אנחנו נמצאים בעיצומו של חול המועד פסח. חג שנקרא גם חג האביב. חג הפסח מסמן עבור רבים את תחילת האביב והקיץ, הסוף הרשמי של החורף הקר ותחילת הימים החמים, אבל עבור חובבי שעונים, הוא מסמל בדרך כלל גם תאריך נוסף. בימים עברו, טרום ימי הקורונה ובעולם שבו תערוכת באזלוורלד ז”ל עוד הייתה בחיים ולא הפכה להיסטוריה, בדרך כלל בסביבות חג הפסח, הייתה מתקיימת תערוכת באזלוורלד. חובבי שעונים מכל העולם היו מחכים בכיליון עיניים לתערוכה, לראות את השעונים החדשים של החברות השונות המשתתפות בתערוכה, כשכל חברה שמרה את השעונים המעניינים ביותר והטובים ביותר שלה לאותו שבוע מרוכז של חגיגת שעונים בינלאומית. אבל עם כל הכבוד לחברות כמו סייקו, גרנד סייקו, הובלו, זניט וטאג הויר. יודעים מה, אפילו עם כל הכבוד לחברות כמו אומגה ופטק פיליפ, מי שתפסה בדרך כלל את מרבית הכותרות בתערוכת באזלוורלד ומי שחובבי שעונים סביב העולם היו עסוקים שבועות רבים לפני התערוכה במשחק ניחושים, השערות והדלפות בלתי פוסק לגבי השעונים שהיא צפויה להשיק בתערוכה, היא כמובן רולקס. השנה לצערנו, בגלל וירוס הקורונה, עדיין לא נזכה לראות תערוכות שעונים מרובות משתתפים באירופה, אבל אנחנו כן אמורים לקבל מהדורה דיגיטלית של תערוכת Watches & Wonders, שאליה התנקזו חלק גדול מהחברות שהיו מציגות בבאזלוורלד באופן מסורתי, ביניהן כמובן רולקס. אז קצת לפני שהתערוכה נפתחת רשמית (באופן מקוון בלבד – כלומר השקה והצגה של שעונים באינטרנט), בין התאריכים ה-7 לאפריל ל-13 לאפריל, ישבנו להכין לכם סרטון מעניין – תחזיות רולקס 2021.

ארז עין-דור, אספן ואחד המומחים הגדולים בארץ לשעוני רולקס וינטאג’יים ומודרניים, ביחד עם יניב שניידר ומנסים לנחש מה אנחנו אמורים לקבל השנה מהחברה עם הכתר. איזה שעונים אמורים לקבל מתיחת פנים, איזה שעונים כבר הודלפו לרשת ועוררו לא מעט דיונים בפורומים של חובבי שעונים וכמובן, שאלת השאלות בכל מה שקשור לשעוני רולקס בשנים האחרונות – האם בכלל יש לכם סיכוי להשיג אחד מהשעונים החדשים של רולקס? אם נשארתם איתנו עד הסוף, אתם מוזמנים לקבל גם את התחזיות שלנו לגבי האחות הקטנה של רולקס, טודור. שווה צפייה, הולך להיות מעניין ואנחנו בהחלט מקווים שבעוד כשבוע לא נצטרך לאכול את הכובע. תחזיות רולקס 2021 – צפייה נעימה.

עריכה (09/04/21): אם בא לכם לראות את הסרטון ולבדוק אם צדקנו, אתם מוזמנים לקרוא את הסיקור שלנו על ההשקות של רולקס בתערוכת Watches & Wonders 2021 – זהירות מספוילרים …