פרנק מולר ממשיכה להרחיב את קולקציית שעוני ה-Vanguard שלה, עם קולקציית שעונים חדשה – Vanguard Skeleton Colour Dreams. סדרת שעונים צבעונית במיוחד, עם מראה קליל וצעיר, המשלבים שמונה צבעים בגוף שעון שחור, עם מנגנון אינהאוס מתקדם עם רזרבת כח גבוהה במיוחד. יצאנו לבדוק את השעונים החדשים והצבעוניים במיוחד. מוזמנים להצטרף אלינו.

Vanguard Skeleton Colour Dreams – מפרט טכני

פרנק מולר משיקה כאמור שלושה שעונים בסדרה החדשה. באופן די מוזר, פרנק מולר לא מפרסמת מה גודל גוף השעון, אם כי סביר מאוד להניח כי מדובר בגודל הסטנדרטי של שעוני סדרת ה-Vanguard שלה – 44 מ״מ.

Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור - watchilove.
Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור – watchilove.

פרנק מולר תציע כאמור שלושה שעונים – בגוף העשוי מפחמן, בגוף העשוי מטיטניום מוברש ובגוף העשוי מפלדת אל-חלד. גוף השעונים הוא כמובן גוף החבית המוכר של שעוני פרנק מולר.

Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור - watchilove.
Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור – watchilove.

השעונים יגיעו עם לוחות סקלטון, כפי שאפשר להבין משמם. לוחות השעונים מזכירים במבט ראשון לוחות של שעוני ריצ׳רד מיל, עם גשרים ארוכים, שזכו כאן לנגיעות צבעוניות במיוחד.

מנגנון מתיחה ידנית עם רזרבת כוח של שבעה ימים. מקור - watchilove.
מנגנון מתיחה ידנית עם רזרבת כוח של שבעה ימים. מקור – watchilove.

בשעה 6 אנו מוצאים לוח שניות קטן ומתחתיו, על המסגרת הפנימית של לוח השעון (הבזל הפנימי אם תרצו), אנו מוצאים את הכיתוב SEVEN DAYS באותיות צבעוניות.

Vanguard Skeleton Colour Dreams – מנגנון

גם בכל הקשור למנגנון, פרנק מולר לא מנדבת לנו יותר מדי פרטים. מה שאנחנו כן יכולים לספר לכם זה שמדובר במנגנון מתיחה ידנית, שמספק רזרבת כוח של שבעה ימים, כפי שאפשר להבין מהכיתוב SEVEN DAYS על בזל השעון.

אז מה חדש בעצם?

חשוב לציין כי פרנק מולר כבר השיקה שעוני “COLOR DREAMS” בעבר, למשל בגוף העשוי מזכוכית ספיר. סימן ההיכר של הסדרה הוא אותם שמונה צבעים המייצגים את צבעי החלום, לפי החזון של המותג. נדמה כי יותר מאשר השעונים עצמם, מה שמעניין את פרנק מולר להדגיש זה את העובדה שהקולקציה החדשה מושקת בפעם הראשונה בארצות הברית. צעד נוסף בהתרחבות של המותג הזה לצפון אמריקה, שם מחזיקה פרנק מולר במספר גדול יחסית של בוטיקים בארה״ב ובקנדה.

כמה זה עולה לנו?

אם פרנק מולר לא מספקת לנו יותר מדי פרטים טכניים או על מנגנון השעון, אתם באמת מצפים שהיא תספק לנו את תג המחיר של השעונים החדשים? כדי לקבל את המחירים לשעונים החדשים יש לתאם פגישה באחד הבוטיקים של החברה ברחבי העולם.

השורה התחתונה

פרנק מולר הוא מותג שמנסה לקנות לעצמו מעמד בעולם השעונים. סדרת ה-Vanguard שלה היא קולקציית הדגל של המותג, עם דגש רב על עיצוב, גימור ואפילו מנגנונים מתקדמים מבחינה הורולוגית. בנוסף, כפי שציינו, החברה משקיעה מאמצים ניכרים בהתרחבות, עם מספר גדול של בוטיקים בצפון אמריקה וברחבי העולם.

Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור - watchilove.
Vanguard Skeleton Colour Dreams. מקור – watchilove.

אבל פרנק מולר עדיין רחוקה מלהפוך ליצרנית שעונים גדולה באמת. זה מתחיל מהאתר של החברה, שמתמקד יותר בתמונות של שעונים (חלקן לא באיכות גבוהה במיוחד) ולא מספק לנו פרטים טכניים כלשהם (אפילו לא קוטר!) על השעונים וזה ממשיך בהכרזות לעיתונות שחסרות מידע בסיסי על השעונים החדשים של החברה.

אנחנו יכולים להבין מותגים שלא מפרסמים מחירים לשעוני ״אומנות״ במהדורות מוגבלות של כמה יחידות בודדות, אבל לא במקרה של השעונים הללו. אם אפילו ריצ׳רד מיל מפרסמת מחיר לכל שעון ושעון שלה, אנחנו בטוחים שגם פרנק מולר יכולה. אלא אם היא מתביישת בתג המחיר שהיא דורשת על השעונים שלה?

לפרנק מולר יש לא מעט שעונים מעניינים, כשגם שעוני סדרת ה-Vanguard Skeleton Colour Dreams החדשה נראים כאלו, לפחות מהתמונות ומעט המידע שפרנק מולר טורחת לספק לנו. עם זאת, המותג הזה מפספס בכל כך הרבה פרמטרים וחבל שכך.

למידע נוסף (לא באמת) על השעונים החדשים באתר של פרנק מולר.