יצרנית שעוני היוקרה שופארד מציגה שני שעונים חדשים בסדרת ה-L.U.C Perpetual Twin שלה לשנת 2020, שמגיעים עם אישור כרונומטר של ה-COSC. השעונים מצטרפים לסדרת שעונים מוצלחת של החברה עם לוח שנה נצחי שהחברה השיקה בשנת 2016, לציון 20 שנה לליין שעוני ה-L.U.C – שעוני השוק הגבוה של החברה שמגיעים עם מנגנונים מתקדמים ואיכות הייצור הגבוהה ביותר שניתן למצוא אצל שעוני שופארד. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

שופארד L.U.C Perpetual Twin 2020 – מפרט טכני

שופארד מציגה כאמור שני שעונים חדשים בסדרה, אחד יגיע בגוף “סטנדרטי” העשוי מפלדת אל-חלד, בעוד השעון השני יגיע לראשונה עם גוף העשוי מזהב אדום. שני השעונים יגיעו עם גוף בקוטר של 43 מ”מ ובגובה של 11.47 מ”מ.

גרסת פלדת האל-חלד של השעון. מקור - TimeandWatches.
גרסת פלדת האל-חלד של השעון. מקור – TimeandWatches.
גרסת הזהב האדום של השעון. מקור - TimeandWatches.
גרסת הזהב האדום של השעון. מקור – TimeandWatches.

השעון העשוי מפלדת אל-חלד יגיע עם לוח חדש עם גוונים עדינים של כחול, בעוד השעון העשוי מזהב אדום יגיע עם לוח אפור-רותניום. בניגוד לשעונים קודמים בסדרה, בשופארד בחרו הפעם בסמני שעות בצורת גביש מחודד ולא ספרות רומיות, מה שמקנה ללוח השעון מראה קלאסי יותר ונקי יותר.

שופארד L.U.C Perpetual Twin 2020. מקור - TimeandWatches.
שופארד L.U.C Perpetual Twin 2020. מקור – TimeandWatches.

בשעה 12 של השעון אנחנו מוצאים את התאריכון הגדול, בשעה שלוש של השעון אנחנו מוצאים את לוח החודשים, בשעה 9 של השעון אנחנו מוצאים את לוח היום בשבוע, כשבשעה 6 אנו מוצאים את מחוג השניות של השעון. בפינה של לוח החודשים בשעה 3 של הלוח אנחנו מוצאים מחוון לציון שנה מעוברת.

מנגנון

שני השעונים מגיעים עם קליבר L.U.C 96.22-L, מנגנון אינהאוס של שופארד, עם אישור כרונומטר של ה-COSC. המנגנון הוא אוטומטי והוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה כשהוא מצויד ברזרבת כוח של 65 שעות.

קליבר L.U.C 96.22-L. מקור - TimeandWatches.
קליבר L.U.C 96.22-L. מקור – TimeandWatches.

מה חדש בעצם?

כאמור, שופארד הוסיפה מספר חידושים בשעונים החדשים. לראשונה בסדרה – גוף העשוי מזהב אדום. בנוסף, לוח כחול חדש וכמובן השינוי בלוחות השעונים שמגיעים עם אינדקסי שעות ולא עם ספרות רומיות.

שופארד L.U.C Perpetual Twin 2020. מקור - TimeandWatches.
שופארד L.U.C Perpetual Twin 2020. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

גרסת פלדת האל-חלד של השעון (רפרנס 168561-3003) תגיע במחיר של 24,600 אירו, בעוד גרסת הזהב אדום (רפרנס 161976-5003) תגיע במחיר של 49,600 אירו. שני השעונים מגיעים עם רצועת עור תנין בצבע כחול (דגם פלדת האל-חלד) או בצבע חום (דגם הזהב האדום).

השורה התחתונה

ליין ה-L.U.C של שופארד שייך לקצה הגבוה ביותר של עולם השענות, מה שנקרא Haute Horology ואין ספק כי שופארד עושה כל מה שהיא יכולה כדי להצדיק את המיתוג של השעונים הללו כשענות עלית. לא מדובר בשעונים לכל חובב שעונים, אולי כאלו עם כיסים עמוקים במיוחד או כאלו שזכו בדיוק בלוטו, אבל אין ספק כי שני השעונים החדשים הם תוספת נפלאה לסדרה של שופארד וכאלו שכל חובב שעונים היה שמח לראות על פרק ידו.

למעבר לאתר של שופארד.