אודמר פיגה הציגה בחודש שעבר מגוון שעונים חדשים, כשעל שניים מהמיוחדים ביותר שבהם דיווחנו כאן באתר, שעון הטורביון בסגסוגת הזהב החדשה ושעון הפרפטואל קלנדר בשיתוף פעולה עם המוזיקאי הנודע ואספן השעונים ג׳ון מאייר. אבל לצד השעונים הללו, הציגה אודמר פיגה גם שעון קצת יותר ״שגרתי״ – רויאל אוק אופשור 43 מ״מ 15605SK. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

רויאל אוק אופשור 43 מ״מ 15605SK – מפרט טכני

השעון החדש של אודמר פיגה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 43 מ״מ ובעובי של 14.4 מ״מ, עם מגני כתר שאותם עיצבה אודמר פיגה מחדש ועם רצועת גומי אינטגרלית בצבע כחול זהה לצבע של כיסוי הגומי בבזל השעון.

רויאל אוק אופשור 43 מ״מ 15605SK
רויאל אוק אופשור 43 מ״מ 15605SK

השעון מגיע עם עיצוב טו-טון (שני גוונים-צבעים), כשהוא משלב את גוף המתכת של השעון עם הבזל הכחול והרצועה הכחולה. אודמר פיגה משלבת בשעון את לוח ה-Méga Tapisserie של סדרת האופשור, בגימור מעושן (Smoked Blue) המשולב בשיפוע צבעים.

לוח ה-Méga Tapisserie
לוח ה-Méga Tapisserie

בשעה 3 אנו מוצאים את התאריכון של השעון, שמגיע עם רקע שחור שמשתלב בצורה נהדרת בלוח הנקי, שעליו אנו מוצאים את הלוגו של אודמר פיגה בלבד בשעה 12. עוד בשעון – אינדקסים ומחוגי ״רויאל אוק״ העשויים מזהב לבן עם ציפוי סופר לומינובה.

רויאל אוק אופשור 43 מ״מ 15605SK – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 4302 של אודמר פיגה. מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 70 שעות.

מנגנון השעון
מנגנון השעון

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון העשוי מזהב אדום 22 קראט. אודמר פיגה העבירה את הרוטור טיפול השחרה, כדי שיתאים למראה ולערכת הצבעים הכללית של השעון. המנגנון מגיע עם עיטורי רבים, ביניהם Côtes de Genève, הברשה אנכית, הברשה מעגלית, גימור קרני שמש והברשת גרגירים.

אז מה חדש בעצם?

האופשור הוא האחד הגדול וההרבה יותר ספורטיבי של הרויאל אוק של אודמר פיגה ואם תרצו, גם כנראה הנגיש יותר. השעון החדש מציג כאמור עיצוב טו-טון, עם בזל בצבע שונה מזה של גוף השעון, ביחד עם הלוח בגימור המעושן, שמקנים לשעון הזה מראה מיוחד.

גב השעון ורצועת הגומי
גב השעון ורצועת הגומי

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אודמר פיגה, רפרנס 15605SK.OO.A350CA.01, מגיע עם תג מחיר של 27,700 אירו (כולל מיסים). אודמר פיגה תשווק את השעון עם רצועת גומי נוספת בצבע שחור.

השורה התחתונה

קולקציית שעוני האופשור אמנם פחות פופולרית משעוני הרויאל אוק, אבל היא כאמור סדרה נגישה יותר או ליתר דיוק – זמינה יותר. הדגם החדש מציג שילוב צבעים קריר וכמעט קיצי אם תרצו, עם העיצוב הכל כך מוכר של סדרת האופשור, דוגמת לוח ה-Méga Tapisserie ורצועות הגומי שמקנות לשעון מראה קליל יותר וספורטיבי הרבה יותר מזה של שעוני הרויאל אוק.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של אודמר פיגה.