בסוף חודש אפריל השנה הציגה פנריי טרילוגיה של שעוני פנריי לומינור מרינה, לציון 70 שנה לדגם האייקוני של החברה שהפך לאחד משעוני הצלילה הבולטים והמוכרים בעולם. שלושת השעונים הללו הגיעו עם תאורה זרחנית ששולבה בגוף השעון ועם אחריות מורחבת לשבעים שנה. אם חשבנו שבזאת סיימה פנריי את מסכת ההשקות שלה לשנה הקרובה במסגרת חגיגות השבעים למותג, אז טעינו. בתחילת חודש יולי הציגה החברה שעון חדש נוסף במסגרת אותן חגיגות, שאתם מוזמנים להכיר ביחד איתנו – PAM01313.

PAM01313 – מפרט טכני

השעון החדש מגיע בגוף המוכר כל כך של פנריי בקוטר של 44 מ”מ ובעובי של 15.65 מ”מ העשוי מפלדת אל-חלד, המשלב משטחים מוברשים ומשטחים עם פוליש מלא.

PAM01313 - דגם חדש בסדרת הלומינור מרינה של פנריי. מקור - Watchtime.
PAM01313 – דגם חדש בסדרת הלומינור מרינה של פנריי. מקור – Watchtime.

השעון מגיע עם לוח סנדוויץ’ כחול, אם ספרות וסמני שעות לבנים, עם מחוגים לבנים עם צביעת סופר-לומינובה.

PAM01313 - דגם חדש בסדרת הלומינור מרינה של פנריי. מקור - Watchtime.
PAM01313 – דגם חדש בסדרת הלומינור מרינה של פנריי. מקור – Watchtime.

את השעון משלימה רצועת עור תנין כחולה עם תפרים לבנים, כשבניגוד לשלושת דגמי הטרילוגיה שהושקו בסוף אפריל, כאן מדובר בדגם שיצטרף באופן קבוע לקולקציה של פנריי ולא במהדורה מוגבלת.

PAM01313 – מנגנון

השעון יגיע עם קליבר P.9010, מנגון אוטומטי תוצרת בית של פנריי. אחד המנגנונים המוכרים ביותר של החברה ואחד האמינים והנפוצים ביותר שלה.

מראה דרסי יותר הודות ללוח הכחול. מקור - WatchTime.
מראה דרסי יותר הודות ללוח הכחול. מקור – WatchTime.

המנגנון מגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות והוא פועל בתדר של 4Hz, כשהוא מכיל 31 אבני חן ו-200 רכיבים בסך הכל.

אז מה חדש בעצם? 

הלוח הכחול החדש של השעון, בגוון Deep Blue בגימור קרני שמש, עם סיומת סאטן והדגשים המיוחדים שמקבל השעון הודות ללוח הסנדוויץ’ וצביעות הסופר-לומינובה. מעבר לכך מדובר בלוח פנריי קלאסי, עם תאריכון עדין בשעה 3 של לוח השעון ולוח שניות קטן בשעה 9. כאמור, מדובר בדגם שיצטרף בצורה קבועה לליין של פנריי ולא מהדורה מוגבלת.בסך הכל, מדובר בגרסה “דרסית” יותר של שעוני פנריי, הודות לצבע ולגימור המיוחד של לוח השעון ולשילוב רצועת העור.

כמה זה עולה לנו?

פנריי קבעה לשעון החדש תג מחיר של 7,700 דולרים. לא מפתיע ודי דומה לתמחור של שעוני החברה בסדרת הלומינור מרינה, כשהשעון יהיה זמין לרכישה מאוחר יותר השנה.

השורה התחתונה

בפנריי אין באמצע. או שאתם אוהבים את המותג והעיצוב שלו או שאתם לא אוהבים אותו. השעון החדש הוא גרסה דרסית יותר לשעוני מרינה לומינור שישתלב בצורה נהדרת עם הופעות קצת יותר מחויטות, למרות המידות המאסיביות והעיצוב הבולט שלו. אתם יכולים לאהוב אותו או לא, אנחנו בטוחים שהוא יימכר כמו לחמניות חמות …

למעבר לאתר של פנריי.