אחרי שהכרנו כמה מהסלבריטאים עם אוספי השעונים המרהיבים ביותר, הגיע הזמן להרחיב את הרשימה שלנו עם עוד כמה מהשמות המפורסמים ביותר בעולם ועם כמה מספרים ועובדות שישאירו אתכם פעורי פה – הבטחה של הגורו …

טום קרוז

למרות שבסרטי “משימה בלתי אפשרית”  הוא לרוב מככב עם אחד משעוני ה-G-Shock של קסיו, קרוז ניחן בטעם משובח במיוחד בשעונים והוא נחשב לאספן שעונים בולט. אחד המותגים האהובים עליו הוא ברמונט, אך  מלבד ה-ALT1-C של החברה איתו הוא נצפה בעבר, ניתן למצוא באוסף שלו שעונים מבית אודמר פיגה, IWC, אומגה, פנראיי ואפילו טודור ואם תעקבו היטב אחר הסרטים שלו, תוכלו להבחין באחד מהשעונים הרבים שבאוסף שלו על פרק היד שלו.

טום קרוז
טום קרוז. מקור – טוויטר.

בראד פיט

עוברים לעוד אחד מהכוכבים הסקסיים ביותר שיש להוליווד להציע (לכו תתווכחו עם אנג’לינה ג’ולי אם אתם לא מסכימים עם הקביעה הזאת) ואחד מאספני השעונים הבולטים ביותר מבין כוכבי העל של עולם הסרטים. פיט שימש אמנם כשגריר של טאג הויר, אבל זה לא אומר שהוא מסתובב רק עם (או בכלל) עם שעונים של המותג. פיט נצפה עם מגוון רחב של שעוני יוקרה, ביניהם פאטק פיליפ נאוטילוס,רולקס GMT Master II, רולקס סאבמרינר ורולקס דיי-דייט, זאת מלבד הנאוטילוס שאנג’לינה ג’ולי קנתה לו לרגל נישואיהם תמורת סכום פעוט של 300 אלף דולרים …

ג’ון מאייר

אם השמועות נכונות, ג’ון מאייר מתחרה בקלות על תואר אוסף השעונים היקר ביותר מבין הסלבס, עם אוסף שמוערך בשווי של מספר מיליוני דולרים.בין השעונים באוסף שלו ניתן למצוא רולקס אקספלורר, שמאייר סיפר בעבר כי היה שעון היוקרה הראשון שלו, לצד שעונים “כבדים יותר” כמו פאטק פיליפ רפרנס 5396G (מהדורה מוגבלת של 100 שעונים), פטק פיליפ 5164, פטק פיליפ 5970, רולקס 6263 “פול ניומן”, רולקס GMT עם בזל כחור-שחור, IWC ביג פיילוט רפרנס 5002, פטק פיליפ 5970 ומספר מכובד של דגמי וינטאג’ של הסאבמרינר של רולקס.

ג'ון מאייר.
ג’ון מאייר. מי מזהה את השעון בתמונה? מקור – אמזון.

אריק קלפטון

רולקס מילגאוס
רולקס מילגאוס

ממשיכים עם עוד זמר,קצת יותר ותיק, גם בתחום השירה וגם בתחום השעונים. קלפטון נצפה פעמים רבות עונד שעון רולקס מילגאוס, א אבל החיבה שלו למותג השוויצרי לא נעצרת כאן והוא נצפה עונד דגמים נוספים של החברה – דייטג’אסט, דיי-דייט,סאבמרינר ו-GMT Master. מלבד רולקס, הוא נצפה גם עונד פטק פיליפ רפרנס 2499 מפלטינה, דגם שיוצר 3 פעמים בהיסטוריה, כשהשעון של קלפטון נמכר ב-2012 תמורת 2.5 מיליון פאונד, סכום אותו הוא תרם לצדקה. בנוסף, קלפטון חובב שעוני וינטאג’ כמו אבטיפוס של הרולקס יאכטמסטר דייטונה, דייטונה פול ניומן ודייטונה “Albino” – דייטונה לבן לחלוטין.

כרמלו אנתוני

כרמלו אנתוני כוכב ה-NBA
כרמלו אנתוני כוכב ה-NBA. מקור – ויקיפדיה.

את הכוכב המעניין ביותר שמרנו לכם לסוף ותיכף תגלו למה אנחנו מתכוונים.כרמלו אנתוני הוא אחד מכוכבי ליגת ה-NBA ואחד הסקוררים הגדולים בליגה בעשור האחרון והרוויח סכומי עתק שאפשרו לו לרכוש כל שעון שהוא חושק בו, ביניהם שעונים מבית IWC (מותג שאנתוני נחשב לאחד מהשותפים שלו), אודמר פיגה, רולקס, הובלו, פאטק פיליפ ועוד. אבל מה שעוד יותר מעניין ואנחנו בטוחים שגם חובבי השעונים הנלהבים ביותר לא ידעו, זה שאנתוני הוא חובב שעונים אמיתי עם הבנה אמיתית בשעונים והוא אחד מהמייסדים השותפים של האתר HauteTime שעוסק בשעונים והוא אף חשף את אוסף השעונים המכובד שלו בכתבת וידאו עבור המגזין שבבעלותו.