אם חשבתם שחגיגות ה-50 לשעון הרויאל אוק של אודמר פיגה הסתיימו, תרשו לנו להרגיע אתכם ולספר לכם שאודמר פיגה ממשיכה להשיק שעונים חדשים במסגרת שנת היובל החגיגית, כשהפעם מגיע התור של שיתוף הפעולה עם יצרנית התכשיטים האיטלקית הנודעת, קרולינה בוצ׳י. רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י – כשאודמר פיגה נוגעת בקשת בענן. מוזמנים להכיר את היצירה הקסומה החדשה ביחד עם הגורו.

רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י – מפרט טכני

השעון החדש של אודמר פיגה מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית שחורה. השעון מגיע בקוטר של 34 מ״מ ובעובי של 8.8 מ״מ. אודמר פיגה משלבת בגוף השעון משטחים מלוטשים ומוברשים. אודמר פיגה משתמשת בברגים העשויים מזהב אדום 18 קראט, כשהרקע של הסגסוגת הקרמית השחורה משמש כרקע נהדר לזהב של הברגים.

רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י. מקור - monochrome watches.
רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י. מקור – monochrome watches.

את השם שלו, ריינבו (קשת בענן) מקבל השעון, כצפוי, בגלל לוח השעון. השעון מגיע עם לוח העשוי מזכוכית ספיר בצבעי הקשת. את הלוח יצרה קרולינה בוצ׳י. על הלוח אנו מוצאים אינדקסים העשויים מזהב אדום 18 קראט, כמו גם מחוגי השעון.

הלוח המיוחד של השעון בעיצובה של קרולינה בוצ׳י. מקור - monochrome watches.
הלוח המיוחד של השעון בעיצובה של קרולינה בוצ׳י. מקור – monochrome watches.

בשעה 3 אנו מוצאים את חלונית התאריכון של השעון. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים. אודמר פיגה משלבת בשעון את הצמיד המוכר של שעוני הרויאל אוק, כשהצמיד עשוי גם הוא מסגסוגת קרמית שחורה, עם אבזם טיטניום עם הלוגו של אודמר פיגה.

קרולינה בוצ׳י עונדת את השעון בעיצובה. מקור - monochrome watches.
קרולינה בוצ׳י עונדת את השעון בעיצובה. מקור – monochrome watches.

רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י – מנגנון

בתוך השעון משלבת אודמר פיגה את קליבר 5800 שלה. קליבר 5800 הוא מנגנון אוטומטי, המבוסס על קליבר VMF 3000 של Vaucher. המנגנון מגיע עם 28 אבני חן ו-186 רכיבים בסך הכל. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 50 שעות.

קליבר 5800 בגב השעון. מקור - monochrome watches.
קליבר 5800 בגב השעון. מקור – monochrome watches.

אז מה חדש בעצם?

אודמר פיגה ממשיכה את שיתוף הפעולה שלה עם קרולינה בוצ׳י, יצרנית התכשיטים האיטלקיה הנודעת. השעון החדש הוא השעון השלישי במסגרת שיתוף הפעולה הזה, שמגיע בעיצוב כמעט מנוגד לחלוטין לשעוני הזהב המזוגג שבוצ׳י עיצבה עבור אודמר פיגה בעבר. בוצ׳י בחרה הפעם בפרשנות מרתקת וצבעונית במיוחד ללוח הטפיסרי המוכר של הרויאל אוק, כשנדמה שאין הזדמנות מתאימה יותר לגרסה צבעונית וחגיגית כל כך ללוח הזה מאשר לרגל יובל ה-50 של השעון הזה.

רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י. מקור - monochrome watches.
רויאל אוק ריינבו קרולינה בוצ׳י. מקור – monochrome watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אודמר פיגה, רפרנס 77350CE.OO.1266CE.02, מגיע במהדורה מוגבלת של 300 יחידות. תג המחיר של השעון עומד על 48,500 פרנקים שוויצריים. אם אתם מעדיפים לשלם בדולרים, תתכוננו להיפרד מ-54,200 דולרים. כמובן, בהנחה שמישהו בכלל יסכים למכור לכם את השעון הזה …

השורה התחתונה

אם בכל שעון חדש בסדרת הרויאל אוק אנחנו יכולים להגיד בקלות ״נו, עוד רויאל אוק״, תרשו לנו לקבוע שעם השעון החדש של קרולינה בוצ׳י ואודמר פיגה אתם לא יכולים להתלונן. הדבר היחיד שאנחנו יכולים להגיד או לקוות הוא שעד לסוף השנה נמשיך לקבל מהדורות מיוחדות כמו השעון הזה מבית אודמר פיגה. לגבי כל מה שקשור לזמינות, רשימות המתנה ומילים מדכאות כאלו ואחרות, תרשו לנו להישאר במצב רוח חגיגי … ?

למידע נוסף על השעון החדש באתר של אודמר פיגה.