אודמר פיגה היא ללא ספק החברה ״הצעקנית״ ביותר מבין החברות בשילוש הקדוש של עולם שעוני היוקרה. טוב נו, אולי השימוש במילה ״צעקנית״ קצת מוגזם, אבל ללא ספק מדובר בחברה הנועזת ביותר מבחינת שימוש בחומרים ובעיקר בצבעים. בשבוע שעבר השיקה אודמר פיגה גרסה חדשה לשעון לוח השנה הנצחי שלה בסדרת הרויאל אוק – רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול. שעון שמגיע הפעם עם לוח בצבע סגול ועם שיבוץ יהלומים בבזל השעון. מוזמנים לגלות ביחד איתנו האם הקסם של הרויאל אוק עובד פעם נוספת.

רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול – מפרט טכני

השעון החדש של אודמר פיגה מגיע בגוף העשוי מזהב לבן 18 קראט. גוף השעון מגיע בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 9.5 מ״מ. אודמר פיגה משלבת בשעון משטחים מוברשים ומלוטשים, כשבחלק הקדמי והאחורי של השעון אנו מוצאים זכוכית ספיר.

רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול. מקור - Monochrome Watches.
רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול. מקור – Monochrome Watches.

אודמר פיגה משלבת בשעון את לוח הגרנד טפיסרי (Grand Tapisserie) המוכר שלה, בצבע סגול כאמור. אודמג פיגה בחרה בטכניקת ה״גוון על גוון״ (Tone On Tone), כשהיא משתמשת בצבע סגול זהה ללוחות הקטנים של השעון. לוח השעון כולו, כמו גם הלוחות הקטנים, מגיעים עם גימור קרני שמש. למעשה, אודמר פיגה בוחרת בגוון מאוד עמוק של סגול, משהו לכיוון סגול-יין או סגול-בורגונדי, גוון מעניין ומרשים מאוד.

שיבוץ יהלומים בבזל השעון. מקור - Monochrome Watches.
שיבוץ יהלומים בבזל השעון. מקור – Monochrome Watches.

הלוחות הקטנים, הפרושים בשעות 3,6,9 ו-12, מגיעים עם תבנית מעגלית, בניגוד ללוח הגרנד טפיסרי, כשהם מוקפים בטבעת זהב לבן. בשעה 3 אנו מוצאים את לוח התאריכון, בשעה 6 אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח, בשעה 9 אנו מוצאים את תצוגת היום בשבוע, כשבשעה 12 אנו מוצאים את תצוגת החודשים, כשבתוכה משלבת אודמר פיגה את תצוגת השנה המעוברת. מחוג ״השניות״ הוא כמובן המחוג שמצביע על 52 שבועות השנה, הנמצאים על הטבעת ההיקפית שעוטפת את לוח השעון.

הגוון הסגול המיוחד של לוח השעון. מקור - Monochrome Watches.
הגוון הסגול המיוחד של לוח השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המראה המיוחד של השעון משלימים 32 יהלומים, המשובצים בכל אחת מהצלעות של הבזל המתומן. השעון מגיע עם צמיד אינטגרלי, העשוי גם הוא מזהב לבן 18 קראט.

רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול – מנגנון

בתוך השעון משלבת אודמר פיגה את קליבר 5134 שלה. קליבר 5134 הוא מנגנון אינהאוס אוטומטי, עם רוטור מרכזי, הפועל בקצב של 19,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות.

קליבר 5134 בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
קליבר 5134 בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון המרשים ניתן לראות כאמור בגב השעון שמגיע עם זכוכית ספיר, כשאודמר פיגה משלבת בשעון רוטור סקלטון מזהב אדום עם הלוגו שלה.

אז מה חדש בעצם?

רויאל אוק פרפטואל קלנדר חדש, עם לוח בגוון סגול מיוחד ועם שיבוץ יהלומים בבזל השעון. לא צריך לבקש יותר מזה …

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אודמר פיגה, רפרנס 26598BC.ZZ.1220BC.01, מגיע בייצור סדרתי. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-20 מטרים. אם תרצו לרכוש אותו, תצטרכו לבקר באחד מהבוטיקים של אודמר פיגה, שם גם תוכלו לקבל באופן אישי את תג המחיר שלו, שלא פורסם.

רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול. מקור - Monochrome Watches.
רויאל אוק פרפטואל קלנדר 41 סגול. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

אודמר פיגה מצליחה לחדש את אחד השעונים המוכרים והנחשקים ביותר שלה, עם גוון סגול מיוחד ללוח השעון ועם שיבוץ יהלומים בבזל השעון. אם מעניין אתכם תג המחיר של השעון הזה, אתם ככל הנראה לא קהל היעד שלו מלכתחילה. אנחנו כן היינו שמחים לראות את הצבע הסגול הזה עושה את דרכו לשעונים נוספים של החברה, כאלו שמגיעים בתג מחיר עממי יותר ואולי גם כאלו שאפשר יהיה לרכוש מתישהו באחד הבוטיקים של החברה.

למעבר לאתר של אודמר פיגה.