לפני מספר שבועות סיפרנו לכם על הדרכים השונות בהן יצרניות שעוני היוקרה נרתמו למאבק בוירוס הקורונה. חלק מהיצרניות החלו לייצר אלכוג’ל, חלק מהיצרניות הציעו לתרום את מתקני הייצור שלהן לטובת מכונות הנשמה בעוד אחרות הרימו תרומה משמעותית למכוני מחקר וגופי רפואה במטרה לסייע להם למצוא חיסון לוירוס. ליוזמות הללו הצטרפו לאחרונה שני מגזיני שעוני יוקרה מהמוכרים בעולם – Revolution ו-The Rake, אשר יזמו מכירה פומבית של עשרות פריטים, החל משעוני יוקרה מיוחדים, חליפות וזוגות נעליים, סיגרים, תיקים, משקפי שמש ואפילו שהיה של שתי לילות באחוזה מפוארת בפרובנס שבצרפת. מוזמנים להכיר את אחת היוזמות המרשימות ביותר שהגורו ראה בשבועות האחרונים – Covid-19 Solidarity Auction מבית Revolution ו-The Rake.

Covid-19 Solidarity Auction – מה זה? 

המגזינים Revolution ו-The Rake הם שניים מהמגזינים המובילים בתחומם. בעוד Revolution מתמחים בתחום שעוני היוקרה, המגזין The Rake עוסק בנושאי סטייל, טיפוח ואביזרים לגברים, ביניהם כמובן גם שעוני יוקרה. שני גופי התקשורת הללו יזמו כאמור את המכירה הפומבית המיוחדת הזאת, בה ניתן למצוא פריטים מיוחדים ויוצאי דופן, כמו שעונים במהדורות מוגבלות או אבות טיפוס, שעון הנוויטיימר האישי של יו”ר ברייטלינג ג’ורג’ קרן ועוד. המכירה תהיה פעילה עד לתאריך ה-22 ליוני בשעה 15:00 שעון גריניץ’ ובמסגרתה נמכרים נכון לכתיבת שורות אלו 38 פריטים שונים. הסכום הכולל של ההצעות על הפריטים השונים עומד עד כה על 197,510 דולרים, כשכאמור כל ההכנסות מהמכירה יועברו למדינות שבהן וירוס הקורונה פגעה בצורה הקשה ביותר, לארגוני רפואה ומכוני מחקר שונים.

Covid-19 Solidarity Auction – מה מוכרים? 

כאמור, בין עשרות הפריטים שמוצעים למכירה ניתן למצוא שעונים מיוחדים של יצרניות רבות, ביניהן פנריי, זניט, ג’יררד פרגו, ואן קליף & ארפלס, הובלו, רוג’ר דובואי, טאג הויר, שופארד, IWC, ברייטלינג, DOXA, אומגה, Sinn, באלטיק, Reservoir Hydrosphere ו-Caravelle. אספנו עבורכם כמה מהשעונים המיוחדים שנמכרים במסגרת המכירה הפומבית וכמה מהפריטים הייחודיים באמת שניתן לרכוש במסגרתה. את חלק מהפריטים אין שום סיכוי לרכוש שלא במסגרת המכירה הזאת, בעוד ההצעות על חלק מהפריטים – נכון לכתיבת שורות אלו – עומדת על סכום נמוך משמעותית ממחיר הריטייל שלהם. אז אם בא לכם לשטוף קצת את העיניים או שבא לכם להתפנק בשעון חדש ומיוחד ועל הדרך להרים תרומה משמעותית למלחמה בקורונה, אתם מוזמנים להכיר ביחד איתנו את אותם שעונים וכאמור גם פריטים מיוחדים.

ג’יררד פרגו Place Girardet Prototype

שעון שיוצר במסגרת מהדורה מוגבלת בת 225 יחידות לציון שנת ה-225 להקמת המותג ג’יררד פרגו. כשכל שעון ייחודי בפני עצמו – כל שעון מגיע עם צבעים שונים לסמני השעות, סימני הדקות, צבעים שונים וסוג הגימורים שבהם נעשה שימוש בשעון.

שעון הג'יררד פרגו שנמכר במסגרת המכירה הפומבית Covid-19 Solidarity Auction. מקור - The Rake.
שעון הג’יררד פרגו שנמכר במסגרת המכירה הפומבית Covid-19 Solidarity Auction. מקור – The Rake.

על גבי לוחית זהב הממוקמת בשעה 9 בלוח השעון מופיעה שנה אחת בין השנים 1791 ל-2016, כשבמרכז לוח השעון מופיע אירוע משמעותי שהתרחש באותה שנה. הדגם שנמכר במסגרת המכירה הפומבית מגיע עם לוחית שעליה הכיתוב 2020. תג המחיר הרשמי של שעון כזה עומד על 27,500 דולרים, כשנכון לכתיבת שורות אלו ההצעה הגבוהה עליו עומדת על 14,000 דולרים.

הובלו Aerofusion “Molon Labe” Prototype

הובלו הפכה בשנים האחרונות אולי לחברה המובילה בעולם בשימוש בסגסוגות מתקדמות. שעון זה הוא אב הטיפוס הראשון בסדרת האירו-פיוז’ן שלה, שמגיע עם גוף העשוי מטיטניום עם בזל העשוי מברונזה.

