גלאסהוטה אוריגינל משיקה שעון צלילה חדש במסגרת סדרת ה-Spezialist שלה. השעון החדש, SeaQ Panorama Reed Green (ירוק קנה סוף) מגיע עם התאריכון הגדול המזוהה עם גלאסהוטה ועם צבע חדש – הצבע הירוק. רק ביום שישי האחרון סיפרנו לכם על שעון הסיאמסטר 300 החדש של אומגה שמגיע בצבע ירוק והיום אנו מקבלים שעון צלילה ירוק חדש נוסף. אז מי מצליח לעשות Hulk טוב יותר? מוזמנים לגלות ביחד איתנו.

SeaQ Panorama Reed Green – מפרט טכני

השעון החדש של גלאסהוטה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 43.2 מ״מ ובעובי של 15.65 מ״מ. גלאסהוטה משלבת בגוף השעון בצורה נהדרת משטחים מלוטשים עם משטחים מוברשים. השילוב הזה משדרג את המראה של השעון.

SeaQ Panorama Reed Green. מקור - timeandwatches. -
SeaQ Panorama Reed Green. מקור – timeandwatches. –

גולת הכותרת של השעון החדש היא מן הסתם לוח השעון. גלאסהוטה בחרה בצבע ירוק, בגוון אותו היא מכנה ״ירוק קני סוף״. הלוח מגיע עם ציפוי לכה, שמדגיש גימור מחוספס מעט שמשתלב נהדר במראה הספורטיבי של השעון.

SeaQ Panorama Reed Green. מקור - timeandwatches. -
SeaQ Panorama Reed Green. מקור – timeandwatches. –

השעון מגיע עם בזל חד-כיווני עם אינסרט קרמי בצבע ירוק, כשבגלאסהוטה אומרים כי הצבע הירוק נבחר במטרה להדגיש את החיבור לטבע.

הלוח הקריא של השעון. מקור - timeandwatches.
הלוח הקריא של השעון. מקור – timeandwatches.

לוח השעון מגיע עם ספרות ערביות, כשבין השעות 4 ל-5 אנו מוצאים חלונית תאריכון גדולה. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

SeaQ Panorama Reed Green – מנגנון

השעון מגיע עם גב העשוי מזכוכית ספיר. מאחורי הזכוכית מסתתר לו מנגנון השעון – קליבר 36-13 המבוסס על ארכיטקטורת שלושת הרבעים של גלאסהוטה. רכיבי המנגנון מגיעים עם גימורים ועיטורים אסתטיים דוגמת פרלז׳ה, גימור ברק שמש, גימור פסים, חריטות וליטושים.

קליבר 36-16. מקור - timeandwatches.
קליבר 36-16. מקור – timeandwatches.

קליבר 36-13 מגיע עם רזרבת כוח מרשימה של מעל ל-4 ימים – רזרבת כוח של 100 שעות, כשהוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה.

אז מה חדש בעצם?

שעון ה-SeaQ Panorama Reed Green מגיע בצבע הירוק המבוקש והנחשק כל כך, אחד הטרנדים הבולטים בעולם השעונים בשנים האחרונות. השעון מגיע עם תצוגת הפנורמה המוכרת של גלאסהוטה. הייחודיות במנגנון התאריכון היא בעובדה ששתי הספרות המרכיבות את התאריך לא מופרדות באמצעות פס אנכי. גלאסהוטה מצליחה להשיג זאת הודות לפתרון מורכב, המשלב שתי דיסקיות תצוגה המותקנות על ציר משותף ובגובה זהה. כאמור, מדובר בפתרון מורכב טכנית, אבל כזה שמדגיש את המחויבות של גלאסהוטה לשענות ברמה הגבוהה ביותר.

כמה זה עולה לנו?

גלאסהוטה תציע את השעון החדש בשלוש תצורות. הדגם הראשון, רפרנס 1-36-13-07-83-06, מגיע עם רצועת גומי בצבע הירוק קני סוף של לוח השעון. רפרנס 1-36-13-07-83-70, הוא הדגם שיגיע עם רצועת ניילון. הדגם האחרון הוא רפרנס 1-36-13-07-83-70, שמגיע עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד.

כל דגמי הסדרה. מקור - timeandwatches.
כל דגמי הסדרה. מקור – timeandwatches.

שני הדגמים הראשונים, עם רצועת הגומי או רצועת הניילון, יגיעו במחיר של 11,300 אירו. הדגם השלישי, עם הצמיד מפלדת האל-חלד, מגיע במחיר של 12,500 אירו.

השורה התחתונה

אנחנו מניחים שמה שמפריע לכם זה תג המחיר של השעון החדש. אם הוא מפריע לכם – אתם כנראה לא באמת מבינים את עולם שעוני היוקרה.

SeaQ Panorama Reed Green. מקור - timeandwatches.
SeaQ Panorama Reed Green. מקור – timeandwatches.

גלאסהוטה משלבת בשעוני ה-SeaQ שלה מנגנונים מתקדמים, עם רזרבת כוח מרשימה. תוסיפו לזה את התאריכון הגדול הייחודי לחברה וקיבלתם את אחד משעוני הצלילה המתקדמים ביותר הורולוגית בעולם שעוני היוקרה. אז תרשו לנו לסכם במילותיו של חכם סיני עלום שם – על איכות משלמים …

למעבר לאתר של גלאסהוטה.