קסיו הוסיפה לאחרונה שעון נוסף לסדרת שעוני ה-G-Shock שלה, הפעם במהדורה מיוחדת שתקרוץ לחובבי שעונים וחובבי סדרת האנימה – דרגון בול זי, סדרת האנימציה היפנית אשר משודרת במעל ל-80 מדינות ברחבי העולם. מוזמנים להכיר ביחד איתנו את ה-G-Shock דרגון בול זי – מהדורת אספנים.

G-Shock דרגון בול זי – מפרט טכני

השעון החדש, רפרנס GA-110JDB מגיע בעיצוב המוכר והמאסיבי של שעוני קסיו ג’ישוק, אבל עם ערכת צבעים מיוחדת – כתום-זהב. גוף השעון כמו גם רצועת השעון מגיעות בצבע כתום זוהר ועליו איורים מסדרת האנימה, בעוד מחוגי השעון ודגשים שונים על הלוח שלו מגיעים בצבע זהב. 

G-Shock דרגון בול זי. מקור - WatchPro.
G-Shock דרגון בול זי. מקור – WatchPro.

על גבי רצועת השעון מגיעות כאמור איורים של סצינות מהסדרה אשר מייצגות את האימונים והצמיחה של הדמות הראשית בסדרה, סון גוקו. בשעה 9 בלוח השעון מופיע כדור ועליו ארבעה כוכבים, שהוא אחד משעת כדורי הדרקון אשר יכולים להגשים את רצונותיהם של אנשים. 

גוף השעון עם איורים מהסדרה. מקור - WatchPro.
גוף השעון עם איורים מהסדרה. מקור – WatchPro.

השעון מהווה כולו מחווה לכמה מהפרקים הזכורים ביותר בסדרה. מלבד האזכורים שעליהם סיפרנו, בשעה 3 בלוח השעון מופיעה האות Z בפונט המוכר לחובבי הסדרה. על גב השעון מופיע הלוגו של הסדרה, כשגם תאורת השעון – בצבע כתום זרחני, מהווה קריצה למעריצי הסדרה. 

G-Shock דרגון בול זי – מנגנון

השעון מגיע עם מנגנון קוורץ של קסיו, עם מגוון רחב של תכונות – זמן עולמי (29 אזורי זמן, ביניהם 48 ערים שונות), קביעת עיר בית, סטופר עם דיוק של אלפית השניה, עם אפשרות מדידת זמן חולף, זמן הקפה, זמן פיצול. ספירה לאחור ביחידות של שניה אחת, עם טווח ספירה לאחור של 24 שעות, 5 תזכורות זמן (שעון מעורר) שונות ליום, צפצוף מדי שעה עגולה, לוח שנה מלא עד לשנת 2099, תצוגת 12-24 שעות. 

גב השעון עם הכיתוב DragonBallZ. מקור - WatchPro.
גב השעון עם הכיתוב DragonBallZ. מקור – WatchPro.

המנגנון מגיע עם דיוק של 15 שניות (+/-) לחודש. 

אז מה חדש בעצם?

קסיו הרחיבה בשנים האחרונות את שיתופי הפעולה שלה עם מותגים שונים ברחבי העולם, ביניהם Radio Eva או סדרת האנימה One Piece. שיתוף הפעולה עם דרגון בול זי הוא שיתוף פעולה שאפשר בהחלט לשאול – איך לא היה שיתוף פעולה כזה עד היום ואין ספק שמדובר בשעון שיהווה להיט בקרב חובבי המותג. 

אריזה מיוחדת לשעון. מקור - WatchPro.
אריזה מיוחדת לשעון. מקור – WatchPro.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש יהיה זמין לרכישה החל מה-22 ליולי והוא יגיע באריזה כתומה מיוחדת. תג המחיר שלו עומד על כ-250 דולרים. 

התאורה המיוחדת של השעון. מקור - HypeBeast.
התאורה המיוחדת של השעון. מקור – HypeBeast.

השורה התחתונה

בניגוד לשעונים אחרים של קסיו בסדרת ה-G-SHOCK, כאן תרשו לנו לקבוע די בוודאות כי מדובר בשעון שיקרוץ אך ורק לחובבי סדרת האנימה דרגון בול זי. למזלה של קסיו, יש לא מעט מיליוני מעריצים של הסדרה ואספנים נלהבים של כל פריט סביבה, כך שאנחנו מרשים לעצמנו להניח כי מדובר בשעון שיימכר כמו לחמניות חמות … 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של קסיו.