אודמר פיגה משיקה שעון חדש – רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן. שעון שכפי שאפשר להבין מהשם שלו, מגיע בקוטר של 34 מ״מ ובגוף דק יחסית, שמתאים לפרקי יד קטנים ועדינים יותר. מלבד השעון החדש, אודמר פיגה משיקה שני שעונים קרמיים נוספים בקוטר של 34 מ״מ, בצבע שחור, אחד עם לוח קלאסי והשני עם לוח צבעוני מעניין יותר. מוזמנים להכיר את השעון החדש (ואת שני השעונים הנוספים) ביחד איתנו.

רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן – מפרט טכני

השעון החדש של אודמר פיגה מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית לבנה, בקוטר של 34 מ״מ ובעובי של 8.8 מ״מ. כמו כל רויאל אוק, השעון מגיע עם צמיד אינטגרלי בצבע לבן.

רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן. מקור - Time And Watches.
רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן. מקור – Time And Watches.

לוח השעון מגיע בצבע כסוף-לבן, עם תבנית הגרנד טפיסרי המוכרת של אודמר פיגה, כשאודמר פיגה משלבת בשעון נגיעות של זהב אדום, כשמחוגי השעון והאינדקסים מגיעים בזהב אדום, כמו גם הברגים שעל בזל השעון.

רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן. מקור - Time And Watches.
רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן. מקור – Time And Watches.

עוד מקום שבו אנו מוצאים את הזהב האדום הוא בגב השעון, שם אודמר פיגה משלבת זהב אדום מסביב לזכוכית הספיר השקופה בגב השעון. המראה הכללי של השעון אלגנטי מצד אחד ומצד שני צעיר וקליל, הודות לצבע הלבן.

רויאל אוק אוטומטי 34 קרמי לבן – מנגנון

בתוך השעון משלבת אודמר פיגה את קליבר 5800 – מנגנון אוטומטי שפותח במיוחד עבור שעוני הרויאל אוק בקוטר 34 מ״מ בשנת 2020. קליבר 5800 פועל בקצב של 28,800 ויברציות ומספק רזרבת כוח של 50 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Time And Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Time And Watches.

המנגנון המרשים, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, מגיע עם רוטור זהב אדום 22 קראט, כשהמנגנון מגיע עם עיטורי Côtes de Genève, גימורי גרגירים מעגליים, גימורי סאטן וגימורי קרני שמש.

אז מה חדש בעצם?

שעון חדש בסגסוגת קרמית לבנה מרשימה מבית אודמר פיגה בקוטר של 34 מ״מ. גוף השעון והצמיד עוברים תהליך גימור קפדני, שכולל שילובים של משטחים מוברשים בגימור סאטן ומשטחים משופעים מלוטשים. התהליך הזה נשמע אולי פשוט למי שמגיע מעולם שעוני היוקרה, אבל חשוב לזכור כי לא מדובר בשעוני פלדת אל-חלד, אלא בסגסוגת קרמית, חומר שקשה יותר לבצע את הגימורים הללו עליו, במיוחד כשהוא מגיע בצבע לבן.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אודמר פיגה, רפרנס 77350CB.OO.1266CB.01, מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים. השעון יימכר באופן בלעדי בבוטיקים של אודמר פיגה מסביב לעולם, כשתג המחיר שלו עומד על 53,000 דולרים.

מלבד השעון הזה, אודמר פיגה משיקה כאמור שני שעונים נוספים בגוף קרמי בקוטר של 34 מ״מ, שמגיעים דווקא בסגסוגת שחורה. השעון הראשון, רפרנס 77350CE.OO.1266CE.03.A, מגיע עם לוח גרנד טפיסרי שחור קלאסי, עם אינדקסים ומחוגים בזהב אדום.

הדגמים הקרמיים השחורים. מקור - Time And Watches.
הדגמים הקרמיים השחורים. מקור – Time And Watches.

השעון השני, רפרנס 77350CE.OO.1266CE.02.A, הוא השעון המעניין יותר, הוא מגיע עם לוח צבעוני בצבעי הקשת, עם אינדקסים ומחוגים מזהב אדום. שני השעונים מגיעים עם צמיד קרמי שחור וכמובן ברגי זהב אדום בבזל של השעון.

השורה התחתונה

ביצוע נהדר של אודמר פיגה לרויאל אוק, שמוכיח שכשיש לך מתכון מנצח, אתה לא צריך לשנות יותר מדי כדי לשמור על ההצלחה שלו. למרות שחשוב לנו לציין שהגרסה הקרמית הלבנה נהדרת ויוצאת דופן, אפילו בין אינספור הגרסאות של הרויאל אוק שכולנו כבר מכירים.

למעבר לאתר של אודמר פיגה.