ברייטלינג מרחיבה את אחת מסדרות השעונים המוצלחות ביותר של החברה, סדרת ה-Navitimer 8, עם שני שעונים חדשים במהדורות מיוחדות, ה-Navitimer Aviator 8 B01 SWISS Limited Edition וה-Navitimer Aviator 8 Automatic SWISS Limited Edition. ברייטלינג משיקה את שני השעונים הללו במהדורה מוגבלת כדי לחגוג את שיתוף הפעולה של יצרנית השעונים המוערכת עם Swiss Air – חברת התעופה השוויצרית הבינלאומית.

שיתוף הפעולה בין ברייטלינג ובין חברת התעופה הלאומית של שוויץ החל בשנת 2016, אז ברייטלינג הוכרזה כמודדת הזמן הרשמית של חברת התעופה, עם נוכחות של ברייטלינג בכל טיסה של סוויס. בברייטלינג ובסוויס הודיעו ב-2016 כי השותפות בין שתי החברות בנויה סביב השורשים השוויצריים של שתי החברות והמורשת המשותפת שלהן. התשוקה המשותפת של שתי החברות לתעופה והמחויבות לאיכות ולדיוק, הן שהופכות את שני המותגים לכאלו שמייצגים את שוויץ באופן מושלם ברחבי העולם.

ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 סויס לימיטד אדישן. מקור - Watch Allure.
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 סויס לימיטד אדישן (מקור – Watch Allure)

הברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 כרונוגרף 43 סוויס (Breitling Navitimer Aviator 8 B01 Chronograph 43 SWISS), רפרנס AB01191A1B1P1 הוא מהדורה מוגבלת, כשברייטלינג תייצר ממנו 777 יחידות בלבד, כמחווה למטוס הבואינג 777, אחד המטוסים הבולטים בצי של חברת התעופה השוויצרית. השעון מגיע בגוף מפלדת אל-חלד בקוטר של 43 מ”מ, עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים והוא מגיע עם בזל דו-כיווני. בחלקו האחורי של השעון נמצא גב שקוף המעוצב בצורת טורבינה מסוגננת של מנוע המטוסים GE90 של ג’נרל אלקטריק.

ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 סויס מהדורה מוגבלת
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 סויס מהדורה מוגבלת. מקור – Watch Allure.
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 סויס מהדורה מוגבלת
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 סויס מהדורה מוגבלת. מקור – Watch Allure.

לוח השעון השחור קריא מאוד עם שלושה סאב-דיילים (לוחות קטנים) בשעות 3, 6 ו-9, שבהם מוצגת תצוגת הדקות בכרונוגרף, תצוגת השעות בכרונוגרף ולוח שניות קטן (בהתאמה). בקצה מחוג הכרונוגרף המרכזי מוצאים עיטור בצורת מטוס, כשבין השעות 4 ל-5 נמצא חלון בו מוצג התאריך. הברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 B01 כרונוגרף 43 סוויס מגיע עם מנגנון הבית של ברייטלינג,  קליבר 01, מנגנון עם 346 רכיבים אשר מאושר על ידי ה-COSC, אשר פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ועם מנגנון צבירת כוח של 70 שעות. השעון מגיע עם רצועת עור תנין שחורה שמשלימה את המראה האלגנטי שלו.

הברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 אוטומטי 41 סוויס (Breitling Navitimer Aviator 8 Automatic 41 SWISS) הוא השעון השני אותו מציגה ברייטלינג, כשגם הוא יגיע במהדורה מוגבלת, של 1,000 יחידות. השעון, רפרנס A1731S1A1B1X1, מגיע עם גוף מפלדת אל-חלד בקוטר של 41 מ”מ עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים. גם כאן ברייטלינג משלבת בזל דו-כיווני. בניגוד לדגם הכרונוגרף, כאן אנו מקבלים גב מלא בשעון עם עיטור של מנוע הטורבינה. השעון מכיל קומפליקציית תאריך, המוצג בשעה 6 של השעון, כשגם כאן, מחוג השניות מגיע עם עיטור של מטוס בקצה התחתון של מחוג השניות, כשהשעון מגיע עם רצועת עור חומה.

ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 אוטומטי סויס לימיטד אדישן
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 אוטומטי סויס לימיטד אדישן. מקור – Watch Allure.
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 אוטומטי 41 סויס לימיטד אדישן
ברייטלינג נויטיימר אויאטור 8 אוטומטי 41 סויס לימיטד אדישן. מקור – Watch Allure.

בתוך השעון פועם מנגנון קליבר 17 של ברייטלינג, וכמו כל המנגונים של ברייטלינג – גם הוא מגיע עם אישור תקן הכרונומטר. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה (קצב של 4Hz) והוא מגיע עם מנגנון צבירת כוח של 40 שעות.

ברייטלינג לא הכריזה עדיין על המחיר של שני השעונים החדשים, כשהם צפויים להמכר באופן בלעדי בבוטיקים נבחרים של ברייטלינג.

לאתר ברייטלינג העולמי