טיסו מציגה שני שעונים חדשים בסדרת ה-Powermatic הפופולרית שלה – PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק, שני גוונים מתבקשים שמתווספים לסדרה הפופולרית והאהובה כל כך שלה, בתזמון מושלם לפני הקיץ הקרב ובא. ה-Powermatic 80 בתצורת שלושה מחוגים יהיה זמין בשני גדלים – 35 מ״מ ו-40 מ״מ, בעוד שעון הכרונוגרף יהיה זמין בקוטר של 42 מ״מ. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק – מפרט טכני

טיסו משיקה כאמור שני שעונים חדשים – שעון שלושה מחוגים בקוטר של 35 מ״מ ו-40 מ״מ ואת שעון הכרונוגרף האוטומטי בקוטר של 42 מ״מ. השעונים מגיעים בגוף והעיצוב המוכר של סדרת ה-Powermatic, עם לוחות עם תבנית הוופל המוכרת.

PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק
PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק

שני השעונים בתצורת שלושה מחוגים יגיעו עם לוח ירוק מנטה (Mint Green), כשהם יהיו זמינים כאמור בקוטר של 35 ו-40 מ״מ, כששני הדגמים מגיעים בעובי זהה של 10.9 מ״מ.

PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק
PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק

לוחות השעונים מגיעים עם גוון כהה יותר במרכזם, מה שמקנה להם מראה דמוי קרני שמש, כשהם מגיעים עם תאריכון בשעה 3.

שני שעונים עם לוח ירוק מנטה ב-35 ו-40 מ״מ
שני שעונים עם לוח ירוק מנטה ב-35 ו-40 מ״מ

שעון הכרונוגרף יגיע כאמור עם גוף בקוטר של 42 מ״מ ועובי של 14.5 מ״מ, הממדים המוכרים של שעוני הכרונוגרף בסדרה, אבל בניגוד לצבע הירוק מנטה, כאן טיסו בחרה בלוח ירוק כהה, עם גימור דמוי קרני שמש הפוך – מרכז לוח השעון מציג גוון בהיר יותר, שהולך ונהיה כהה יותר ככל שמתרחקים ממרכז לוח השעון.

PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק
PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק

כל השעונים יהיו זמינים עם צמיד פלדת האל-חלד האינטגרלי של טיסו.

כרונוגרף אוטומטי עם לוח ירוק
כרונוגרף אוטומטי עם לוח ירוק

PRX Powermatic 80 מנטה וכרונוגרף ירוק – מנגנון

שני שעוני הירוק מנטה, בתצורת שלושה מחוגים, יגיעו עם מנגנון ה-Powermatic 80 של ETA – מנגנון הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 80 שעות. כמו כל השעונים האוטומטיים בסדרה, גם שני שעוני ה-Mint Green יגיעו עם גב שקוף, דרכו נוכל לראות את המנגנון.

מנגנון השעונים האוטומטיים
מנגנון השעונים האוטומטיים

שעון הכרונוגרף מגיע עם קליבר ETA A05.H31, מנגנון כרונוגרף אוטומטי המבוסס על קליבר 7753 של Valjoux, מנגנון הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 60 שעות.

מנגנון שעון הכרונוגרף
מנגנון שעון הכרונוגרף

אז מה חדש בעצם?

טיסו ממשיכה להשיק דגמים מוצלחים בסדרת ה-PRX הפופולרית. למעשה, טיסו באמת לא צריכה לעשות יותר מדי, רק לקרוא תגובות של חובבי שעונים להשקות קודמות שמבקשים או כמעט מתחננים לדגמים בצבעים שונים ופשוט להשיק אותם. גוון הירוק מנטה מגיע בתזמון נהדר לקיץ, בעוד הגוון הירוק הכהה לשעון הכרונוגרף הוא אופציה מעניינת נוספת בסדרה, כשלמעשה הוא השעון הראשון בסדרת שעוני הכרונוגרף שמגיע עם לוח בגוון אחיד, כשכל שלושת השעונים הקודמים בסדרה הגיעו עם לוח פנדה או פנדה הפוך.

כמה זה עולה לנו?

טיסו משיקה כאמור שני שעוני PRX Powermatic 80 אוטומטיים שלושה מחוגים עם לוח ירוק מנטה. השעון הראשון, רפרנס T137.407.11.091.01, יגיע בקוטר של 40 מ״מ. השעון השני, רפרנס T137.207.11.091.01, מגיע בקוטר של 35 מ״מ. שני השעונים מגיעים עם תג מחיר של 775 אירו.

שעון הכרונוגרף הירוק, רפרנס T137.427.11.091.00, יגיע עם תג מחיר של 2,045 אירו.

השורה התחתונה

אם היינו מדברים על מותג אחר שהיה מציג שעונים עם גוונים שונים של לוחות, סביר להניח שהיינו קצת ציניים או אפילו מתלוננים על האי חדשנות, אבל כשמדובר בשעונים עם תג מחיר כל כך אטרקטיבי כמו השעונים של טיסו, אנחנו לא יכולים באמת להתלונן ואפילו מחכים לעוד צבעים בסדרה הנהדרת הזאת.

למעבר לאתר של טיסו.