היום נערכות ברחבי הארץ הבחירות לרשויות המקומיות וגם הגורו הלך לנצל את זכות ההצבעה שלו ולהשפיע במקום מגוריו. הודות ליום השבתון שהתלווה לבחירות המקומיות היום, לגורו התפנה המון זמן שבi ניסה להחליט איזה שעון הוא מעדיף יותר – שעון בצבע כסף או שעון בצבע זהב. לאחר שעות של לבטים, הגורו הלך על שניהם: טו-טון. אם גם אתם מתלבטים – הנה רשימה של שישה שעונים מדהימים המשלבים זהב ופלדה.

רולקס GMT MASTER II טו-טון רפרנס 116713

כשאתם חושבים על GMT MASTER II בשני צבעים אתם בטח חושבים על הבאטמן (רפרנס 116710) או על הפפסי (רפרנס 126710), מהשעונים המבוקשים ביותר והנדירים ביותר של רולקס, אבל גם לרפרנס 116713 אין במה להתבייש – שילוב הצבעים זהב-כסוף מקבל חיזוק בדמות המספרים הזהובים על הבזל של השעון, כשמחוג ה-GMT הירוק מוסיף קריצה של צבע שהגורו אוהב והופכים את השעון הזה לאחד השעונים המרשימים ביותר שמתאימים כמעט לכל הופעה ולכל אירוע, כמו לא מעט שעוני טו-טון של רולקס שמתמחה במיוחד בדגמים הללו, כפי שתראו בהמשך הרשימה שלנו …

רולקס GMT MASTER 116713
רולקס GMT MASTER 116713. קרדיט: xupes.com

ברייטלינג כרונומט אבולושן B13356 עם לוח לבן

ברייטלינג היא עוד חברה שעושה שעוני טו-טון מצוינים והכרונומט אבולושן (רפרנס B13356) הוא עוד אחד מהם. הגורו מעדיף דווקא את הגרסה עם הלוח הלבן, שהופך את צבע הזהב לקצת פחות בולט והופך אותו לנעים יותר לעין, כשגם גווני הזהב משתלבים בעדינות בצמיד המתכת בצורת שני פסים עדינים ואלגנטיים, שמצטרפים למראה הכללי המיוחד של השעון הזה.

ברייטלינג כרונומט אבולושן טו-טון B13356. מקור - ברייטלינג.
ברייטלינג כרונומט אבולושן טו-טון B13356. מקור – ברייטלינג.

רולקס דייטונה רפרנס 116523 לוח כסוף

כבר אמרנו לכם שרולקס יודעת לעשות שעוני טו-טון מצוינים והדייטונה רפרנס 116523 הוא עוד דוגמה נהדרת להצטיינות של רולקס בתחום. רפרנס 116523 מגיע במספר עיצובים, אבל הדגם האהוב במיוחד על הגורו הוא דווקא זה עם הלוח הכסוף (אפור אם תרצו), שמעניק ניגודיות מעניינת לצבע הזהב והופך את המראה של השעון הזה למיוחד. זה אמנם לא דייטונה פול ניומן, אבל מדובר בכל זאת באחד מדגמי הדייטונה המיוחדים ביותר אבל גם הנגישים ביותר מבחינת מחיר, כזה שלא תצטרכו למשכן את שתי הכליות שלכם עבורו …

רולקס דייטונה טו-טון רפרנס 116523
רולקס דייטונה טו-טון רפרנס 116523. מקור – פינטרסט רולקס.

קרטייה רודסטר טו-טון רפרנס 2510

אמרתם קרטייה, אמרתם טנק או סנטוס, נכון? אבל הגורו מקווה שבתור חובבי שעונים אתם מכירים או לפחות שמעתם על ליין שעונים נוסף של יצרנית שעוני היוקרה האקסלוסיבית, הרודסטר, שעונים בצורת “חבית” שזמינים במגוון רחב של שילובים, כשהגורו מעדיף את הרודסטר רפרנס 2510 – שעון עם לוח לבן וספרות רומיות, שמגיע עם עיצוב מיוחד לציקלופ (הזכוכית המגדילה שמעל התאריך) שמשתלב בצורת בקבוקון. פס הזהב ברצועת השעון משתלב באלגנטיות עם מסגרת הזהב סביב לוח השעון, שהופכים אותו לאחד השעונים המועדפים על הגורו מבית קרטייה.

קרטייה רודסטר 2510 טו-טון. מקור : קרטייה.
קרטייה רודסטר 2510 טו-טון. מקור : קרטייה.

טודור הריטאג’ בלאק ביי טו-טון רפרנס 79733N

טודור היא אחת מיצרניות השעונים המועדפות על הגורו וליין הבלאק-ביי הריטאג’ שלה צובר עוד ועוד מעריצים בשנים האחרונות שהופכים אותו לאחד משעוני הדייברים המוצלחים ביותר והמעניינים ביותר. בתערוכת באזלוורלד 2017 הציגה טודור את דגם הטו-טון של השעון, שמהווה קפיצת מדרגה נוספת בליין השעונים של החברה, ביחד עם מנגנון הבית של החברה, ה-MT5612. למראה המיוחד של השעון תורם הפונט שטודור בחרה לספרות הבזל והעיצוב הוינטאג’י, בדגש על הכתר הבולט בצבע זהב, שמקנים לשעון מראה קלאסי ומיוחד שהגורו אוהב במיוחד.

טודור בלק ביי הריטאג' טו טון 79733. מקור - טודור.
טודור בלק ביי הריטאג’ טו טון 79733. מקור – טודור.

רולקס דייטג’אסט II רפרנס 116333

כבר הבנתם שהגורו מחבב במיוחד את שעוני הטו-טון של רולקס, אז קבלו עוד אחד לסיום. הדייטג’אסט הוא אחד הדגמים הפופולריים ביותר של ענקית השעונים השוויצרית ורפרנס 116333 בסדרה הוא אחד הדגמים המיוחדים שקיימים לדעתו של הגורו. השילוב של צבעי הזהב והכסף מקבל טוויסט עם הלוח האפור-עכבר או אפור-כהה אם תרצו שמקבל עוד תפנית יוצאת דופן שקצת “יוצאת מהמסגרת הרולקסית” עם ספרות רומיות שמגיעות בצבע … ירוק !
אלמנט נוסף שתורם למראה המיוחד של השעון הזה לטעמו של הגורו הוא הבזל המשונן שמשלים בצורה נהדרת לדעתו של הגורו את העיצוב המיוחד של השעון הזה.

רולקס דייטג'אסט טו-טון 116333. מקור - רולקס.
רולקס דייטג’אסט טו-טון 116333. מקור – רולקס.