מכירים את הביטוי – אם זה עובד, אל תנסה לתקן את זה? באומגה, סווטש וקבוצת סווטש מראים לנו בשנתיים האחרונות איך אפשר לשכלל את הביטוי הזה לדרגת אומנות, עם סדרת שעוני הסווטש X אומגה, אליהם הצטרף בשבוע שעבר שעון חדש – MoonSwatch “Snoopy” Mission to the Moonphase – שעון בצבע לבן, שמציג לראשונה את הדמות המצוירת המזוהה כל כך עם שעוני הספידמאסטר של אומגה – סנופי. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

מפרט טכני

השעון החדש של אומגה מגיע בגוף המוכר של שעוני המונסווטש – גוף העשוי מסגסוגת ביו-קרמית, הפעם כאמור בצבע לבן בוהק, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 13.75 מ״מ. 

MoonSwatch “Snoopy” Mission to the Moonphase
MoonSwatch “Snoopy” Mission to the Moonphase

השעון החדש מגיע עם לוח לבן ועליו שלוש לוחות קטנים – לוח כרונוגרף 60 דקות בשעה 6, לוח שניות קטן בשעה 9 ולראשונה בסדרה הזאת – לוח עם תצוגת מצב ירח בשעה 3, במקום תצוגת כרונוגרף השעות שנמצאת בשאר השעונים בסדרה הזאת. 

MoonSwatch “Snoopy” Mission to the Moonphase
MoonSwatch “Snoopy” Mission to the Moonphase

אומגה משלבת בתצוגת מצב הירח את דמותו המצוירת של סנופי, כשהוא נח על גבי הירח. כשחושפים את השעון לתאורה זרחנית אנו מגלים כי מחוגי השעון והאינדקסים מגיעים עם תאורת סופר לומינובה ירוקה, עם כיתוב שנגלה רק בתאורה זרחנית, הממוקם בין שני חלקי תצוגת מצב הירח – I CAN’T SLEEP WITHOUT A NIGHLIGHT! – אני לא יכול לישון ללא תאורת לילה. 

גוף השעון הלבן
גוף השעון הלבן

את המראה הלבן הבוהק של השעון משלימה הרצועה הלבנה של השעון. בתוך השעון אנו מוצאים כמובן מנגנון קוורץ מבית ETA, ממש כמו שאר השעונים בסדרה עד היום. 

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש מצליח להתלבט בקלות בין אינסוף השעונים בסדרה (תסלחו לנו, אבל אנחנו איבדנו את הספירה איפשהו בשנה שעברה), הודות לצבע הלבן המיוחד שלו וכמובן תצוגת מצב הירח והשילוב של דמותו של סנופי בשעון. 

סנופי זוהר בחשכה
סנופי זוהר בחשכה

הדמות המצוירת של סנופי הייתה שמורה לאורך שנים רבות לשעוני ספידמאסטר של אומגה במהדורות מוגבלות בלבד, כשבשנים האחרונות הדמות הזאת מצאה את דרכה גם לשעונים בייצור סדרתי, אבל מוגבל. 

בשבועות האחרונים קראנו לא מעט דיווחים מרחבי הרשת על סוף הייצור של שעון הספידמאסטר סנופי עם גב השעון המיוחד, שהציג אלמנט נע בדמות מעבורת חלל ועליה דמותו של סנופי, במה שנראה כעת כמו בילד-אפ נהדר מצידה של אומגה להשקת השעון החדש בסדרת המונסווטש, עם דמותו של סנופי ועם מראה כל כך שונה משאר שעוני המונסווטש עד היום. 

גב השעון
גב השעון

כמה זה עולה לנו והשורה התחתונה

השעון החדש מגיע אמנם עם תג מחיר זהה לשאר שעוני הסדרה – 310 דולרים, כשהוא אמור להיות זמין החל ממחר, ה-26 למרץ 2024 בבוטיקים של סווטש מסביב לעולם, כשתרשו לנו לנחש שהוא יעזור לאומגה לשחזר קצת מההייפ מתקופת ההשקה של סדרת השעונים הזו, משהו שנדמה שקצת דעך בהשקות האחרונות, עם ההשקות התדירות של שעונים וכנראה גם הבנה של חובבי השעונים שבניגוד לשעונים מכאניים, הייצור של המונסווטש לא באמת מוגבל ואומגה תמיד יכולה ללחוץ על כפתור ולבקש מהמכונה לייצר עוד ועוד שעונים כאלה. 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של סווטש.