בשנת 2019 השיקה גלאסהוטה את סדרת שעוני הצלילה שלה, ה-SeaQ. סדרת שעונים שהצליחה להפתיע את עולם השעונים, מצד אחד הם מהווים סוג של ניגוד מוחלט לקווים העיצוביים האופיינים וסדרות השעונים של החברה. מצד שני, הם שעוני צלילה נהדרים, עם מנגנונים מתקדמים. גלאסהוטה המשיכה להרחיב את הסדרה הזאת בשלוש השנים האחרונות, כשבימים האחרונים מצטרף דגם נוסף לסדרה – SEAQ 39.5MM זהב אדום. האם שעון הצלילה של גלאסהוטה יצליח להרשים אותנו גם בזהב?

SEAQ 39.5MM זהב אדום – מפרט טכני

השעון החדש של גלאסהוטה מגיע במראה המוכר והאופייני של שעוני ה-SEAQ של גלאסהוטה. בזל קרמי מסביב ללוח נקי עם ספרות ערביות גדולות במיוחד. מעל ללוח השעון אנו מוצאים זכוכית ספיר כיפתית מעט, שמעניקה לשעון מראה וינטאג׳י מעט.

SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור - monochrome watches.
SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור – monochrome watches.

גוף השעון עשוי כאמור מזהב אדום, כשהוא מגיע בקוטר של 39.5 מ״מ, כפי שאפשר מן הסתם להבין משם הדגם.

SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור - monochrome watches.
SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור – monochrome watches.

השעון מגיע עם רצועת גומי שחורה, כשגלאסהוטה תשווק אותו גם עם רצועת בד אפורה.

שילוב נהדר עם רצועת הגומי השחורה. מקור - monochrome watches.
שילוב נהדר עם רצועת הגומי השחורה. מקור – monochrome watches.

על הלוח הנקי והקריא מאוד של השעון אנו מוצאים תאריכון בשעה 3, כשהלוח עצמו מגיע בגוון שחור גלווני עם גימור קרני שמש.

SEAQ 39.5MM זהב אדום – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 39-11 של גלאסהוטה. מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות.

קליבר 39-11 בגב השעון. מקור - monochrome watches.
קליבר 39-11 בגב השעון. מקור – monochrome watches.

את המנגנון המרהיב ביופיו אנו יכולים לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מעוטר בפסי ז׳נבה ומגיע עם 25 אבני חן.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, גלאסהוטה ממשיכה להרחיב את סדרת שעוני הצלילה הנהדרת שלה, הפעם עם שעון בזהב אדום, בגוף בקוטר של 39.5 מ״מ, כשגרסת צמיד הגומי שלו נראית נהדר.

כמה זה עולה לנו?

גלאסהוטה תשווק את השעון החדש תחת שני רפרנסים. רפרנס 1-39-11-17-91-33 הוא הדגם שיגיע עם רצועת גומי שחורה. רפרנס 1-39-11-17-91-34 הוא הדגם שיגיע עם רצועת בד סינתטי אפורה. שני הדגמים יגיעו עם תג מחיר של 23,000 אירו.

SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור - monochrome watches.
SEAQ 39.5MM זהב אדום. מקור – monochrome watches.

השורה התחתונה

כאמור, גלאסהוטה ממשיכה להרחיב את סדרת שעוני ה-SEAQ שלה. עד היום החברה השתמשה בזהב אדום לדגמים הגדולים יותר בסדרה, בקוטר של 43.2 מ״מ, שמגיעים עם תאריכון הפנורמה. הפעם אנו מקבלים שעון בזהב אדום בקוטר של 39.5 מ״מ, קוטר פופולרי הרבה יותר. מעבר לקוטר העדין והאלגנטי יותר, אסור לשכוח את לוח השעון המעודן יותר וקיבלתם שעון צלילה-דרס נפלא. אם תג המחיר של השעון נשמע לכם קצת מוגזם, אנחנו מזכירים לכם אומגה סימאסטר 300 בזהב אדום יעלה בדיוק אותו הדבר. שהוא טיפה פחות “Haute Horlogerie״ מה-SEAQ של גלאסהוטה …

למעבר לאתר של גלאסהוטה.