אומגה אקווה טרה – סקירת דגם מאת שי חי

כאן תוכלו לקרוא עוד על סדרת האומגה סימאסטר והשושלת המפוארת שלה.

את השעונים המצולמים תוכלו למצוא למכירה באתר שניידר שעונים ותכשיטים ברעננה:

אומגה סימאסטר אקווה טרה “גולף אדישן”, אומגה סימאסטר אקווה טרה “דיי-דייט”, אומגה סימאסטר אקווה טרה “ביג סייז”

תמלול הסרטון: 

האומגה סימאסטר אקווה טרה הוא בן חדש יחסית למשפחת הסימאסטר הוותיקה של אומגה. הדגם הוצג לראשונה ב-2003 בעיצוב ששאב השראה חזקה מדגמי הסימאסטר הראשונים שהוצגו ב-1948, וחלקו מאפיינים דומים, כמו לוח נקי מאוד, או בזל חלק ודק. המאפיינים הייחודיים של האקווה טרה, הלוח “גולף” שלו, סמני השעות החדים, והמחוגים בצורת החץ.

הבזל חלק לחלוטין בליטוש גבוה, והוא מספק קונטרסט מעניין ללוח המפוספס, בייחוד בשמש. את אותו הקונטרסט המעניין שמספק הלוח למראה הכולל של השעון אפשר למצוא גם בלוגו – גם כאן, האותיות בליטוש גבוה, והאפקט פשוט משדר איכות.

את האקווה טרה מניע מנגנון האומגה מאסטר כרונומטר, מלוטש ברמה גבוהה ומחזיק בשיא מעניין – למרות שמדובר בשעון ימי, שיכול להגיע למאה וחמישים מטרים מתחת למים, האקווה טרה הוא למעשה גם השעון העמיד ביותר למגנטיות כיום, כאשר הוא מסוגל לעמוד בשדות מגנטיים עוצמתיים של עד 15,000 גאוס, מה שהופך אותו גם לשעון מצויין וקשוח ליבשה ולעבודה.

האקווה טרה מעוצב במגוון דגמים, ממגוון סוגי מתכות ומגוון קומפליקציות רבות. תוכלו למצוא חלק מהם באתר שניידר שעונים ותכשיטים ברעננה, ולקרוא עליהם עוד כאן אצלנו בווטש גורו.

לאתר אומגה העולמי