רוצים להתחיל הפעם מהסוף? בואו נתחיל מהשורה התחתונה. נכון, מדובר בעוד גרסה מספר מי יודע כמה של הרויאל אוק אופשור, זאת לא הפעם הראשונה שאודמר פיגה מכינה שעון במיוחד עבור אחד המשווקים שלה או בשיתוף פעולה כזה או אחר. כל שעוני הרויאל אוק נראים אותו דבר. כמה אפשר עם אודמר פיגה. אבל בשורה התחתונה – זה בסדר, גם הגורו אוהב לשחק אותה סנוב שעונים מדי פעם, אבל עדיין אם תתנו לו כל גרסה של הרויאל אוק, הוא ישמח לענוד אותה. כן, גם את הגרסה החדשה של אודמר פיגה – רויאל אוק אופשור כרונוגרף “Bucherer BLUE”. אז קדימה, בואו נתחיל לדבר על השעון עצמו …

רויאל אוק אופשור כרונוגרף “Bucherer BLUE” – מפרט טכני

כאן לעשות העתק הדבק מכל כתבה על הרויאל אוק אופשור 42 מ”מ. אה סליחה. תשכחו שראיתם את השורה הזאת. השעון החדש של אודמר פיגה, מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד מוברשת בקוטר של 42 מ”מ, בעובי של 14.54 מ”מ ועם בזל העשוי מזהב ורוד 18 קראט.

רויאל אוק אופשור כרונוגרף "Bucherer BLUE". מקור - Monochrome Watches.
רויאל אוק אופשור כרונוגרף “Bucherer BLUE”. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם כתר ולחצנים בצבע שחור ועם “טפרים” (מאריכי רגליים – Lugs Extensions) העשויים מזהב.

רויאל אוק אופשור כרונוגרף "Bucherer BLUE". מקור - Monochrome Watches.
רויאל אוק אופשור כרונוגרף “Bucherer BLUE”. מקור – Monochrome Watches.

גולת הכותרת של השעון החדש היא לוח השעון, שמגיע עם תבנית ה-“Méga Tapisserie” המוכרת של אודמר פיגה בצבע הכחול המזוהה כל כך עם בוכרר, משווק השעונים הגדול ביותר באירופה, חברה שהקומה בשנת 1888 על ידי מייסד החברה, קארל-פרידריך בוכרר ומונה כיום 36 סניפים ברחבי אירופה. בוכרר מציעה אולי את המגוון הרחב ביותר של שעוני יוקרה אקסלוסיביים, ביניהם כמה מהדגמים הנדירים יותר של רולקס, ליין השעונים של החברה עצמה תחת המותג Bucherer וכמובן גרסאות מיוחדות של שעונים של יצרניות שונות שמגיעות בגרסת “Bucherer” עם לוח בצבע כחול שהפך לסימן ההיכר של החברה.

הלוח בגוון הכחול המזוהה עם בוכרר. מקור - Monochrome Watches.
הלוח בגוון הכחול המזוהה עם בוכרר. מקור – Monochrome Watches.

על גבי לוח השעון מופיעים תתי-לוחות בצבע שחור, כמו גם חלונית התאריך בשעה 3 של השעון שם מופיע התאריך על גבי רקע שחור.

רויאל אוק אופשור כרונוגרף “Bucherer BLUE” – מנגנון

השעון החדש, רפרנס 26471SR.OO.D101CR.01.20, מגיע עם קליבר 3126/3840, מנגנון כרונוגרף אוטומטי שנמצא בשימוש בשעוני הרויאל אוק אופשור כרונוגרף.

קליבר 3126/3840. מקור - Monochrome Watches.
קליבר 3126/3840. מקור – Monochrome Watches.

המנגנון מגיע עם 59 אבני חן, הוא פועל בקצב של 21,600 ויברציות והוא מגיע עם רזרבת כוח של 50 שעות. המנגנון מגיע עם תצוגת שעות מרכזית, כרונוגרף שניות ודקות, כרונוגרף 30 דקות וכרונוגרף 12 שעות, תצוגת שניות קטנה ותאריכון. המנגנון מגיע עם עיטורי קוטה דה ג’נבה (Côtes de Genève) ופרלג’ה, עם רוטור העשוי מזהב 22 קראט.

אז מה חדש בעצם?

גרסת הבוכרר הראשונה של אודמר פיגה. אם זה מספיק טוב בשביל אודמר פיגה – תהיו בטוחים שזה מספיק טוב גם בשביל הגורו …

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש יגיע עם שלוש רצועות – רצועת גומי שחורה, רצועת גומי כחולה ורצועת עור תנין שחורה עם תפרים בצבע זהב, במחיר של 34,900 אירו.

שלושת הרצועות שמגיעות עם השעון. מקור - Monochrome Watches.
שלושת הרצועות שמגיעות עם השעון. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

התחלנו כבר עם השורה התחתונה, זוכרים? אבל אם בכל זאת תרצו, לדעת הגורו – גרסה נהדרת של אודמר פיגה לרויאל אוק אופשור כרונוגרף שלה, עם הצבע הכחול המיוחד כל כך של בוכרר ועוד שעון של אודמר פיגה שיצטרף ל-Wishlist של הגורו שככל הנראה תשאר בגדר חלום רטוב עבורו …

אפשר להזמין ישירות מהאתר של בוכרר. מקור - Monochrome Watches.
אפשר להזמין ישירות מהאתר של בוכרר. מקור – Monochrome Watches.

למידע נוסף ולרכישת השעון החדש באתר של בוכרר.