סייקו מצליחה בשנים האחרונות להגדיל באופן עקבי את ציבור מעריצי המותג בארצות הברית. החברה ממקדת את שעוני הצלילה שלה, בדגש על סדרת הפרוספקס. שעוני הסדרה מציעים תמורה גבוהה למחיר ונחשבים ל-“Tool Watch” אולי מהאחרונים בתעשיית השעונים כיום. ברבעון האחרון של 2020 השיקה סייקו טרילוגיית שעונים שמגיעים באופן בלעדי רק לשוק האמריקאי ושואבים השראה ממסעות המחקר לקוטב. מוזמנים להכיר ביחד איתנו את שלישיית שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” לשוק האמריקאי.

שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” – מפרט טכני

סייקו משיקה שלושה שעונים בסדרה הבלעדית לשוק האמריקאי. רפרנס SPB175 עם לוח אפור, רפרנס SPB177 עם לוח ירוק ורפרנס SPB179 עם לוח כחול. השעונים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 44 מ”מ עם רגליים (LUGS) מעוגלות מעט. כתר השעון ממוקם בשעה 4, כשהתאריכון משולב בשעה 3 בלוח השעון.

שלישיית שעוני סייקו פרוספקס "קפואים" לשוק האמריקאי. מקור - WATCHTIME.
שלישיית שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” לשוק האמריקאי. מקור – WATCHTIME.

השעונים מגיעים כאמור עם שלוש לוחות שונים (ובזלים שונים בהתאמה), בגימור בצורת רשת, או ופל אם תרצו.

שלישיית שעוני סייקו פרוספקס "קפואים" לשוק האמריקאי. מקור - WATCHTIME.
שלישיית שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” לשוק האמריקאי. מקור – WATCHTIME.

השעון הראשון, ה-SPB175 מגיע עם לוח אפור ובזל אפור-שחור. השעון השני, ה-SPB179 מגיע עם לוח כחול-תכלת ובזל כחול. שני השעונים הללו מקבלים מראה קצת “קפוא” עם שילוב הצבעים הבהיר מעט בלוחות השעונים אל מול בזל השעון. השעון השלישי, ה-SPB177 שמגיע עם לוח ירוק, גם הוא מגיע עם גוון קריר יותר, שמקנה לו מראה קפוא יותר, אם כי קצת פחות מהשעונים האחרים בסדרה.

שלישיית שעוני סייקו פרוספקס "קפואים" לשוק האמריקאי. מקור - WATCHTIME.
שלישיית שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” לשוק האמריקאי. מקור – WATCHTIME.

כל השעונים מגיעים עם בזל קרמי עם סקאלת צלילה והם עמידים למים בעומק של עד ל-200 מטרים.

שעוני סייקו פרוספקס “קפואים” – מנגנון

סייקו משלבת בשעונים הללו את קליבר 6R35 שלה, מנגנון אוטומטי עם רזרבת כוח של 70 שעות. המנגנון פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה והוא מצויד ב-24 אבני חן.

שילוב צבעים שמקנה לשעונים מראה "קפוא". מקור - WATCHTIME.
שילוב צבעים שמקנה לשעונים מראה “קפוא”. מקור – WATCHTIME.

אז מה חדש בעצם?

שלושה שעונים חדשים בסדרת הפרוספקס של סייקו זה תמיד סיבה למסיבה. תוסיפו לזה מראה מיוחד וקצת קריר, שלא לומר קפוא, עם לוחות בגימור מיוחד. מאמץ נוסף בצעדים של סייקו לבסס את עצמה בשוק האמריקאי בצורה בולטת יותר. אם אתם שואלים את עצמכם מה לסייקו ולמסעות מחקר לקוטב? שאלה מצוינת. האמת שסייקו לא סיפקה יותר מדי פרטים בנושא, אבל השעונים הללו אמורים להדגיש את העמידות והחוזק של שעוני החברה ואת היכולת שלהם להתמודד עם התנאים הקשים ביותר.

שעונים שיימכרו בלעדית בשוק האמריקאי בלבד. מקור - WATCHTIME.
שעונים שיימכרו בלעדית בשוק האמריקאי בלבד. מקור – WATCHTIME.

כמה זה עולה לנו?

שלושת השעונים יהיו זמינים לרכישה אצל המשווקים המורשים של סייקו בארצות הברית בלבד. סייקו השיקה אותם באופן רשמי במהלך אירוע WATCHTIME LIVE של האתר WATCHTIME. סייקו הייתה אחת מנותנות החסות לאירוע והחליטה לשלב את השקת השעונים עם האירוע המקוון. המחיר שלהם? 900 דולרים בסך הכל.

השורה התחתונה

חדי העין (או חדי תשומת הלב, אם יש דבר כזה?) מביניכם, בוודאי שמו לב לפסקה האחרונה – 900 דולרים בסך הכל. אם זה נשמע לכם הרבה לשעון של סייקו, כנראה שזאת הכתבה הראשונה שאתם קוראים על סייקו באתר. אז אנחנו רוצים לאחל לכם ברוכים הבאים ומקווים שתעשירו את הידע שלכם איתנו כאן בתקופה הקרובה. לטובת כל מי שמכיר את סייקו ושוק שעוני היוקרה, אז נזכיר שסייקו מייצרת שעונים נפלאים עם מנגנונים איכותיים. במקרים רבים אם היה כתוב עליהם SWISS MADE, הם היו עולים פי 2 ופי 3 לעומת תג המחיר שלהם. במקרה של שלושת השעונים בכתבה שלנו, מדובר בשעונים עם מראה מיוחד ולא שגרתי, עם מנגנון אוטומטי איכותי וכאלו שיוכלו לשמש אתכם כשעון יום יומי לאורך שנים רבות. מבלי לדאוג לחשבון הבנק או לדאוג בכל פעם שהשעון משתפשף לכם או מקבל מכה קלה …

למעבר לאתר של סייקו.