חמש שנים לאחר שהשיקה את שעון הטורביון כרונוגרף שלה, טאג הויר משיקה גרסה חדשה וכחולה של השעון המרשים הזה. קררה הויר 02T, שעון שמגיע עם הסמכת כרונומטר עם גוף וצמיד העשויים מטיטניום ועם לוח בגוון כחול-תכלת שיגיע במהדורה מוגבלת של 250 יחידות ועם תג מחיר סביר לגמרי לשעון טורביון. מוזמנים להכיר את השעון ביחד איתנו.

קררה הויר 02T כחול – מפרט טכני

השעון החדש מגיע בגוף העשוי מטיטניום בקוטר של 45 מ”מ. השעון מגיע בגימור מוברש שמקנה לו מראה ספורטיבי, שמשתלב בצורה נהדרת עם הרוח של השעון. 

לוח כחול מהמם עם מנגנון טורביון. מקור - WatchILove.
לוח כחול מהמם עם מנגנון טורביון. מקור – WatchILove.

גולת הכותרת של השעון היא כאמור לוח השעון הכחול-תכלת, עם בזל בצבע תואם. השעון מגיע עם שני לוחות קטנים בשעות 3 ו-9. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף הדקות של השעון. בשעה 9 אנו מוצאים את כרונוגרף השעות של השעון. מנגנון הטורביון משולב בשעה 6, כשגם בו שילבה טאג הויר את הצבע הכחול בגשרים של הטורביון. 

בזל קרמי מהמם בגווני כחול. מקור - WatchILove.
בזל קרמי מהמם בגווני כחול. מקור – WatchILove.

את הצבע הכחול אנו מוצאים גם על לחצני השעון והכתר של השעון, העשויים גם הם מטיטניום. הכתר של השעון מגיע עם ציפוי גומי בצבע כחול, כשהצבע הכחול מקיף את הלוגו של טאג הויר בכתר השעון. 

מנגנון הטורביון עם הגשרים הכחולים. מקור - WatchILove.
מנגנון הטורביון עם הגשרים הכחולים. מקור – WatchILove.

השעון מגיע עם צמיד טיטניום כאמור בצורת H, עם אבזם עם מנגנון אבטחה כפול. חשוב לציין כי טאג הויר בחרה בגוון מיוחד ומרשים של הצבע הכחול. ניתן לראות אותו גם בבזל הקרמי של השעון, שם המשחק המיוחד של הגוונים בא לידי ביטוי בצורה נפלאה עם משחקים של תאורה שמדגישים את הגוונים השונים בבזל. 

קררה הויר 02T כחול – מנגנון

טאג הויר משלבת בשעון את קליבר הויר 02T. הויר 02T הוא מנגנון כרונוגרף עם טורביון, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזבת כוח של 65 שעות. טאג הויר רשמה פטנט על הקפיץ הראשי של המנגנון העשוי מסגסוגת פחמן. 

קליבר הויר 02T. מקור - WatchILove.
קליבר הויר 02T. מקור – WatchILove.

את הצבע הכחול אנו מוצאים גם על רוטור המנגנון, אותו ניתן לראות דרך הגב השקוף של השעון. 

אז מה חדש בעצם?

מאז שהשיקה את ההויר 02T, טאג הויר משיקה כמעט מדי שנה שעון חדש בסדרה. לשנה הנוכחית היא בחרה בצבע הכחול – הצבע האהוב על יצרניות השעונים, כפי שאתם בוודאי יודעים.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס CAR5A8C.BF0707, יגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 250 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 19,900 אירו. 

קררה הויר 02T כחול. מקור - WatchILove.
קררה הויר 02T כחול. מקור – WatchILove.

השורה התחתונה

20 אלף אירו לשעון של טאג הויר? אם אתם סנובים של שעונים, אז אתם בטח מגרדים קצת בראש עכשיו. אבל אם היינו אומרים לכם – 20 אלף אירו לשעון כרונוגרף טורביון עם הסמכת כרונומטר? תודו שזה כבר משהו שנשמע אחרת.

קררה הויר 02T כחול. מקור - WatchILove.
קררה הויר 02T כחול. מקור – WatchILove.

זה לא סוד שטאג הויר לא זוכה לפופולריות גבוהה במיוחד בקרב חובבי שעונים, אבל כפי שציינו פעם אחר פעם בשנתיים האחרונות – טאג הויר מפתיעה אותנו לטובה פעם אחר פעם והופכת לאחת החברות המעניינות ביותר בעולם השעונים. אם תרצו, משהו כמו המגמה שהתחילה בברייטלינג לפני מספר שנים. אמנם טאג הויר עדיין לא שם, אבל יש לנו הרגשה שתחת ההנהלה החדשה ושינוי המגמה שנראה שהוחלט לגביה בקבוצת LVMH, היא לגמרי בדרך לשם … 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של טאג הויר.