בעזרת קולקציית שעוני ה-Métiers d’Art Villes Lumières (בתרגום מילולי – מקצועות האומנות – ערי האורות), ושרון קונסטנטין מזמינה את עונדי השעונים בסדרה והמתבוננים בהם למסע לילי מעל לערים שונות מסביב לעולם. לוחות האמייל של השעונים, שמגיעים בגוונים עמוקים, מכוסים במגוון רחב של אבקות היוצרות מעין תבליט ממעוף הציפור של המרחבים העירוניים רחבי הידיים בערים שונות מסביב לעולם. העיר האחרונה שמצטרפת לסדרה הזאת היא סידני שבאוסטרליה, עם השעון החדש – Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מוזמנים להכיר את השעון החדש ואת סידני ממעוף הציפור ביחד איתנו.

Métiers d’Art Villes Lumières סידני – מפרט טכני

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע בגוף העשוי מזהב לבן 18 קראט. גוף השעון מגיע בקוטר של 40 מ״מ ובעובי של 8.9 מ״מ. השעון מגיע עם גב שקוף ועם עמידות למים בעומק של עד ל-30 מטרים.

Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור - Watchilove.
Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם לוח על בסיס זהב 18 קראט, עם אמייל שקוף בטכניקות ה-Grand Feu וה-champlevé – טכניקה שבה מבצעים חריצים ושקעים קטנים בצלחת המתכת וממלאים אותם באמייל. את השקעים בשעון החדש של ושרון קונסטנטין ממלאים באבקה של אבנים יקרות – יהלומים ופנינים ומתכת יקרה – זהב, פלטינה, בעבודת יד.

Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור - Watchilove.
Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור – Watchilove.

התוצאה הסופית מרהיבה. לוח כחול-תכלת המדמה את מימי האוקיינוס השקט ועליו תבנית של רובעים בעיר ומעין אורות המדמים כאמור את המראה של סידני בלילה. תוסיפו למראה המיוחד את רצועת העור של השעון, רצועת עור תנין מיסיסיפי שחורה, עם מעטפת פנימית בצורת קשקשי תנין ומעטפת חיצונית בצורת קשקשים מרובעים גדולים וקיבלנו שעון דרס אלגנטי במראה מיוחד.

תהליך הצירה של לוח השעון. מקור - Watchilove.
תהליך הצירה של לוח השעון. מקור – Watchilove.

Métiers d’Art Villes Lumières סידני – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 2460S של ושרון קונסטנטין. מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Watchilove.
המנגנון בגב השעון. מקור – Watchilove.

המנגנון, שמגיע עם 27 אבני חן ו-182 רכיבים בסך הכל, מגיע עם חותם ז׳נבה היוקרתי. כאמור, מבעד לגב השקוף של השעון ניתן לראות את המנגנון של השעון, עם רוטור הזהב האדום שלו ועליו תחריט גיליושה.

אז מה חדש בעצם?

סדרת ה-Villes Lumières של ושרון קונסטנטין היא סדרה קצת פחות מוכרת לעומת סדרות אחרות בקולקציית ה-Métiers d’Art של החברה. ושרון קונסטנטין השיקה עד היום בסדרה הזאת שעונים המוקדשים לערים ז׳נבה, פריז, ניו יורק, בייג׳ינג וטוקיו, כשכאמור, העיר האחרונה להצטרף לקולקציה המרשימה הזאת היא סידני. את שם העיר ניתן למצוא בחריטה על גב השעון, לצד הסמל של ושרון קונסטנטין.

האבקה שממנה מייצרים את התבנית בלוח השעון. מקור - Watchilove.
האבקה שממנה מייצרים את התבנית בלוח השעון. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ושרון קונסטנטין בקולקציית ה-Métiers d’Art Villes Lumières שלה מגיע בייצור סדרתי, כשהוא יהיה זמין לרכישה בבוטיקים של ושרון קונסטנטין בלבד. כדי לגלות את תג המחיר שלו, תצטרכו לבקר באחד מהבוטיקים הללו, שכן ושרון קונסטנטין לא חושפת את תג המחיר שלו.

Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור - Watchilove.
Métiers d’Art Villes Lumières סידני. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

קולקציה מיוחדת של ושרון קונסטנטין, עם לוחות שעונים מדהימים המציגים נוף מקורי של ערים מרתקות באמצעות טכניקות מרהיבות מעולם אמנות ייצור השעונים. לייצור לוחות השעונים הללו משתמשת ושרון קונסטנטין כאמור באבקה של אבנים יקרות ומתכות יקרות, טכניקה שייחודית לושרון קונסטנטין, אפילו בעולם ההורולוגיה העילית. אם תג המחיר של השעון מדאיג אתכם, אז ככל הנראה אתם לא קהל היעד שלו.

למעבר לאתר של ושרון קונסטנטין.