בום מרסייה מרחיבה את סדרת שעוני הריביירה שלה, שעוני הספורט ״דמויי הרויאל אוק״ הפופולריים שלה, עם שני דגמים חדשים עם קומפליקציית ה-GMT. קומפליקציית (או פונקציית) ה-GMT היא למעשה אזור זמן נוסף שאותו מציג השעון באמצעות מחוג נוסף, כאשר בדרך כלל אזור הזמן הנוסף מוצג בתצורה של 24 שעות, התצורה שאותה בחרה גם בום מרסייה. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים איתנו.

ריביירה GMT – מפרט טכני

בום מרסייה משיקה כאמור שני שעונים חדשים. השעונים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 10.96 מ״מ. גוף השעון הוא הגוף המוכר של סדרת הריביירה, עם בזל בן 12 צלעות, כשגוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים.

ריביירה GMT. מקור - TimeandWatches.
ריביירה GMT. מקור – TimeandWatches.

שעון אחד יגיע עם לוח כסוף בגימור קרני שמש, עם תבנית גלים, ביחד עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד. השעון השנחי יגיע עם לוח לכה כחול עם תבנית הגלים, כשהוא מגיע עם צמיד גומי כחול.

ריביירה GMT. מקור - TimeandWatches.
ריביירה GMT. מקור – TimeandWatches.

שני השעונים מגיעים עם תאריכון בשעה 3, מחוג GMT בצבע אדום ועם כתר עם פס אדום, כשסקלת שעות ה-GMT משולבת בין אינדקסי השעות.

ריביירה GMT – מנגנון

בתוך שני השעונים אנו מוצאים את קליבר 2893 של ETA, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים. קליבר 2893 פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כח של 42 שעות.

קליבר 2893 של ETA בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר 2893 של ETA בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

בום מרסייה משלבת בשעוני הריביירה שלה שני סוגי מנגנונים – מנגנון הבאומטיק של החברה עם רזרבת כוח של 5 ימים ובגרסאות הזולות יותר את קליבר 2893 של ETA. היינו שמחים לראות בשעוני ה-GMT החדשים את המנגנון המתקדם יותר, כשמעניין האם הסיבה מאחורי הבחירה במנגנון של ETA היא תאימות המנגנון לקומפליקציית ה-GMT, כשייתכן כי בום מרסייה עדיין לא מצליחה לשלב מודול GMT עם מנגנון הבית שלה.

קליבר 2893 של ETA בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר 2893 של ETA בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, שני שעוני GMT ראשונים בסדרת הריביירה של בום מרסייה, סדרת שעוני הספורט של החברה שצברה מעריצים רבים הודות לתג המחיר האטרקטיבי שלה, כשמיד נגלה האם תג המחיר האטרקטיבי נשמר גם בשעוני ה-GMT החדשים.

תבנית הגלים בלוח השעון. מקור - TimeandWatches.
תבנית הגלים בלוח השעון. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

בום מרסייה משיקה כאמור שני שעונים חדשים. השעון שיגיע עם צמיד הגומי הכחול, רפרנס M0A10659, יגיע עם תג מחיר של 2,700 פרנקים שוויצריים. השעון שיגיע עם צמיד פלדת אל-חלד, רפרנס M0A10658, יגיע עם תג מחיר של 2,850 פרנקים שוויצריים.

ריביירה GMT. מקור - TimeandWatches.
ריביירה GMT. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

בום מרסייה ממשיכה להציע שעונים עם תג מחיר אטרקטיבי בסדרת הריביירה שלה, גם כשהיא מרחיבה את הסדרה ומוסיפה לה את קומפליקציית ה-GMT. שני השעונים החדשים יגיעו עם מנגנון מהיר להחלפת רצועות, כמו שאר השעונים בסדרה, מנגנון המאפשר החלפת רצועות בלחיצת כפתור ללא שימוש בכלי עזר, כשהם עמידים למים בעומק של עד ל-100 מטרים. השעונים מגיעים עם תג מחיר אטרקטיבי, זול יותר מתג המחיר של שעוני הריביירה הרגילים (שלושה מחוגים) עם מנגנון הבאומטיק של החברה, כשהם מגיעים כאמור עם המראה המוכר של שעוני הרויאל אוק ומהווים אלטרנטיבה תקציבית נוחה מאוד לשעונים הללו, לטובת כל מי שחפץ במראה של הרויאל אוק, מבלי לשלם יותר מדי.

למעבר לאתר של בום מרסייה.