יצרנית השעונים פרנק מולר הפכה בשנים האחרונות לאחת החברות המובילות בשיתוף פעולה עם עולם הקריפטו. אנחנו לא מדברים על אחריות מבוססת בלוקצ’יין, אלא על השקה של שעוני ביטקוין וארנקי ביטקוין כאלו ואחרים. החברה אפילו מחזיקה בדומיין franckmullerencrypto.com בו היא מציגה את ליין שעוני הביטקוין שלה. למגוון הזה הצטרף לאחרונה שעון חדש, בשיתוף פעולה עם האתר Bitcoin.com, שעון FREE THE MONEY FREE THE WORLD. מוזמנים להכיר אותו ביחד עם הגורו.

FREE THE MONEY FREE THE WORLD – מפרט טכני

השעון החדש של פרנק מולר מגיע בגוף החבית המוכר של שעוני פרנק מולר. גוף השעון עשוי מטיטניום והוא מגיע בממדים של 53 מ”מ על 43 מ”מ ובעובי של 13 מ”מ. את השעון עיצב טיילר גלאגר מ-Regal Assests ומייסד שותף ב-Bitcoin.com. גלאגר אמר – “זה היה פרויקט מרגש וכבוד רב לעבוד עם פרנק מולר. בואו נשחרר את העולם ביחד”.

שעון FREE THE MONEY FREE THE WORLD של פרנק מולר. מקור - פרנק מולר.
שעון FREE THE MONEY FREE THE WORLD של פרנק מולר. מקור – פרנק מולר.

פרנק מולר מעבירה את השעון ציפוי DLC בצבע שחור שמקנה לשעון מראה תעשייתי וצעיר יותר. המראה המיוחד של השעון מגיע הודות לשילב הצבע הירוק בכפתורי השעון ובלוח השעון. במרכז לוח השעון האות B עם שני הפסים המוכרים מסימן הדולר בזווית, מסביבה בעיגול הכיתוב FREE THE MONEY FREE THE WORLD.

ערכת צבעים שחורה ירוקה וקוד ה-QR. מקור - פרנק מולר.
ערכת צבעים שחורה ירוקה וקוד ה-QR. מקור – פרנק מולר.

בחלק העליון של לוח השעון, במיקום של השעה 12, אנו מוצאים קוד QR. רוכשי השעונים יוכלו לבקש להטביע בשעון את קוד ה-QR של ארנק הביטקוין קאש (BCH) או הביטקוין (BTC) שלהם. כל שעון יגיע עם שני ארנקים קרים לאחסון של אחד מהמטבעות הללו, כשכתובות הארנקים יתאימו כמובן לכתובת שתופיע על לוח השעון.

FREE THE MONEY FREE THE WORLD – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר FM 0800 של פרנק מולר. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 42 שעות.

טיפול DLC לכל חלקי המתכת בשעון. מקור - פרנק מולר.
טיפול DLC לכל חלקי המתכת בשעון. מקור – פרנק מולר.

ה-FM 0800 מבוסס על קליבר ETA 2892. ניתן למצוא אותו בשעונים רבים מסדרת ה-VANGUARD של פרנק מולר.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, שיתוף הפעולה הראשון של פרנק מולר עם BITCOIN.COM, בשעון ביטקוין נוסף בליין הקריפטו של החברה.

מראה מודרני וצעיר מאוד. מקור - פרנק מולר.
מראה מודרני וצעיר מאוד. מקור – פרנק מולר.

כמה זה עולה לנו?

השעון יגיע עם רצועת עור שחורה בגוון מט עם תפרים ירוקים. פרנק מולר תייצר 500 יחידות בלבד מהשעון החדש, שיגיעו במחיר של 9,900 אירו ליחידה. לרגל השקת השעון החדש ערכו באתר Bitcoin.com אירוע מקוון, במסגרתו הגרילו שעון אחד בין המשתתפים באתגר, תודו שזה יופי של פרס …

שעון FREE THE MONEY FREE THE WORLD של פרנק מולר. מקור - פרנק מולר.
שעון FREE THE MONEY FREE THE WORLD של פרנק מולר. מקור – פרנק מולר.

השורה התחתונה

כפי שציינו, פרנק מולר הפכה לחברה המובילה בתחום שיתוף הפעולה עם ענף מטבעות הקריפטו. בסופו של דבר, החיבור בין ארנק למטבעות קריפטו לבין שעון יד הגיוני לחלוטין. כתובות של ארנקים מורכבות משורה ארוכה של אותיות וספרות. במקום להסתובב עם פתק או לשלוף את הסמארטפון שלכם כל פעם שאתם רוצים לתת למישהו את כתובת הארנק, אתם יכולים פשוט להושיט לו את פרק היד שלכם ולתת לו לסרוק את קוד ה-QR מפרק היד שלכם. תודו שזאת גם יופי של דרך לעשות קצת רושם על הסביבה.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של פרנק מולר.