טאג הויר משיקה שעון חדש במסגרת שיתוף הפעולה המתמשך שלה עם יצרנית רכבי הספורט הגרמנית פורש, קררה כרונוגרף X פורש 963. שעון שמוקדש למכונית הפורש 963, שיגיע במהדורה מוגבלת של 963 יחידות, במחווה ברורה לדגם המכונית. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

קררה כרונוגרף X פורש 963 – מפרט טכני

השעון החדש של טאג הויר מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 44 מ״מ ובעובי של 15.1 מ״מ. גוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, כשעל הדופן השמאלית של השעון נמצא את הכיתוב PORSCHE.

קררה כרונוגרף X פורש 963
קררה כרונוגרף X פורש 963

השעון מגיע עם בזל קבוע עם סקלת טכימטר העשוי מפחמן, עם כיתובים באפור והלוגו של פורש בשעה 1, כשהלוגו של פורש מגיע בצבע לבן עם מילוי סופר לומינובה.

גוף שעון במראה ספורטיבי עם משטחים שחורים
גוף שעון במראה ספורטיבי עם משטחים שחורים

טאג הויר משלבת בשעון לוח סקלטון שחור עם עיצוב בהשראת המרכב של מכונית הספורט של פורש. בשעה 3 אנו מוצאים את לוח כרונוגרף ה-30 דקות של השעון, בשעה 9 אנו מוצאים את כרונוגרף 12 השעות, כשבשעה 6 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן, כשבחלק התחתון שלו אנו מוצאים את התאריכון של השעון.

לוח השעון
לוח השעון

נגיעות של הצבע האדום משדרגות את המראה הספורטיבי של השעון. על גוף השעון, מתחת לשעה 6, אנו מוצאים חריטה עם הספרות 963, כשבשעה 12 בלוח השעון, היכן שממוקם הלוגו של טאג הויר אנו מוצאים ברקע אלמנט בהשראת ההגה של פורש.

הכיתוב פורש בצד השעון
הכיתוב פורש בצד השעון

קררה כרונוגרף X פורש 963 – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר TH20-00 של טאג הויר, מנגנון הכרונוגרף האוטומטי המיוצר על ידי החברה, שמגיע בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ועם רזרבת כוח של 80 שעות.

המנגנון בגב השעון
המנגנון בגב השעון

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור בציפוי PVD שחור, בצורת ההגה של מכוניות הספורט של פורש.

אז מה חדש בעצם?

שיתוף הפעולה בין טאג הויר ופורש התחיל בשנת 2021, כשלשני המותגים היסטוריה עשירה ושורשים עמוקים בענף הספורט המוטורי, כשהחוט המקשר הבולט ביותר הוא כמובן השם קררה עצמו.

קררה כרונוגרף X פורש 963
קררה כרונוגרף X פורש 963

את ה-963 פיתחה פורש בהתאם לתקנות ה-LMDh – Le Mans Daytona Hybrid – תקנות מחמירות וקפדניות למכוניות ספורט, שמדגישות את המחויבות של פורש לחדשנות ומצוינות, כשה-963 קוטפת בתקופה האחרונה נצחונות במירוצים מפורסמים רבים מסביב לעולם.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של טאג הויר, רפרנס CBU2010.FT6267, יגיע עם רצועת גומי שחורה ובמהדורה מוגבלת וממוספרת של 963 יחידות כאמור. תג המחיר של השעון עומד על 9,000 פרנקים שוויצריים.

קררה כרונוגרף X פורש 963
קררה כרונוגרף X פורש 963

השורה התחתונה

שעון נהדר במחווה למכונית ספורט מרשימה ועם תג מחיר אטרקטיבי, במיוחד בהתחשב בעובדה שמדובר בשעון במהדורה מוגבלת ובמסגרת שיתוף פעולה עם אחת מיצרניות מכוניות הספורט המובילות בעולם וכמובן עם מנגנון כרונוגרף שוויצרי נהדר שהפך לחלק בלתי נפרד מהקולקציה של טאג הויר בשנים האחרונות. מה עוד אפשר לבקש?

למידע נוסף על השעון החדש באתר של טאג הויר.