לפני כשלוש שנים, בשנת 2020, הציגה טאג הויר את סדרת הקררה כרונוגרף החדשה שלה, כשלמרות שהיא הציעה מגוון של עיצובים, החידוש העיקרי והמשמעותי ביותר בה היה בתוך השעונים, כששעוני הסדרה הגיעו עם מנגנון הבית של טאג הויר, הויר 02 המתקדם. בימים אלו משיקה טאג הויר דגם חדש בסדרה, כשהיא מצרפת למגוון הצבעים והדגמים בסדרה את הצבע הירוק, בנוסף לרצועת גומי חדשה בצבע ירוק, עם טוויסט מעניין. מוזמנים להכיר את השעון החדש – קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק ואת הרצועה החדשה ביחד איתנו.

קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק – מפרט טכני

השעון החדש של טאג הויר מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 44 מ״מ ובעובי של 15 מ״מ. השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, כשהוא מגיע עם בזל קרמי קבוע (לא ניתן להזזה), עם סקאלת טכימטר.

קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור - Monochrome Watches.
קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם לוח ירוק בגימור מוברש מעגלי, עם סידור לוחות בתצורת 3-6-9. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות, בשעה 6 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן ובשעה 9 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-12 שעות.

קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור - Monochrome Watches.
קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור – Monochrome Watches.

הלוחות בשעה 3 ו-9 מגיעים כשהם שקועים מעט, עם תבנית מעגלית, כשהם מוקפים בטבעת חלקה. הלוח בשעה 6 קטן יותר ומגיע בגימור חלק בגוון כהה מעט לעומת שאר לוח השעון.

לוח השעון עם גימורים משתנים. מקור - Monochrome Watches.
לוח השעון עם גימורים משתנים. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם אינדקסים ומחוגים בולטים, עם סופר לומינובה בצבע לבן, כשהשעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

תאורת הלומינובה של השעון. מקור - Monochrome Watches.
תאורת הלומינובה של השעון. מקור – Monochrome Watches.

קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר הויר 02, מנגנון הכרונוגרף האוטומטי של טאג הויר. קליבר הויר 02 פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, כשהוא מספק רזרבת כוח של 80 שעות.

קליבר הויר 02 בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
קליבר הויר 02 בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון בגוון כהה.

אז מה חדש בעצם?

טאג הויר משיקה שעון קררה כרונוגרף 44 מ״מ, לראשונה עם לוח ובזל בצבע ירוק. חידוש מעניין לא פחות הוא רצועת הגומי של השעון החדש. אם תרצו את השעון עם צמיד פלדת אל-חלד, אתם יכולים לקבל אותו עם צמיד פלדת אל-חלד בן 3 חוליות, הצמיד המוכר של טאג הויר.

רצועת הגומי החדשה של טאג הויר. מקור - Monochrome Watches.
רצועת הגומי החדשה של טאג הויר. מקור – Monochrome Watches.

אבל אם תרצו אותו עם רצועת גומי, טאג הויר מפתיעה ומשיקה רצועת גומי חדשה, שמגיעה במראה המחקה את המראה של צמיד המתכת.

חיבור מוזר לגוף השעון של רצועת הגומי. מקור - Monochrome Watches.
חיבור מוזר לגוף השעון של רצועת הגומי. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

טאג הויר תציע את השעון החדש בשתי תצורות, עם רצועת גומי (רפרנס CBN2A1N.FT6238) ועם צמיד פלדת אל-חלד (רפרנס CBN2A1N.BA0643). אם תבחרו לרכוש את השעון עם צמיד הגומי, תצטרכו לשלם עבורו 6,200 אירו. הדגם עם צמיד פלדת האל-חלד יגיע במחיר של 6,400 אירו. השעונים מגיעים בייצור סדרתי ומצטרפים לקולקציה הקבועה של טאג הויר.

קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור - Monochrome Watches.
קררה כרונוגרף 44 מ״מ ירוק. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

טאג הויר מצרפת את הצבע הירוק המבוקש למגוון שעוני הקררה כרונוגרף 44 מ״מ שלה ובנוסף מציעה רצועת גומי חדשה, בצבע ירוק ובעיצוב מעניין. עם זאת, כפי שבוודאי שמתם לב, רצועת הגומי מתחברת אל גוף השעון כשהיא ״משאירה רווח״ בגוון מתכתי, מה שקצת פוגם במראה הכללי של השעון לטעמנו. בנוסף, בדרך כלל כשאנו בוחרים ברצועת גומי, אנחנו מחפשים את המראה הספורטיבי והקליל יותר, משהו שקצת פחות קורה עם הרצועה החדשה בעיצוב המחקה את צמיד פלדת האל-חלד, כך שיש לנו הרגשה שהיא תהיה קצת פחות מבוקשת בהשוואה לרצועת גומי סטנדרטית.

למעבר לאתר של טאג הויר.