פנריי מציינת את הפתיחה המחודשת של חנות הדגל של החברה בקניון ION ORCHARD בסינגפור. מה הדרך הכי טובה לעשות את זה? כמובן, עם שעון חדש במהדורה מוגבלת. GMT ION מהדורה מוגבלת – שעון חדש של פנריי בסדרת הלומינור עם נגיעות או אם תרצו קריצה בצבע אדום. הגורו טס (מטודית …) עד לסינגפור להכיר את השעון החדש.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת – מפרט טכני

השעון החדש של פנריי, PAM01177, מגיע בגוף העשוי מפלדת אל חלד בקוטר של 44 מ”מ. הוא מגיע עם הגוף המוכר של שעוני פנריי, עם מגן הכתר העגול. על גבי מגן הכתר הוסיפה פנריי חריטה של המילה “SINGAPORE”.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור - GMTPOST.
פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור – GMTPOST.

השעון מגיע עם לוח אנתרסיט עם עיטור קרני שמש (satiné soleil). הלוח הוא לוח סנדוויץ’ קלאסי של פנריי, עם ספרות ערביות ואינדקסים עם צביעת סופר-לומינובה בצבע ירוק.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור - Revolution.
פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור – Revolution.

השעון מגיע עם לוח שניות קטן בשעה 9 ועם תאריכון בשעה 3. מחוג השניות ומחוג ה-GMT מעוטרים בצבע אדום. את אותו צבע אדום אנו מוצאים גם על הכתר של השעון. שילוב הצבעים הזה מקנה לשעון מראה קצת יותר צעיר ומודרני. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת – מפרט טכני

השעון מגיע עם קליבר P.9010. מנגנון GMT אוטומטי של פנריי עם רזרבת כוח של 72 שעות. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה והוא מכיל 200 רכיבים.

סמל האריה בגב השעון. מקור - GMTPOST.
סמל האריה בגב השעון. מקור – GMTPOST.

על גב השעון המוצק אנו מוצאים תחריט של אריה. למה אריה? התשובה בפסקה הבאה.

אז מה חדש בעצם?

פנריי פתחה את בוטיק הדגל שלה בקניון ה-ION ORCHARD בסינגפור בשנת 2011. עם פרוץ משבר הקורונה החברה החליטה לשפץ אותו מחדש. בחברה החליטו להעניק לו מראה מודרני יותר, בהתאם לקו האסתטי החדש של החברה. בחברה החליטו לציין את הפתיחה המחודשת של הבוטיק עם מהדורה מוגבלת של 100 יחידות, עם נגיעות ורמיזות לסינגפור. ראשית, הצבע האדום שהוא הצבע הבולט בדגל המדינה. שנית, האריה, בהתאם לשמה של העיר סינגפור “Lion City” – עיר האריה.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור - Revolution.
פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור – Revolution.

כמה זה עולה לנו? 

השעון החדש מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 100 יחידות. הוא יהיה זמין לרכישה בבוטיק של פנריי בסינגפור בלבד כמובן. תג המחיר שלו עומד על 9,400 אירו. פנריי תמכור את השעון בתוך אריזה מהודרת מעץ אגס. בתוך האריזה יגיע מברג להסרת האבזם, כלי להחלפת הרצועה ורצועה נוספת מגומי בצבע אדום.

מגיע עם רצועת גומי אדומה. מקור - Revolution.
מגיע עם רצועת גומי אדומה. מקור – Revolution.

על גבי רצועת העור השחורה של השעון ניתן למצוא גם כן את עיטור האריה.

השורה התחתונה

גם אם אתם לא חובבי פנריי או משתייכים לחובבי השעונים שחושבים שכל השעונים של החברה נראים אותו דבר, אתם חייבים להודות שהשעון החדש של פנריי נראה שונה. אולי לא שונה לחלוטין, אבל בכל זאת יש בו איזושהי קריצה מגניבה והוא מגיע עם מראה צעיר, הודות לצבע האדום שפנריי קישטה בו את השעון.

פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור - GMTPOST.
פנריי GMT ION מהדורה מוגבלת. מקור – GMTPOST.

היינו שמחים לראות הרבה יותר שעונים כאלה מפנריי, גם אם הם מגיעים בהמדורה מוגבלת או מוקדשים לבוטיק כזה או אחר של החברה. בשורה התחתונה, השעון הזה מגיע עם מחיר סביר לגמרי למהדורה מוגבלת של פנריי (יש בכלל דבר כזה מהדורה לא מוגבלת של פנריי?) ועם מראה כמעט “לא פנריסטי” – הגורו אוהב …

למעבר לאתר של פנריי.