סייקו משיקה שלושה שעונים חדשים בסדרת הפרסאג’ שלה, שמגיעים במהדורה מוגבלת. השעונים החדשים מתבססים על עיצוב שהשיקה סייקו לאחרונה, בסדרת הפרסאג’ כרונוגרף ובעיקר לוח השמפניה המיוחד של אחד השעונים הללו. עם השעונים החדשים מנסה סייקו להתאים את עצמה ללקוחות שרוצים שעון ללא קומפליקציות, אבל עם מראה קצת יותר ספורטיבי לעומת הקו הקלאסי יחסית של סדרת הפרסאג’ שלה. בווא ונכיר ביחד את שעוני הסייקו פרסאג’ במהדורה מוגבלת החדשים.

סייקו פרסאג' במהדורה מוגבלת. מקור - WornandWound.
סייקו פרסאג’ במהדורה מוגבלת. מקור – WornandWound.

מפרט טכני

במסגרת ההשקה הנוכחית, סייקו משיקה שלושה שעונים חדשים. ה-SPB1291, ה-SPB127J1 וה-SPB131J1. שלושת השעונים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל חלד, בקוטר של 41 מ”מ. השעונים מגיעים עם לוחות בצבעים שחור, ירוק-טורקיז וכאמור צבע השמפניה העדין של הפרסאג’ כרונוגרף. בשונה משעוני פרסאג’ אחרים, סייקו מצרפת לשעונים הללו בזל אלומיניום שמעניק להם את המראה הספורטיבי יותר, עם גימור משונן. השעונים מגיעים עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים והם מגיעים עם צמיד מפלדת אל-חלד. שני השעונים עם לוחות השמפניה והירוק-טורקיז מגיעים עם תאריכון עם רקע לבן, בעוד השעון עם הלוח השחור מגיע עם תאריכון עם רקע שחור, שמשתלב בצורה הרמונית יותר עם לוח השעון. 

לוח השמפניה המיוחד. מקור - WornandWound.
לוח השמפניה המיוחד. מקור – WornandWound.

מנגנון

סייקון מציידת את שעוני הפרסאג’ החדשים, שמגיעים כאמור במהדורה מוגבלת, במנגנון 6R35 של החברה. המנגנון הוא אוטומטי כמובן, כשמדובר במנגנון חדש יחסית, שמהווה שדרוג של מנגנון 6R15 הוותיק. למנגנון החדש יש רזרבת כוח של 70 שעות, לעומת 50 שעות בדגם הקודם והוא מגיע עם 24 אבני חן במנגנון. סייקו שילבה אותו בשעונים כמו הפרוספקס סומו הירוק ועוד בשנה האחרונה. 

מה חדש בעצם?

לראשונה, סדרת הפרסאג’ של סייקו מקבלת שעונים במראה קצת יותר ספורטיבי, ביחד עם מנגנון חדש יחסית של סייקו. תוסיפו לזה מהדורה מוגבלת של 1,964 יחידות, השנה שבה השיקה סייקו את ה-Crown Chronograph שלה, שעליו מתבססים שעוני הפרסאג’ כרונוגרף שהשיקה סייקו באוקטובר שעבר (מקווים שאתם עדיין עוקבים אחרינו עם כל ההשראות לשעונים הללו …). 

גוון הירוק-טורקיז המיוחד. מקור - WornandWound.
גוון הירוק-טורקיז המיוחד. מקור – WornandWound.
סייקו פרסאג' במהדורה מוגבלת. מקור - WornandWound.
סייקו פרסאג’ במהדורה מוגבלת. מקור – WornandWound.
סייקו פרסאג' במהדורה מוגבלת. מקור - WornandWound.
סייקו פרסאג’ במהדורה מוגבלת. מקור – WornandWound.

כמה זה עולה לנו?

השעונים החדשים יהיו זמינים במחיר של 825 דולרים, כשלאור העובדה שמדובר במהדורה מוגבלת יחסית של 1,964 יחידות, תרשו לנו להמר שתוך זמן קצר הם יופיעו למכירה ב-eBay ובאמזון בסכומים גבוהים בהרבה … 

הלוח השחור מגיע עם תאריכון ברקע שחור שמשתלבים בצורה אלגנטית יותר. מקור - WornandWound.
הלוח השחור מגיע עם תאריכון ברקע שחור שמשתלבים בצורה אלגנטית יותר. מקור – WornandWound.

השורה התחתונה

סייקו מייצרת שעונים נהדרים בתג מחיר אטרקטיבי ונגיש. בתוך הסדרות הרבות של שעונים שלה, סדרת הפרסאג’ נחשבת לסדרה יוקרתית יחסית, שמקבלת לראשונה טיפול ספורטיבי. אם רציתם תמיד שעון צלילה של סייקו אבל לא התחברתם למראה המגושם יחסית של הטונה, סומו וחבריהם, יש לכם עכשיו אופציה חדשה לרכישה, מהרו לקנות לפני שייגמר … 

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של סייקו.