ושרון קונסטנטין עברה שנה סולידית ומוצלחת בשנת 2020. החברה ששייכת לשילוש הקדוש של עולם ההורולוגיה, לא באמת נפגעה ממשבר הקורונה. קהל היעד שלה הוא לא כזה שמושפע ממשבר עולמי (אולי רק מרוויח ממנו ..) וכמות השעונים שהחברה מייצרת מלכתחילה היא מוגבלת יחסית. את שנת 2020 סיימה החברה עם השקה של שעון חדש – FiftySix דיי-דייט מר פורטר (Mr. Porter) – שיתוף פעולה ייחודי של החברה עם קמעונאית מוצרי היוקרה Mr. Porter. שיתוף הפעולה הזה כמובן לא נולד סתם כך – שני המותגים – ושרון קונסטנטין ומר פורטר נמצאים בבעלות קונגלומרט מוצרי היוקרה ריצ’מונט. אז מה מיוחד בשעון החדש? מוזמנים לגלות איתנו.

FiftySix דיי-דייט מר פורטר – מפרט טכני

למרות שנדמה שהיא איתנו כבר הרבה שנים, את סדרת הפיפטי-סיקס השיקה ושרון קונסטנטין לפני שנתיים בלבד בהשקה מרשימה באולפני אבי רוד המפורסמים שבלונדון. ושרון הפכה את הליין לאחד המובילים שלה והשיקה בו מאז מספר גרסאות, אבל הגרסה החדשה היא אולי היפה והמרשימה מכולן.

FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור - WATCHTIME.
FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור – WATCHTIME.

גוף השעון הוא הגוף המוכר של שעוני הסדרה, העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 40 מ”מ. השעון מגיע עם לוח בצבע כחול פטרול (Petrol Blue) בגוון מרשים וייחודי, שמשתלב בצורה נפלאה עם רצועת העור החומה.

לוח בצבע PETROL BLUE. מקור - watchcollectinglifestyle.
לוח בצבע PETROL BLUE. מקור – watchcollectinglifestyle.

השעון מגיע עם קומפליקציית דיי-דייט, תצוגת תאריך ויום בשבוע. לוח קטן בשעה 3 מציג את התאריך בחודש כשלוח קטן מקביל בשעה 9 מציג את היום בשבוע. הלוחות הקטנים מגיעים עם תבנית מעגלית, בניגוד לשאר הלוח שמגיע במרקם חלק. בשעה 6 ממוקם מד רזרבת הכוח של השעון.

ניגודיות מעניינת בין התבנית המעגלית בלוחות הקטנים ללוח החלק. מקור - watchcollectinglifestyle.
ניגודיות מעניינת בין התבנית המעגלית בלוחות הקטנים ללוח החלק. מקור – watchcollectinglifestyle.

FiftySix דיי-דייט מר פורטר – מנגנון

ושרון קונסטנטין משלבת בשעון את קליבר 2475 SC/2. מנגנון אינהאוס אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה.

קליבר 2475 SC/2. מקור - WATCHTIME.
קליבר 2475 SC/2. מקור – WATCHTIME.

הוא ממגיע עם 27 אבני חן ו-264 חלקים בסך הכל, כשהוא מצויד ברזרבת כוח של 40 שעות.

אז מה חדש בעצם?

צבע כחול מהמם לאחד השעונים הבולטים בקולקציה של ושרון קונסטנטין.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש מגיע במהדורה מוגבלת של 30 יחידות, במחיר של 17,400 דולרים. השעון יימכר באופן בלעדי רק במסגרת האתר של Mr. Porter. באופן די מפתיע, מדובר באחד השעונים הנגישים ביותר של החברה, שמגיע בתג מחיר כמעט זהה למחיר של שעוני ה-FiftySix דיי-דייט הרגילים. רק על זה מגיע לושרון קונסטנטין שאפו.

FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור - WATCHTIME.
FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור – WATCHTIME.

השורה התחתונה

השעון החדש הוא לא יוזמה של ושרון קונסטנטין ולא של Mr. Porter. את טביעות האצבעות של קבוצת ריצ’מונט אפשר לזהות כאן בקלות. אם אתם שואלים את הגורו? בצדק, מגיע להם. אחרי שרכשה את Net-A-Porter בסכום של כ-2.7 מיליארד אירו בשנת 2018, זה רק טבעי שבריצ’מונט ירצו לעזור לקדם את Mr Porter (האתר שמיועד למוצרי יוקרה לגברים מבית Net A Porter). איך עושים את זה בצורה הכי אלגנטית שיש? משיקים שעון במהדורה מוגבלת, במחיר של שעון רגיל ומוכרים אותו רק באמצעות האתר של Mr. Porter. כך יכולה ריצ’מונט למשוך לקוחות פוטנציאליים למותגי היוקרה השונים שנמכרים באתר ולחשוף אותם לקיומו של האתר כקמעונאי מוביל של מוצרי יוקרה.

FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור - watchcollectinglifestyle.
FiftySix דיי-דייט מר פורטר. מקור – watchcollectinglifestyle.

לגבי השעון עצמו – כבר הבנתם שאנחנו חושבים שהוא מגיע עם לוח מהמם. תג המחיר שלו סופר אטרקטיבי, אז מה עוד אפשר לבקש?

למגוון שעוני ושרון קונסטנטין באתר של Mr. Porter.