כשאנחנו חושבים על שעוני צלילה, אנחנו חושבים אוטומטית על שעונים לגברים. כשאנחנו חושבים על שעונים לנשים, אנחנו חושבים אוטומטית על שעוני דרס. אבל כנראה שבגלל זה אנחנו לא עובדים אצל יצרנית שעונים שוויצרית, או לפחות אצל שופארד. שופארד החליטה לשנות כמעט את כל מה שאנחנו חושבים ומכירים, כשהיא משיקה שעון צלילה דרסי לנשים. לא מצליחים להבין איך זה עובד? מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד אותנו. שופארד HAPPY OCEAN – שעון צלילה לנשים שגורם לנו לחשוב פעמיים אם אנחנו שמחים לברך כל בוקר “ברוך שלא עשני אשה”.

שופארד HAPPY OCEAN – מפרט טכני

אמרנו לכם כבר ששופארד החליטה לשנות כל מה שאתם חושבים ומכירים על שעונים לנשים, נכון? אז שימו לב. השעון החדש מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד וזהב אדום בקוטר של 40 מ”מ. אם אתם לא מבינים על מה אנחנו מדברים, אז תרשו לנו להזכיר לכם שגם הרולקס סאבמרינר הגיע לא מזמן בגוף בקוטר של 40 מ”מ.

שופארד HAPPY OCEAN. מקור - TIMEANDWATCHES.
שופארד HAPPY OCEAN. מקור – TIMEANDWATCHES.

למעשה, מדובר בשעון שיתאים בקלות גם לפרק היד של גברים ואתם יודעים מה? הוא יכול היה להתאים אפילו לגברים, אם לא בחירה אחת של שופארד.השעון מגיע עם לוח בצבע כחול עם הדפס בתבנית של גלים. משהו שמזכיר את לוחות שעוני הספידמאסטר של אומגה, רק בזווית אלכסונית וכאמור בהדפסה ולא בחריטת לייזר. את אותו גוון אנו מוצאים גם על בזל השעון.

שעון נפלא שהיה יכול להיות כמעט בקלות יוניסקסי. מקור - TIMEANDWATCHES.
שעון נפלא שהיה יכול להיות כמעט בקלות יוניסקסי. מקור – TIMEANDWATCHES.

עד כאן יכולנו להסתדר עם השעון גם לגברים, אבל שופארד החליטה לשלב בשעון יהלומים. אם אתם שמים לב למשהו מוזר בתמונות של השעון עד עכשיו – זה שהיהלומים נמצאים במקום שונה בתמונות השונות. ההסבר לכך פשוט. הם לא משובצים בשעון. היהלומים נקראים “Dancing Diamonds”. הם יושבים בין שתי שכבות של זכוכית, מה שמאפשר להם “לרקוד” על גבי הלוח ולשנות מיקום עם תנועת היד. פתרון נפלא ונהדר למראה, אבל עם זאת – כזה שהופך את השעון לשעון נשים בלבד ופחות לשעון יוניסקסי.

שופארד HAPPY OCEAN – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר 01.01-C של שופארד. מדובר במנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומציע רזרבת כוח של 60 שעות. נתונים מרשימים ומכובדים בכל קנה מידה.

אז מה חדש בעצם?

שעון צלילה בעיצוב מרהיב לנשים מבית שופארד. נכון, הוא בקוטר של 40 מ”מ ושכחנו לציין – הוא אפילו מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים. כמה זה מרשים? זה ממש כמו הסאבמרינר של רולקס וזה פי 2 משעוני האקווה טרה של אומגה. תוסיפו למשוואה את המראה המיוחד ואת היהלומים המרקדים וקיבלתם שעון נפלא.

שעון צלילה שמצליח להיות גם דרסי. מקור - TIMEANDWATCHES.
שעון צלילה שמצליח להיות גם דרסי. מקור – TIMEANDWATCHES.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס 278587-6001, מגיע במחיר של 12,300 פרנקים שוויצריים.

שופארד HAPPY OCEAN. מקור - TIMEANDWATCHES.
שופארד HAPPY OCEAN. מקור – TIMEANDWATCHES.

השורה התחתונה

שעון נפלא מבית שופארד שמראה שדווקא כששוברים את המוסכמות, אפשר להגיע לתוצאות נפלאות. אלמלא שילוב היהלומים המרקדים, השעון הזה היה יכול להיות לגמרי שעון יוניסקסי, אבל אתם יודעים מה? אולי פשוט צריך להיות גבר אמיתי בשביל להסכים לענוד שעון כזה?

בכל מקרה, אולי אנחנו לא מבינים במה זה שעון לגברים ומה זה שעון לנשים, אבל אנחנו בטוחים בדבר אחד. אמנם השעון נקרא HAPPY OCEAN, אבל אנחנו די בטוחים שכל אשה שתקבל את השעון הזה תהיה VERY HAPPY. עם תג מחיר סביר לחלוטין לשעון כזה במפרט כזה, מדובר בשעון צלילה-דרסי נפלא, שיהיה מתנה מושלמת לכל אישה. עכשיו רק צריך לקוות שהוא לא יהיה גדול מדי לפרק היד שלה. במקרה הזה, אתם תצטרכו לענוד אותו בסופי שבוע או באירועים חגיגיים …

למעבר לאתר של שופארד.