שיתוף פעולה בין שופארד ובין במפורד (Bamford Watch Division) מספק לנו גרסה כתומה-שחורה של שעון המילה מיליה של שופארד, אחד משעוני הכרונוגרף המזוהים ביותר עם עולם המירוצים. שעון ששומר על המראה המוכר של שעוני המילה מיליה, עם הנגיעות העיצוביות המודרניות המזוהות עם במפורד, סדנה שמתמחה בקוסטומיזציה של שעונים. שופארד מילה מיליה במפורד – מוזמנים להצטרף אל הגורו ולהכיר את השעון החדש.

שופארד מילה מיליה במפורד – מפרט טכני

השעון החדש של שופארד מגיע בגוף עגול בקוטר של 42 מ”מ. גוף השעון עשוי מפלדת אל-חלד, אך הוא מצופה בציפוי DLC.

שופארד מילה מיליה במפורד. מקור - Revolution.
שופארד מילה מיליה במפורד. מקור – Revolution.

השעון מגיע עם לוח אפור-כהה עם נגיעות של הצבע הכתום. הצבעים הללו משתלבים בצורה אלגנטית עם החלקים השחורים בשעון ומעניקים לו מראה ספורטיבי אך עם זאת קריא מאוד.

הצבעים המיוחדים של השעון הופכים אותו לקריא מאוד. מקור - Revolution.
הצבעים המיוחדים של השעון הופכים אותו לקריא מאוד. מקור – Revolution.

בצד ימין של השעון אנו מוצאים את כתר השעון ועליו חריטה של הגה של מכונית – ביטוי נהדר למורשת העשירה של שופארד בתחום העולם המוטורי.

תאורת סופר לומינובה על ספרות השעות. מקור - Revolution.
תאורת סופר לומינובה על ספרות השעות. מקור – Revolution.

בשעה 3 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון. התאריכון של השעון משתלב לו בין השעות 4 ל-5. בשעה 6 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-12 שעות כשבשעה 9 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות.

ההגה על כתר השעון. מקור - Revolution.
ההגה על כתר השעון. מקור – Revolution.

השעון יגיע עם רצועת גומי שחורה עם גימור דמוי קורדורה, עם תפרים כתומים וחלק פנימי בצבע כתום.

שופארד מילה מיליה במפורד – מנגנון

שופארד לא מספקת את השם המדויק של מנגנון השעון, אם כי היא מספקת לנו פרטים רבים על המנגנון. המנגנון הוא מנגנון אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. הוא מגיע עם הסמכת כרונומטר של ה-COSC ועם רזרבת כוח של 42 שעות.

הגב השקוף של השעון. מקור - Revolution.
הגב השקוף של השעון. מקור – Revolution.

את המנגנון נוכל לראות מבעד לגב השקוף של השעון, שם נמצא גם את הכיתוב 1000 MIGLA ואת הכיתוב BAMFORD LIMITED EDITION OF 33. המנגנון מגיע עם 37 אבני חן. אם אתם שואלים את הגורו, ככל הנראה מדובר ב-ETA 2894-2 שעבר מודיפיקציות על ידי שופארד.

אז מה חדש בעצם?

שיתוף פעולה בין הנשיא השותף של שופארד, קארל פרידריך שופל ומייסד סדנת במפורד, ג’ורג’ במפורד. התוצאה הסופית היא מהדורה מוגבלת בת 33 יחידות של שעון המילה מיליה המפורסם. מהדורה שמבטאת את הרוח המוטורית הספורטיבית העשירה של שופארד ואת הסגנון העיצובי המיוחד של במפורד. השעון הזה יצטרף לגרסאות הרבות של המילה מיליה ששופארד מקפידה להשיק מדי שנה, החל משנת 1988.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, שופארד מילה מיליה במפורד, רפרנס 168589-3036, מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 33 יחידות. השעון יגיע במחיר של 7,970 פרנקים שוויצריים.

שופארד מילה מיליה במפורד. מקור - Revolution.
שופארד מילה מיליה במפורד. מקור – Revolution.

השורה התחתונה

גרסה מיוחדת של המילה מיליה, אחד משעוני הכרונוגרף המוכרים והמזוהים ביותר בעולם השעונים. שעון שמגיע עם עיצוב יוצא דופן, הודות לשילוב האלגנטי של גווני האפור כהה-שחור עם הנגיעות של הכתום. בנוסף, השעון מגיע עם תג מחיר אטרקטיבי למדי עבור שעון כזה. שעון כרונוגרף שוויצרי עם הסמכת כרונומטר ובמהדורה מוגבלת מיוחדת. אז מה לא אהבנו בכל זאת בשעון? את העובדה ששופארד תייצר רק 33 יחידות ממנו …

שופארד מילה מיליה במפורד. מקור - Revolution.
שופארד מילה מיליה במפורד. מקור – Revolution.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של שופארד.