון החדש של ראדו מגיע בגוף מונובלוק בקוטר של 43 מ״מ. גוף השעון עשוי מסגסוגת קרמית מתקדמת, היפו-אלרגנית, עמידה בפני שריטות וחזקה במיוחד.

קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור - watchilove.
קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור – watchilove.

ראדו משיקה מספר שעוני קפטן קוק קרמיים חדשים, כשההבדל ביניהם הוא בגוון של הסגסוגת הקרמית. שני שעונים יגיעו בגוף קרמי בגוון שחור מט. שני שעונים נוספים יגיעו בגוף קרמי בגוון פלזמה-מט, כשהשעונים הנוספים יגיעו בגוף בצבע ירוק זית.

קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור - watchilove.
קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור – watchilove.

ראדו תציע את השעונים עם מגוון רצועות וצמידים. חלק מהדגמים יגיעו עם צמידים עם חוליות קרמיות, בחלק מהדגמים נקבל צמידים העשויים מפלדת אל-חלד. השעונים בצבע שחור וירוק יגיעו עם רצועת גומי בגוון זהה לצבע השעון.

הדגם בשחור מט. מקור - watchilove.
הדגם בשחור מט. מקור – watchilove.

השעונים מגיעים עם הלוח המוכר של סדרת שעוני הקפטן קוק, עם קריצה וינטאג׳ית בדמות תאריכון עם ספרות בצבע אדום, הממוקם בשעה 3 בלוח השעון.

הדגם בגוון פלזמה. מקור - watchilove.
הדגם בגוון פלזמה. מקור – watchilove.

קפטן קוק קרמי היי-טק – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים את קליבר R763, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 80 שעות. המנגנון מצויד בקפיץ ניווה-כרון אנטי מגנטי ומכיל 25 אבני חן. המפרט הטכני של המנגנון מספר לנו כמובן כי מדובר במנגנון המבוסס על מנגנוני ה-Powermatic של ETA.

גב השעונים. מקור - watchilove.
גב השעונים. מקור – watchilove.

אז מה חדש בעצם

ראדו נחשבת על ידי רבים ליצרנית המובילה בשימוש בסגסוגות קרמיות. ״אמנית החומרים״ של שוויץ הציגה לאורך השנים סגסוגות קרמיות עמידות, מתקדמות ובצבעים שונים. השעון החדש בסדרת הקפטן קוק מציג את החידושים העדכניים ביותר בטכניקות ייצור קרמיקה, עם מנגנון מתקדם מבית ETA, באחד משעוני הצלילה המומלצים ביותר והאהובים ביותר בקרב חובבי שעונים.

כמה זה עולה לנו

ראדו משיקה כאמור ששה דגמים חדשים בסדרת הקפטן קוק, בגוף קרמי מתקדם. השעונים מגיעים כאמור בגוונים שונים ועם רצועות-צמידים שונים.

רפרנס R32129152 יגיע עם גוף קרמי שחור וצמיד טיטניום-קרמי בצבע שחור. תג המחיר שלו עומד על 3,300 דולרים. אם תעדיפו את השעון הזה עם רצועת גומי, תוכלו לבחור ברפרנס R32129158, שמגיע בתג מחיר של 3,000 דולרים.

דגם הירוק זית. מקור - watchilove.
דגם הירוק זית. מקור – watchilove.

רפרנס R32130312 הוא השעון בגוף קרמי בצבע ירוק זית, עם לוח בגוון זהה וצמיד טיטניום-קרמי. תג המחיר שלו עומד על 3,300 דולרים. גם כאן, אם תרצו את אותו שעון עם רצועת גומי, רפרנס R32130318 במקרה הזה, תצטרכו לשלם עבורו 3,000 דולרים.

קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור - watchilove.
קפטן קוק קרמי היי-טק. מקור – watchilove.

שני השעונים האחרונים בסדרה מגיעים צמיד טיטניום קרמי ועם גוף בגוון פלזמה. רפרנס R32144202 מגיע עם לוח בגוון כחול, כשתג המחיר שלו עומד על 3,500 דולרים. השעון השני, רפרנס R32144102, מגיע עם לוח בגוון אפור, כשתג המחיר שלו זהה – 3,500 דולרים.

השורה התחתונה

סגסוגת קרמית מתקדמת מבית ראדו. שעון צלילה מודרני מוצלח עם נגיעות וינטאג׳יות. מנגנון מתקדם ואמין עם רזרבת כוח ארוכה במיוחד. תג מחיר סביר כמעט לכל כיס. מגוון צבעים ודגמים. מה עוד אפשר לבקש?

למעבר לאתר של ראדו.