זניט הציגה השנה מספר שעונים בצבעים חדשים, שלא לומר צעקניים, דוגמת הדפיי 21 בגרסת ה-Ultraviolet או הדפיי 21 הורוד. לאחר ההתנסויות הללו בצבעים המיוחדים והלא כל כך מקובלים בתעשיית השעונים, מישהו בחברה כנראה החליט לחזור למקורות, או שפשוט במחלקת העיצוב של החברה נגמרו הצבעים ובחברה החליטו להשיק את ה-Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן, שנראה פשוט נפלא. מוזמנים להכיר אותו ביחד עם הגורו.

Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן – מפרט טכני

אנחנו באמת צריכים? מכירים את שעוני ה-Defy 21 כרונוגרף בכל צבע שתרצו? אז זה אותו שעון, רק בשחור לבן. אבל אם אתם מתעקשים – השעון מגיע בגוף בקוטר של 44 מ”מ העשוי מסגסוגת קרמית שחורה בגוון מט עם בזל קרמי לבן, עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן. מקור - HauteTime.
Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן. מקור – HauteTime.

השעון מגיע עם לוח סקלטון, כשהצבע השחור הוא הצבע המרכזי בלוח, עם נגיעות של הצבע הלבן, כמו למשל במחוון רזרבת הכוח בשעה 12 של השעון.

Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן. מקור - IWMAGAZINE.
Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן. מקור – IWMAGAZINE.

השעון מגיע עם צמיד גומי שחור עם “אפקט קורדורה” בצבע לבן ועם אבזם טיטניום כפול בציפוי DLC בצבע שחור.

Defy 21 כרונוגרף שחור-לבן – מנגנון

נו ברצינות? אל פרימרו 9004. קליבר כרונוגרף אוטומטי עם מדידת זמן של מאית השניה, שסימן ההיכר שלו הוא השלמת סיבוב אחד כל שניה, עם מנגנון בריחה אחד עבור תצוגת הזמן של השעון בקצב של 36,000 ויברציות לשעה ומנגנון בריחה נוסף למנגנון הכרונוגרף בקצב של 360,000 ויברציות לשעה (תדר של 50Hz).

קליבר 9004 מבעד ללוח הסקלטון של השעון. מקור - IWMAGAZINE.
קליבר 9004 מבעד ללוח הסקלטון של השעון. מקור – IWMAGAZINE.

קליבר מאושר כרונומטר מבית TIME LAB, עם רזרבת כוח של 50 שעות.

אז מה חדש בעצם?

שחור-לבן. זוכרים סרט ערבי ביום שישי? אז כזה …

כמה זה עולה לנו?

13,900 פרנקים שוויצריים והשעון הזה, רפרנס 49.9007.9004/11.R923, שלכם.

השורה התחתונה

בואו נדבר קצת ברצינות. קודם כל ולפני הכל – השעון הזה נראה פשוט נהדר. כמו לא מעט שעונים שמגיעים מבית זניט. על מנגנון הכרונוגרף של החברה אנחנו באמת לא צריכים להרחיב (או לפחות מקווים שאנחנו לא צריכים להרחיב …). תג המחיר שלו “סטנדרטי” לשעוני הזניט דפיי 21 בגרסאות הכרונוגרף, ככה שבאמת אין על מה להתלונן בקטגוריה הזאת. בסך הכל מדובר בגרסה נהדרת נוספת בסדרת הדפיי 21 שמוכיחה שלפעמים ללכת על הפשוט והמובן מאליו עם צבעים כמו שחור-לבן עובד פשוט נפלא …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של זניט.