מדברים על שעונים ב f

WATCHGURU – נעים להכיר !


ראשית כל, נתחיל בגילוי נאות, האתר WatchGuru הוקם ומנוהל ע”י “שניידר – מרכז השעון והתכשיט” אשר נוסדה בשנת 1982 ברעננה ע”י אריה שניידר.  במהלך השנים הצטרף לחנות גם דור ההמשך – יניב שניידר, שאחראי על ניהול הפעילות האינטרנטית של החברה.

כחובבי שעונים ושענות, עוד בטרם היותנו אנשי עסקים, מצאנו את עצמנו מבלים שעות רבות בקבוצות דיון, אתרי חדשות, ומגזינים של שעונים מרחבי העולם, ולא פעם עלתה המחשבה- כמה חבל שאין לנו בישראל תכנים כאלו בעברית…..

לאחר התלבטויות רבות לגבי הפלטפורמה הנכונה, סגנון ואופי התכנים, החלטנו להשיק את האתר WatchGuru.

תקוותנו היא שהאתר יהפוך לבית האינטרנטי הראשון של כל חובבי השעונים במדינת ישראל, בו הם יוכלו למצוא כתבות על כל הנושאים החמים מעולם השעונים :

מבטיחים עוד הפתעות רבות בהמשך הדרך…

נעשה כמיטב יכולתנו לעדכן את האתר בחדשות החמות ביותר ובתכנים האיכותיים ביותר, בכדי שתוכלו להתעדכן באופן שוטף בטרנדים ובחדשות מעולם השעונים. כל זאת עם דגש על כתבות ברמות שונות – החל מרמת חובבי שעונים מתחילים, שגילו רק לאחרונה את עולמם הקסום של המנגנונים המכאניים; דרך חובבי השעונים ה”מנוסים” שכבר מכירים בעל-פה את כל יצרניות השעונים המובילות, הסדרות המובילות שלהן ותתי-הדגמים הנחשבים; ועד לחובבי השעונים המושבעים, אלו שיכולים לדקלם מתוך שינה את המנגנון שבו רולקס השתמשה לסאבמרינר שלה בשנות ה-60…

אנו שואפים ומקווים להקים באמצעות האתר קהילה איכותית ומקצועית של חובבי שעונים, שתמצא בו את כל התכנים המקצועיים והאיכותיים ביותר (שהתרגלנו למצוא רק באתרים בשפה האנגלית…) באופן נגיש וידידותי.

אנו מקווים כי עם שיתוף התשוקה והאהבה שלנו לעולם השעונים, באמצעות סקירות, כתבות, מדריכים טכניים ומדריכי קנייה, נוכל לעזור לכם להפוך לחובבי שעונים חכמים יותר, בעלי ידע מעמיק ומקיף. ידע אשר בסופו של דבר יסייע לכם בתהליך הקניה של שעון יוקרה כזה או אחר, או סתם יטפח את התחביב.

אנו מזמינים אתכם לשלוח לנו חוות דעת על האתר, הערות על טעויות שתמצאו בתכנים (מודים מראש – אנחנו בני אדם ולא חסינים מטעויות), ואף בקשות לכתבות ומדריכים על נושאים שונים שתמיד רציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול– אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לדעת.

מאחלים לכם חווית קריאה נעימה וגלישה מהנה באתר!