סרטינה היא חברה שלא מייצרת יותר מדי כותרות בעולם השעונים, למרות שבשנים האחרונות סדרת ה-DS אקשן דייבר שלה הפכה מציעה תמורה נהדרת למחיר, במיוחד בהתחשב בעובדה שהשעונים בסדרה מגיעים עם מנגנון ה-Powermatic 80 שמציע רזרבת כוח מתקדמת של 80 שעות. בסוף השבוע האחרון סרטינה הציגה שעון חדש בסדרה הזאת – DS אקשן דייבר 43 – שעון במראה שחור לחלוטין. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

DS אקשן דייבר 43 – מפרט טכני

השעון החדש של סרטינה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 43 מ״מ. השעון מגיע עם ציפוי PVD שחור, עם בזל חד כיווני עם אינסרט קרמי שחור, כשסקאלת הצלילה כולה מושחרת, עם ציפוי לכה.

DS אקשן דייבר 43. מקור - TimeandWatches.
DS אקשן דייבר 43. מקור – TimeandWatches.

לוח השעון מגיע בשחור מט, שמהווה רקע מושלם למחוגי השעון, האינדקסים וטבעת הדקות מסביב ללוח השעון, שמגיעים בצבע לבן. האינדקסים ומחוגי השעון מגיעים עם ציפוי סופר לומינובה לבן בוהק, שמפיץ זוהר כחול בוהק בחושך.

DS אקשן דייבר 43. מקור - TimeandWatches.
DS אקשן דייבר 43. מקור – TimeandWatches.

את המראה האפל-כהה המיוחד של השעון משלימה רצועת נאטו שחורה, כשהשעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

DS אקשן דייבר 43 – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים כאמור את מנגנון ה-Powermatic 80.611 של ETA – מנגנון מסדרת ה-Powermatic, שמציע רזרבת כוח של 80 שעות, כשהוא פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה.

גב השעון ורצועת הנאטו. מקור - TimeandWatches.
גב השעון ורצועת הנאטו. מקור – TimeandWatches.

המנגנון מגיע עם קפיץ ניווכרון סיליקוני, שמציע עמידות גבוהה יותר בפני שדות מגנטיים ודיוק גבוה יותר למנגנון.

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש של סרטינה הוא חלק מסדרת ה-DS אקשן של החברה. סדרת שעוני ה-DS של סרטינה הם שעונים שמציעים, בהתאם לשם שלהם – DS = Double Security – עמידות גבוהה בפני מים וזעזועים. השעון החדש משדרג את השעונים הקיימים בסדרה עם מראה מיוחד, כהה מצד אחד, אך עם זאת הרבה יותר ספורטיבי מהשעונים בסדרה. רצועת הנאטו ותאורת הסופר לומינובה המיוחדת משדרגים את המראה הכללי של השעון הזה עוד יותר.

מראה אפל-כהה מיוחד. מקור - TimeandWatches.
מראה אפל-כהה מיוחד. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של סרטינה, רפרנס C032.607.38.051.00, מגיע עם תג מחיר של 895 פרנקים שוויצריים. השעון מגיע עם רצועת נאטו כאמור, עם אבזם בסגנון חגורה שגם הוא מגיע עם ציפוי PVD. הרצועה עצמה מיוצרת על ידי tide.earth, כשהיא מיוצרת מחומר בשם #tide, חומר המיוצר מפלסטיק ממוחזר שנאסף מהאוקיינוס.

השורה התחתונה

שעון מיוחד של סרטינה, שיוצא ממסגרת ה-״עוד שעון שנראה ממש ממש דומה אבל הוא לא״ סאבמרינר, מסוג השעונים שמזכירים לנו שתחביב השעונים לא צריך להיות יקר מדי ושלפעמים יש שעונים שבתג מחיר סביר לגמרי ממש אבל ממש כיף לענוד אותם. סרטינה אולי לא ממתגת את השעון הזה כשעון ״קיץ״ כמו שחברות אחרות עושות, אבל מבחינתנו, השעון הזה הוא שעון נהדר שמגיע בתזמון נהדר (גם אם הקיץ עומד להיגמר, כשיודעים מה? סביר להניח שהוא יהיה נהדר גם בסתיו-חורף-אביב – תבחרו אתם …

למעבר לאתר של סרטינה.