שעון ההובלו אירו-פיוז'ן שנמכר במסגרת המכירה הפומבית Covid-19 Solidarity Auction. מקור - TimeandWatches.
שעון ההובלו אירו-פיוז’ן שנמכר במסגרת המכירה הפומבית Covid-19 Solidarity Auction. מקור – TimeandWatches.

השעון יוצר בשנת 2015 והוא מגיע עם קליבר HUB1155 של הובלו. תג המחיר הרשמי של השעון עומד על 17,500, כשההצעה הכי גבוהה עבורו עומדת על 11,550 דולרים כרגע.

שופארד מילה מיגליה GTS Power Control Grigio Speziale Prototype

שעון נוסף שהוא אב-טיפוס, כמו שני השעונים הראשונים ברשימה שלנו, אבל זה לא מה שהופך אותו למיוחד באמת. אז מה הסיפור מאחורי השעון אתם שואלים? מדובר בשעון שענד השחקן רייאן ריינולדס בסרטו החדש “מחתרת השישה”.

שעון שופארד מהסרט "מחתרת הששה" בכיכובו של רייאן ריינולדס. מקור - TimeandWatches.
שעון שופארד מהסרט “מחתרת הששה” בכיכובו של רייאן ריינולדס. מקור – TimeandWatches.

תודו שזה דבר אחד להסתובב עם שעון יוקרה שהוא גם אב-טיפוס, אבל זה דבר אחר לגמרי להסתובב עם שעון יוקרה שכיכב בסרט הוליוודי שובר-קופות.

טאג הויר Heuer 02T Piece Unique

שעון כרונוגרף עם טורבילון מבית טאג הויר שנמכר בצורה מסחרית רגילה. אז מה כל כך מיוחד בו אתם שואלים? טאג הויר “הפכה” את הלוגו המוכר שלה על לוח השעון, כשהתוצאה המתקבלת – בית, בהשראת קמפיין #Stayhome שהפך למזוהה כל כך עם המלחמה בוירוס הקורונה.

Covid-19 Solidarity Auction - שעון ייחודי של טאג הויר עם סמל החברה הפוך. מקור - TimeandWatches.
Covid-19 Solidarity Auction – שעון ייחודי של טאג הויר עם סמל החברה הפוך. מקור – TimeandWatches.

אז אם בא לכם להניח את ידכם על שעון שככל הנראה באמת לא יהיה עוד אחד כמוהו – זאת ההזדמנות שלכם.

ברייטלינג נוויטיימר B01 Pan Am

במבט ראשון ואפילו שני, מדובר בשעון שנמכר בצורה סדרתית על ידי ברייטלינג. אז מה מיוחד בו אתם שואלים?

Covid-19 Solidarity Auction - שעון הברייטלינג נוויטיימר של מנכ"ל ברייטלינג. מקור - ברייטלינג.
Covid-19 Solidarity Auction – שעון הברייטלינג נוויטיימר של מנכ”ל ברייטלינג. מקור – ברייטלינג.

העובדה כי מדובר בשעון האישי של מנכ”ל ברייטלינג, ג’ורג’ קרן. אז אחרי שעון שנענד על ידי רייאן ריינולדס, יש לכם גם הזדמנות לרכוש שעון שנענד על ידי מנכ”ל של אחת מיצרניות שעוני היוקרה המובילות בעולם. תודו שגם זה לא משהו שחשבתם שתוכלו לעשות מתישהו …

מה עוד מוכרים חוץ משעונים? 

כאמור, מלבד שעוני יוקרה, ניתן לקנות מספר פריטים ייחודיים במסגרת המכירה הפומבית. בין הפריטים המיוחדים ניתן למצוא חליפות של המותגים Cifonelli ו-Thom Sweeney, מזוודה במהדורה מוגבלת של Globe-Trotter, זוג נעלי עור של המותג George Cleverley, קופסת תכשיטים ייחודית של Linley, סיגרים של המותג EL REY DEL MUNDO, תיק נסיעות ושעונים של המותג Ettinger ואולי אחד הפריטים המיוחדים ביותר – שהיה של שתי לילות באחוזת פאר בפרובנס שבצרפת. האחוזה שייכת לאלכסנדר קרפט, הבעלים והמנכ”ל של סות’ביס נדל”ן בצרפת ומייסד חברת ההלבשה Alexander Kraft Monte Karlo. בונוס נוסף שמגיע עם פריט זה – כתבה על החוויה המיוחדת שתתפרסם ב-The Rake, לצד התחייבות כמובן לשהיה בחברתו של קרפט במהלך אותם יומיים.

Covid-19 Solidarity Auction – ואם סתם בא לי לתרום?

כפי שניתן לראות, מרבית הפריטים במכירה הפומבית הם מוצרי יוקרה הנמכרים בסכומים של אלפי עד עשרות אלפי דולרים, סכומים שלאדם ממוצע מהשורה סביר להניח שאין, בטח לא אחרי תקופת הקורונה. אבל אם אתם בכל זאת מרגישים שאתם חייבים להירתם למטרה הבאמת כל כך חיובית ונעלה של המכירה הזאת, אתם מוזמנים לתרום כל סכום (מעל ל-5 דולרים) והוא יועבר לאותם ארגונים הנזקקים כל כך לתרומות בימים אלו ותוכלו לדעת שגם אתם תרמתם את חלקכם למלחמה העולמית בוירוס הקורונה.

למעבר לאתר המיוחד של המכירה.